Himécske vs Ren

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

default Himécske vs Ren

Témanyitás by Ryuninji Ren on Csüt. Szept. 05, 2013 10:11 pm

Hamarosan megküzdünk a tízedik bossal, a rettegettel, melyről már rendes rémtörténetek szólnak, pedig még azt sem tudjuk, hogy hogyan is néz ki és mit tud. Engem annyira nem izgat ez az egész szóbeszéd. Odamegyünk, lenyomom a boss-t és ennyi, semmi különös. De mivel nagy csatára készülünk, jobb kipihenni magunkat előtte.  Egy csomó szinten jártam már, de a negyedik szinten nem, még csak bossharcolni sem voltam itt. Ezt azért elég gáznak érzem, ezért szerveztem egy kirándulást ide, hajnali tíz órakor a két kis petecskémmel. Aikon is velünk jön, mert Lizzy-chan-t már nem érem el egy jó ideje. Lehet felkellett volna vennem a barátlistába, csak akkor éppen nem volt eszembe, na mindegy, majd ha legközelebb találkozom vele.
Tehát a negyedik szintet járom, nem valami nagy szám, még a mobok is gyengék, de hol nem azok már? Max a tizedik szint felett, ott már csak lesz valami kihívás és élvezet a kivégzésükben. Reginald mondjuk velük is elvan. Legalább érezteti magával, hogy mennyire kemény, és neki nem árthat senki sem. Meglátszik, hogy még csak bébi pet. Ez igaz Aikonra is, mindent megszaglász, megkóstol, és vigyorogva pattog össze-vissza. Nem győzök utána menni és visszairányítani őt a helyes útra, amin én magam is haladok.
A mező egy pontja tele van virágokkal, mindenféle színben. Az elején egy picikét megcsavarja az orrom a sok különféle illat, de pár hapci után már kezdem megszokni. Hmmm, ez egy elég jó kis hely a szundira, pihenésre, relaxra a nagy csata előtt.
Körbejárom a helyet, hozzám illő színösszeállítást keresek, hátha valaki megtalál szundi közben, akkor már legalább menőn nézzek ki a virágok között, ami megy a szerkómhoz, meg a hajam színéhez Cool
Az egyik petem magasban, kergetőzik az egyszerű madarakkal, vagy csak simán játszik velük, nem tudom. Aikon meg élvezi a virágok szirmait, melyeket lefúj a szél, majd földet érve elpixeleződik. Kiskoromban én is élveztem az ilyet? Azt azért nem hiszem…
Keresésem közepette látok egy ismerős alakot, aki éppen a virágokkal foglalkozik. Igen, ő a JL „kebelbajnoka” Himécske :F  Egy ideje már nem láttam, ideje meglepni
Még nem vett észre, ezért mögé sétálok, jó óvatosan, és mikor mögé érek, hátulról befogom a szemecskéit.
- Na ki vagyok, Hime-sama? – kérdezem kissé kuncogva.

Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619

Karakterlap
Szint: 40
Exp:
6382/6500  (6382/6500)
Céh: -

Felhasználó profiljának megtekintése

Vissza az elejére Go down

default Re: Himécske vs Ren

Témanyitás by Yurihime on Vas. Szept. 08, 2013 12:21 am

Szokásos zarándokutam a Kezdetek Városának főterén álló kastélyba vezetett. Sétám során elhaladtam a park mellett is, ahol a múltkor Anatole-samával fürdőztem igencsak különös körülmények között, de ettől függetlenül jól éreztem magam, örültem neki, hogy a véletlen ugyanarra a helyre sodort minket. Gondoltam rá, hogy a mai napot is a tópart mellett töltöm el, de végül arra az elhatározásra jutottam, hogy inkább a kertemmel foglalkozom. Így aztán mihelyst kiléptem a vár főkapuján a teleport pláza felé vettem az irányt. Hangulatom jó volt, ami azt illeti már egészen megszoktam az itteni életet és a sok furcsaságot, ami vele jár. Ilyen volt a utazás is a szintek között.
A 4. szintre szerettem volna eljutni, ugyanis úgy hallottam ott egy különleges, ritka virág is nő, melynek a termése ízletesebbé, zamatosabbá teszi a teát. Számomra fontos volt, hogy egyszer finom italt készítsek, családom hagyományai között jelentős szerepet kapott a teaszertartás, és szerettem volna minél inkább megtartani az életformámat. Ugyanakkor ha fogalmaztok így, két legyet is üthettem egy csapásra, hiszen a 4. szint nem más, mint egy sziget, azaz hódolhatok a tóparti sütkérezés kellemese tevékenységének is majd pihenésképpen ^.^
A madarak csiripeltek, a szellő lágyan simogatta a bőrömet, a virágok illata pedig édesen csiklandozta az orromat, midőn megérkeztem arra a rétre, ahol a hírek szerint, ha szerencsés vagyok, megtalálhatom a növényt. Széles mosollyal léptem beljebb a szirmok birodalmába, immár mezítláb, óvatosan lépkedve, nehogy letapossak egy gyönyörű virágot. Időnként meg-megálltam, s egy hirtelen pillanatban megihletett a látvány. Engedtem hiúságomnak, és a szokásos masnik helyett ezúttal egy virágot tűztem a hajamba. Vajon hogyan festhetek így? Eltűnődtem, miközben tovább jártam-keltem, ám társaság híján nem tudtam véleményt kérni. Egészen addig, amíg egészen váratlanul elsötétedett előttem a világ. Vagyis majdnem, mert az ujjak között beszűrődött a fény, így láthattam a kezet, mely szemtelen módon elhomályosította látásomat. Igazság szerint rettenetesen megijedtem, és felsikkantva ugrottam egyet. Túl hirtelen ért a támadás Sad Szívem majd' kiugrott a helyéről, szerencsére a fiatalember jelentett annyi támasztékot, hogy megremegő térdeim nem mondták fel a szolgálatot. A hang ismerős volt, ám beletelt néhány pillanatba, míg rájöttem, kihez tartozik.
- Bátorkodnék megjegyezni, hogy ez nem volt jó tréfa, Ren-sama Sad - szólaltam meg kissé sértődötten, ám aztán vidámabban folytattam - Örülök, hogy ismét láthatom, régen találkoztunk utoljára, nemde? ^.^ Hogy szolgál a kedves egészsége? - Nem mozdultam meg, elvégre a férfiú keze továbbra is takarta a szememet, és nem szerettem volna egy óvatlan mozdulattal bármit is tönkretenni ezen a lenyűgöző helyen. Türelmesen megvártam, amíg visszakapom szeme világát.
Yurihime
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 596

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
10/1500  (10/1500)
Céh: Justice League

