Strea [Mesélő]

Go down

default Strea [Mesélő]

Témanyitás by Strea on Vas. Május 19, 2013 11:42 pm

Sziasztok!

Az alábbiakban megpróbálom összefoglalni, mire is számíthattok a meséimben, illetve mit is várok el én tőletek.

Amit majdnem biztosan tudok: talányok. Rejtélyek. Gondolkozás useri részről is. Ezeket szeretem, így igyekszem minél többször és minél sokrétűbben alkalmazni őket. Lehet, hogy más logikára fognak épülni, lehet, hogy pofonegyszerűek lesznek, és csak én hiszem azt, hogy megfogtalak benneteket, de ez fordítva is bőven elképzelhető. A sao világában rengeteg lehetőség rejlik, ezért is fogom megpróbálni kihasználni ezt, aztán meglátjuk, mennyire fog összejönni. Lehet, hogy semennyire, de az is lehet, hogy csak azt hiszitek, miközben már benne is vagytok a közepében Twisted Evil
Harcok. Igen, eltérő gyakorisággal, de lesznek, mert azok jók, azok kellenek. Nem fogok törekedni arra, hogy senki se élje túl a küldetéseim, az ellenfeleket majdnem biztos, hogy a képességeitekhez mérten fogom megválasztani, így karakterhaláltól nálam nemigen kell félni. Persze ez nem jelenti azt, hogy könnyű küzdelmekre számíthattok, inkább azon fogok ügyködni, hogy használjátok a töprengőt, ha ez megvan, akkor sima ügy az egész Wink
Njk-használat. Küldetéstől függ, ámbár Strea karakterét valószínű többször ki fogom játszani, illetve - főleg a többrészes vagy egymáshoz kapcsolható küldetésekben - lesznek más, visszatérő njk-k is.

Amit a játékosoktól elvárok: szeretem látni, ahogy egy karakter jelleme fejlődik a különböző szituációkban, az élvezetes kijátszásokat és nem utolsó sorban a cselekedeteitek gondolati részét is. Legyetek kreatívak, és figyeljetek a csapattársaitokra, igyekezzetek őket is lereagálni, hogy a játékélmény maximális legyen. És szóljatok, tájékoztassatok, informáljatok. Pm-ben vagy bármi más módon. Viszonylag türelmes vagyok, de nagyon, ismétlem nagyon nem szeretem, ha valaki nem szól, hogy hiányzik. Mindenkinek lehetnek problémái, ihlethiánya, tessék jelezni, és engedek egy-két napot, de ha valaki indokolatlanul nem ír a határidőre (miközben minden nap látom chaten és pl a multijaival is irogat), arra azért harapok. Nem fair sem a mesélővel, sem pedig a játékostársakkal szemben. Egyszóval működjön a kommunikáció (kritika, vélemény esetében /is/ a megfelelő stílusban, ha kérhetem), és nem lesz semmi probléma.

Nagyobb meséléseim

1. [Küldetés] Kapocs
2. [Küldetés] A Letűnt Korok Jelene
3. [Küldetés] Értékes kacatok
4. [Miniboss] A Darázskirálynő /átvéve Egiltől/
5. [Küldetés] M – Fekete Játék
6. [Küldetés] Kapocs 02 - A gyűrűk titka
7. [Miniboss] Szélvihar - Első szakasz
8. [Küldetés] Hupikék Törpikék - Kalandozás Aprajafalván
9. [Miniboss] Szélvihar - Második szakasz
10. [Küldetés] Muzsika
11. [Küldetés] Oumu Gróf óhajai