Témanyitás by Ryuninji Ren on Vas. Szept. 08, 2013 6:25 pm

A kikapcsolódó kőrutóm kellős közepén, pontosan a pihenés időm közepette találkozok a virágok mezején egy ismerős lánykával. Voltam vele már egy küldetésen, igen szemrevaló példány. A Justice League-ben magasan a többi lány fölött van, már ami a mellbőséget illeti. Bár Ai-channak sincs kicsi, sőőőőt. Hmmm, kíváncsi vagyok most, hogy melyiknek nagyobb…
Éppen a virágokkal foglalatoskodik, és nem vesz észre, hehe, ezt kihasználom. Mögé osonok és hírtelen eltakarom a szemecskéit, majd felteszek egy kérdést. A reakción nevetnem kell, nem bírom visszafogni, annyira vicces volt. Még sosem hallottam ilyen aranyos sikolykát senkitől sem, és még ugrott is mellé. Hát ember legyen a talpán, aki még ezek után is fapofával állna itt a helyemben.
- Áh… lebuktam…- szinte egyből kitalálja, hogy én vagyok az. Meg sem lep, hiszen ő nő, én meg én vagyok. A nők engem nem tudnak elfelejteni annyira menő, meg helyes vagyok Cool 
Kis csínyem neki nem jön be annyira, mint nekem, ez fura, szerintem mindenki viccesnek találná ezt, mert az is.
- Ugyan Hime-sama, ne mondja ezt, én igen jól mulattam – mondom kuncogva és megajándékozom egy puszival a lánykát, amolyan vigaszként, majd elveszem szemeit takaró kezeimet, hogy megcsodálhasson engem azokkal is és ne csak a hangomat hallja Cool
- Hát igen, elég régen volt már, de sok dolgom volt, így nem tudtam önre időt szakítani, mindezidáig… tehát én is örülök, hogy láthatom, nem is tudja mennyire. – Valóban örülök neki, legalább elüthetem az időt itt valakivel, és nem csak a petjeimmel kell itt elbeszélgetnem.
Reginaldot most nem is látom, tutira megint elragadtatta magát és túl messzire merészkedik egyedül… veeeeh, mindegy, most nem bánom, nem vagyok egyedül Cool 
Aikon meg élvezi a virágokat, némelyiket meg is kóstolja, de ahogy látom, nem ízlik neki annyira… ejj de buta cica vagy te még…
- Majd kicsattanok! – vágom rá egyből. Valóban tele vagyok energiával, amit talán segíthetne is levezetni, itt és most, a virágok között… én benne lennék  hentai
- Ön hogy érzi magát? – viszonzom a kérdést, de én jól látom, hogy mosolyog, tehát nem lehet valami sok gondja. Csupán udvariasság, mert én rettentően az is vagyok, csak ezt sokan nem tudják Cool
- Amúgy kegyed mit keres itt kint, egyedül? – kérdezem, miközben kissé szigorú tekintetet veszek fel.
- Tudja ön is, hogy sok piros játékos szaladgál errefelé mostanság, nem biztonságos egyedül járkálni. Különösen nem egy ilyen csinos, ifjú hölgynek, mint maga… - pontosan, az én fantáziám is beindult egyből, amint vetettem egy pillantást gömbölyded idomaira. Ha piri lennék, már letepertem volna, az tuti, e felől kétségem sincs.
- Mi lenen ha megtámadnák?- kérdezem, de már nem célom fenntartani a szigor látszatát…. egy kis mosoly mindig kell, hogy legyen az arcomon Cool

Állatidomár

Karakterlap
Exp:
6382/6500  (6382/6500)

Témanyitás by Yurihime on Hétf. Szept. 09, 2013 9:50 pm

Micsoda véletlen, úgy tűnik mostanában a sors kereke szeret utamba sodorni néhány élményem szereplőjét, hogy futó ismeretségünket elmélyíthessük kicsivel jobban is. Így jártam Anatole-samával és talán ezen az oka annak is, hogy Ren-sama felbukkant a hátam mögött és meglepett. Meg kell valljam, olyan jól sikerült a meglepetés, hogy kis híján a szívem is megállt, de a kezdeti ijedtséget hamar legyőzte az örömöm, még ha szívem így is a torkomban dobogott percekig.
- Sajnálom, hogy elrontottam a játékát, de örömömre szolgál, hogy így is jól szórakozott ^.^ - mosolyodtam el, majd mivel a fiatalúr elvette a kezét, óvatosan megfordultam a tengelyem körül és szembenéztem Ren-samával. Pillanatnyi meglepettség lett úrrá rajtam, hiszen mikor utoljára láthattam, ennél hosszabb volt a haja.
- Ugyan, nem vagyok rá érdemes, hogy raboljam a drága idejét, amikor elfoglalt ^.^ Bátorkodom megjegyezni, hogy jól áll a rövid haj ^.^ - dicsértem meg, noha nem voltam benne biztos, hogy a másik nemnél is fontos-e, hogy észrevegyék az ilyen változásokat. Mindenesetre bakot nem lőhettem vele, legalábbis azt hiszem, nem. Tekintetem végül Ren-sama kölyökmacskájára vetődött, aki önfeledten játszott a virágok között és közben tanult is. Erős, életrevaló cica lesz belőle.
- Köszönöm a kérdését, remekül érzem magam ^.^ - feleltem kedvesen, bár volt valami, ami miatt kissé szokatlanul éreztem magam, de nem tudtam megmondani, mi is volt az - Egy ritka fűszernövényt keresek, úgy hallottam ezen a környéken nő - vallottam be töredelmesen ittlétem okát s célját, majd ösztönösen körbe is néztem, noha sajnálatos módon nem szúrtam ki azt a virágot. Kicsit olyan volt mindez, mintha négylevelű lóherét kerestem volna a patakparton, bár valamivel könnyebb beazonosítani azt a növényt.
- Valóban? Nem tudtam, szörnyen röstellem... >.< Ám nem aggódom, engem nincs miért megtámadni, és egyébként is, az igazság pecsétjével vagyok felruházva, a gonosztevőknek esélyük sincs ellenem! - húztam ki magamat szokatlanul határozottan és önbizalommal telien. Ha Lewis-sama eszméinek képviseletéről volt szó, pezsegtem a tettrekészségtől és a lelkesedéstől, elvégre ezért élek ebben a világba, hogy segítsek a bajba jutottakon és az ártó szándékú emberek elnyerjék általam méltó büntetésüket ^.^
Yurihime
Harcművész
Harcművész

Karakterlap
Exp:
10/1500  (10/1500)

Témanyitás by Ryuninji Ren on Kedd Szept. 10, 2013 8:04 pm

Himécske ijedségén jól mulatok, igazán aranyos kis sikkantást hallottam tőle. Erre nem számítottam, de nem bánom, hogy hallhattam ilyesmit is tőle.
- Semmi gond Hime-sama, majd máskor is játszunk ilyet jó?  - kérdezem kuncogva. Gyanítom a válaszát, csak lehet, hogy nem azt kapom, amire számítok. Az tudom, hogy ő elég sűrűn helyez másokat előtérbe, míg magát öhm… „elhanyagolja” vagy nem veszi számításba. Fura egy teremtmény az tuti, de talán ettől olyan aranyos, és még jó méretekkel is rendelkezik :F
elengedem és ő meg is fordul, hogy előröl is szemügyre vehessük egymást. Csak természetes, hgy én csak azután nézek szép szemeibe, miután lecsekkolom elől a „bucijait”  Hűha, mintha nagyobbak lennének, vagy csak az emlékezetem csal meg? Fene tudja, de az7 a lényeg, hogy szép nagyok :F
- Dehogynem Hime-sama. Maga nagyon csinos és nagyon aranyos. Én szívesem tartózkodom az ön közelében, akkor sokkal jobban érzem magam – olyan hetero férfi még nem született, aki ne érezné magát jól bomba csajok közelében. Igencsak fel tudják dobni az ilyen találkozások egy fiatalember kedvét. Főleg akkor, ha tovább is mennek a beszélgetésnél hentai
- Köszönöm, kegyednek is jól állnak azok a virágok hehehe, még szép, hogy észrevettem. Általában jó megfigyelő vagyok, ha nőkről van szó, kiszúrom a legapróbb változást is, persze ez csak akkor lehetséges, ha kellőképp érdekel a személy. Ő pedig nagyon is érdekel, meg még sokan rajta kívül, de ők nincsenek most itt.
A frizurám meg? Elképzelhető, hogy legyen az akármilyen, én mindig jól nézek ki Cool
- Az jó ~.~ – persze nem is várok tőle másmilyen választ. Ha baja lenne sem teregetni ki azt a nagy világ elé. Még sosem láttam szomorúnak, pedig mi láttunk anno szomorú dolgokat is, meg ijesztőeket is. Persze ő nem ijedt meg, nem úgy mint most ~.~
- Fűszernövény? Csak nem szakács? – kérdezem csillogó tekintettel. Ha az lenne, akkor megkérném, hogy főzzön nekem valami finomat, mert én jóformán cask szenfvicsen élek, meg néha éttermezek, ha van rá keret. Tiszta gáz  Én elvileg ínyenc vagyok, mégis ilyen körülmények között kell élnem…. sürgősen kell egy szakács.
Mindeközben felvilágosítom a naiv Himécskét, hogy milyen veszélyek is leselkednek rá az ilyen helyeken, ahol egyedül van.
- o.O- egyik pillanatról a máikra szinte leesik az állam. ekkora maszlagot, amit ő itt összehordott arról az igazság pecsétjéről, vagy miről. Azért ennél okosabbnak gondoltam ezt a leányzót. Naivnak, de okosnak is egyben, vagyis.. olyan átlagosnak, aki nem hiszi el az efféle maszlagot.
- Hime-sama, ez az igazság pecsétje izé-bizé… nem is létezik. Ha valaki bántani szeretné, akkor megteszi, nem védi meg semmi, csak maga. Ez így van, Hime-sama, de hol hallott ilyen marhaságot? :O – kérdezem meglepetten.

Állatidomár

Karakterlap
Exp:
6382/6500  (6382/6500)

Témanyitás by Yurihime on Szer. Szept. 11, 2013 10:07 pm

Ragyogó napsütés, finom illatok, szép virágok és jó társaság. Minden egyben volt ahhoz, hogy jól érezzem magam a bőrömben, így mosolyom is talán valamivel szélesebb volt a szokásosnál. Igaz ami igaz, Ren-sama pillantásait olykor-olykor kényelmetlennek éreztem magamon, noha nem igazán tudtam volna megállapítani, hogy pontosa miért is. Éppen ezért nem is zavart különösebben, betudtam annak, hogy még mindig szokatlan számomra egy férfiú társasága. Értelemszerűen nem változhat meg egy csapásra ez az érzés, bizonyára hosszú folyamat.
- Rendben van, Ren-sama ^.^ - álltam kötélnek, ami a játékot illeti, bár véleményem szerint legközelebb is fel fogom ismerni, szóval nem értettem igazán, miért lenne jó újra játszani ilyet. Mindenesetre becsültem Ren-samát, amiért nem adja fel és újra meg fog próbálkozni vele ^.^
- Hálásan köszönöm, de igazán nem szolgálok rá ezekre a kedves szavakra Embarassed - mentegetőztem kicsit pironkodva, különös érzés volt a sok dicséretet hallgatni, nem igazán tapasztaltam ilyet korábban. Pazarlás egy magamfajta hölgyre ilyen szavakat használni, vannak olyanok, akik sokkal jobban megérdemlik és sokkal nagyobb szükségük van rá, mint nekem. Mindenesetre örömmel fogadtam őket ettől függetlenül, és boldog voltam amiatt is, hogy szépnek találja a virágokat a hajamban ^.^
- Megtanítottak főzni, de attól nagyon messze vagyok, hogy szakácsnak hívhassam magam ^.^ A növényt teakészítéshez szeretném felhasználni, miután termesztettem belőle. Sajnálom, ha csalódást okozok Embarassed - hajtottam le a fejemet, szörnyen éreztem magam, amiért kénytelen voltam letörni a lelkesedését, ám az sem lenne illendő, ha nem az igazat tárnám Ren-sama elé. Az a későbbiekben még nagyobb bánatot okozna, hiába kerüljük el most a csalódást keltő pillanatot.
- Ara-ara, milyen tudatlan valaki... ^.^ - kuncogtam fel, majd előhúztam a legyezőmet és szétnyitottam - A Justice League zászlaja alatt nem érhet semmilyen bántódás, a barátaim és társaim megvédenek, s én is megvédem őket, ha bajba kerülnének. Az igazság óvó karjai ölelnek át minket, és a közös cél összekapcsolja lelkünket. És magamat is képes vagyok megvédeni... azt hiszem - feleltem a hitetlenkedésre, majd egy határozott, széles mozdulattal intettem egyet a legyezővel és kinyújtottam a kezem oldalra. Ezzel egy időben pedig felszisszentem, a mellkasom felől szúró érzést tapasztaltam, amit nem tudtam mire vélni.
Yurihime
Harcművész
Harcművész

Karakterlap
Exp:
10/1500  (10/1500)

Témanyitás by Ryuninji Ren on Csüt. Szept. 12, 2013 9:56 pm

- Akkor ezt megbeszéltük- mondom mosolyogva. Természetesen nincs ennek sok jelentősége, de legközelebb legalább bűntudat nélkül ijesztgethetem a lányt. Nem mintha most éreznék bármi ilyesmit, hiszen mosolyog, meg mosolyog, és még mosolyog is…. arról nem is beszélve, hogy szóba is áll velem, szóval egy icike-picikét sem haragszik rám. Ez azért megnyugtatót, tiszta gáz lenne, ha megharagudna rám ez az aranyos lányka.
Ez a lány mindig megmosolyogtat. Ő az aranyosabb fajtából van, és folyton mosolyog, meg naivkodik, amin jókat lehet nevetni, meg kamillázni is, mert vannak olyan helyzetek is, amikor átesik a ló túloldalára. Például, mikor oda akarta láncolni magát abban a rémes kastélyban. Jó, persze megnéztem volna úgy, talán picikét ki is használtam volna a helyzetet, de akkor is, az már túlzás volt tőle. Ez nem illik egy nőhöz, de egy férfihoz már inkább, csak nekem sem engedték meg a lányok…
- De-de. Rászolgál ezekre Hime-sama. Biztos tesz azért, hogy ilyen csinos legyen és ilyen.. köhömm…. sportos legyen az alakja. – végig mérem megint Himécskét, de csak azért, hogy megbizonyosodjak arról, hogy tényleg igazat mondok, igen, ezért és nem másért Rolling Eyes
- Gondolom a virágot is ön tűzte ki és nem más. Kegyednek jól áll és ezt tudta, és feltette őket. Én meg megcsodálhatom Cool Pironkodik *-* kawaiiiiii *-*  még szép, hogy további bókokkal halmozom el, hogy maradjon ez a cuki állapot.  Remélem azért nem a dühtől pirult ki az arca, amit akkor rendkívül jól álcáz. Bár… akkor talán már nekem esett volna, vagy… hmmmm… láttam én már harcolni valahol őt? Hmmm… mintha a kastélyban valakinek odacsapott volna párszor, de lehet rosszul emlékszem. A vége meg teljesen homályos, alig emlékszem rá. Biztos annyira félelmetes hely volt, hogy nem is akartam rá emlékezni, vagy ilyesmi...
A szemeim egy pillanat alatt elvesztik csillogásukat, amint elér az agyamig az a pár szó. Himécske nem tud főzni Sad Így ugrott  fini étel és maradhatok a szendvicseknél, mely ilyen egyszerű kajáknál. Hiába, kell az arany felszerelésre, meg minden másra, mondjuk jártasságra…  A lényeg, hogy ezt bebuktam Sad
- Semmi gond Hime-sama. Amúgy én is italkészítő vagyok. Mester szintű Cool kell a dicsekvés. Más mesterszintű italkészítővel még nem találkoztam… eddig, bár lehet, hogy az előttem álló is az… ki tudja? Csupa rejtély ez a lányka. Épp próbálom megfejteni :F
Pár pillanatig a rosszullét kerülget.. Hime elkezdi mondani a butaságokat, amikkel valaki teletömte a fejét. Egy fél pillanatra lefagyok, még szóhoz sem jutok. Rengeteg a sületlenség ebben az egy mondatban o.O
- Öhm…- hirtelen nem tudok mit mondani, annyira sokkol ez a kis monológ. Mintha valami animét hallottam volna, olyan maho shoujo-sat, vagy milyet. Te jézusom, a JL-ben mikkel tömik szegények fejét… ennyi marhaságot, most komolyan….. ez gáz.
- Izé.. Hime-sama… ez mind csak humbug… szépen hangzik, de nem védi meg magát… - mondom és a fejemet vakargatom.
- Ha gondolja bebizonyítom ezt, csak ahhoz párbajoznunk kell. Kegyed benne lenne egy kis testmozgásban? :F  - és már küldöm is a kihívást... jujj, de jó lesz ez *-*

HP

Pontok:
Élet: 25
Fegyverkezelés: 27
Erő: 1
Irányítás: 42
Kitartás: 10
Gyorsaság: 42
Spec képesség: 14
Páncél: 25

Állatidomár

Karakterlap
Exp:
6382/6500  (6382/6500)

Témanyitás by Yurihime on Pént. Szept. 13, 2013 9:50 pm

Úgy éreztem magam, mintha elolvadnék a kedves szavaktól, ugyanakkor nem tudtam nem arra gondolni, hogy egyáltalán nem is illenek rám. Elvégre folyton megsértek másokat óvatlanul, vagy megzavarom őket, miközben nyugodtan szeretnék tölteni az idejüket. Ügyetlenségemmel pedig terhére vagyok másoknak :oops:Legalább most Ren-samát nem tartom fel, hiszen ő maga jött hozzám és nem én estem rajta keresztül, vagy valami ilyesmi... Mondhatni örültem neki, hogy kereste a társaságom, talán mégsem vagyok olyan reménytelen, rossz társaság ^.^"
- Maa, mindig is egészséges és tápláló ételeket ehettem és kiskorom óta napi rendszerességgel végzek testmozgást, talán ennek az eredményét véli ilyen kellemesnek? - érintettem meg tenyeremmel az arcomat, kissé zavarban éreztem magam. Ezekről nem én tehettem, mondhatni adva voltak szerencsés életvitelemhez. Tisztában voltam vele, hogy nagyon sokan boldogok lennének, ha csupán feleannyit kapnának az élettől készen, mint jómagam ^.^"
- Nem mondhatnám, csupán kíváncsi voltam, milyen érzés ^.^ Azért... hálásan köszönöm Embarassed- sütöttem le a szememet, ámbátor egy halvány mosoly kiült az ajkaimra eközben. Ren-sama igazán kedves fiatalember volt, lágyszívű, ártatlan és nemes lelkű. Igazán csodálatos, hogy vannak még ilyen emberek a világon, és ilyen tulajdonságok mellett elfér még egy-két apró negatív jellemző is, mint például a zavaró tekintete, mely egy éhes farkasé.
- Ez igazán lenyűgöző ^.^ Ez a világ olyan különös, eleddig képes voltam ízletesnek mondható teákat készíteni, de mióta itt vagyok, hiányzik belőle a harmónia és a zamata Sad- szontyolodtam el kissé, de hát nem volt mit tenni, szorgalommal és sok-sok gyakorlással ismét képessé válhatok finom teákat készíteni, és akkor egy napon megkóstolhatják majd a céhem tagjai is az italt, melyet annyira szeretek és tisztelek.
- Szomorúan hallom, Ren-sama, ezek szerint még nem tapasztalta az igazság és a barátság mindent elsöprő erejét? ^.^ - kérdeztem félrebillentett fejjel kíváncsian. Én hittem benne, hiszen Lewis-sama jóvoltából sok mindent átéltem, ami ráébresztett ezeknek az erőknek a létezésére - Igazság szerint nem szeretnék ártani önnek, hacsak nem muszáj. Nem kívánok fegyvert emelni másokra, különösen ha azokban nem leledzik ártó szándék... ^.^ Talán ha lenne valami tétje is, akkor képes lennék úgy kezelni, mint egy versenypárbajt... - töprengtem el félhangosan, lévén nem szerettem volna elutasítással megsérteni a férfiút, de bántani sem szerettem volna. Ha bizonyítani kívánt valamit, akkor azt csakis komoly küzdelemmel tehette volna meg, és akkor én magam sem foghattam volna vissza magamat.

pontok:
Élet: 70 HP
Fegyverkezelés: 25
Erő: 30
Kitartás: 8
Gyorsaság: 24
Spec képesség: 9
Páncél: 16
Yurihime
Harcművész
Harcművész

Karakterlap
Exp:
10/1500  (10/1500)

Témanyitás by Ryuninji Ren on Vas. Szept. 15, 2013 2:27 pm

Bók bókot követ, de ez természetes, ha egy csinos lánnyal állok szemben, akinek az átlagnál jóval nagyobb keblecskékkel van ellátva. Meg úgy alapból is aranyos a lányka. Fura, de aranyos, és én szeretem az ilyen típusú hölgyeket. Naivsága figyelemre méltó, így nem értem, hogy társai miért engedik el csak így, egyedül. Én tuti nem engedném, h aaz én céhemhez tartozna. Egy agyafúrtabb ember sok mindenre rá tudja venni szegény Himécskét, az nem vitás, csak jól kell csűrni, csavarni a szavakat. Bár ahogy nézem eddig még nem történt vele hasonló, és nem is hallottam erről pletykákat.
Lassan már el sem akar tűnni a pír a szegényke arcáról, főleg most, hogy testi adottságait is megdicsérem. Miért ne? Valóban szemrevaló alakja van, én legalábbis nagyon, de nagyon nehezen tudom levenni a szemem arról a két, gömbölyded buciról, de persze néha belenézek azokba a szép szemekbe is, csak nem olyan sűrűn Rolling Eyes
Egészséges és tápláló ételek? Hmmmm.. lehet, hogy ez a titka annak, hogy ilyen szép bucikat nevelt. Én mondom, azokat a recepteket közzé kellene tenni a lánykák körében, hogy mindannyian megnövesszék azt, ami akkor mutat igazán, ha látszik, hogy van is Rolling Eyes
- Milyen érzés? Jó? Mert látványnak nem utolsó, nagyon illik önhöz Hime-sama. ahogy mondani szokták, virágot a virágnak - nagyon menő vagyok 8)ezer éve már vannak, hogy ilyen kifejezéseket nyomatok, de még mindig nem felejtettem el, csak úgy dőlnek belőlem a szavak.
Kiderül, hogy mit keres itt, meg minden, majd dicsekszem is egy minimálisan, mert én már elértem a mester szintet az italkészítésben 8)olyan italokat tudok kotyvasztani, amik még csak nem is léteztek eddig és többségüknek még jó íze is van, igaz, többnyire szeszes italokkal, koktélokkal foglalkozom, mert az a kelendő és annak van jótékony hatása az emberi elmére Rolling Eyes
- Ne rágódjon ezen Hime-sama, biztos vagyok benne, hogy hamarosan olyan ízletes teákat készít majd, amiket mindenhol emlegetni fognak. – egy kis buksisimi a lánynak.. nem jó, mikor elszontyolodik egy ilyen szépség Sad
- Talán ketten nyithatnánk valami teázót, italozót majd, hogy mindenki megkóstolhassa az alkotásunkat, vagy valami ilyesmi…. – gondolkozom hangosan…. hmmmm… nem is olyan rossz ötlet, több szempontból sem, de a legfontosabb, hogy több időt tölthetnék vele is, amit esetleg ki is lehetne használni :F
Az igazságos izé maszlag nagyon durva…. szinte elkap egy múló rosszullét ezek hallatán.
- Öhm… nem, én csak a petem mindent elsöprő erejét tapasztaltam meg ez idáig – mutatok a felettünk repkedő főnixre. Az ő ere valóban elsöprő, de az amiről a lányka beszél itt, hát az gáz….  Próbálom megmagyarázni neki a helyzetet, hogy ez tényleg csak humbug és kiskölköket etetnek meg ezzel, de nem veszi a lapot. Bizonyításként kihívom egy párbajra, amit vonakodik elfogadni….
- Mit szól ahhoz Hime-sama, hogy a vesztesnek le kell dobálnia a ruháit a győztes előtt? \o/ - így már van tétje a dolognak és nem is kicsike \o/ Ez a kedvemre való párbaj \o/  

HP

Állatidomár

Karakterlap
Exp:
6382/6500  (6382/6500)

Témanyitás by Yurihime on Szer. Szept. 18, 2013 9:33 pm

Kissé kényelmetlenül éreztem magam, elvégre túl sokat beszéltünk rólam, mikor említésre sem volnék méltó ^.^" Ugyan válaszolgattam, hiszen udvariatlanság lett volna tőlem, ha felelet nélkül hagyok egy kérdést, de voltaképpen örültem volna neki, ha témát váltottunk volna. Annyira zavarba ejtő volt ez a sok dicsérő szó, nem igazán tudtam, hogyan kellene rájuk reagálnom, és alig győztem megköszönni őket. Zavart nevetés szökött ki ajkaim között az újabb bókra.
- Nem is tudom... talán illatosabb? ^.^ - döntöttem fejemet kissé oldalra, bár megkülönböztetni a hajamban lévő virágok illatát az összes többitől... Erre legfeljebb egy érzékeny szaglású állat, például egy kutya lehetett volna képes, én azonban nem ^.^" Mindenesetre megigazítottam a virágokat a hajamban, noha ezzel újabb kellemetlen érzés futott át rajtam.
- Ha szabad megjegyeznem, ez remek ötletnek tűnik. Hadd ajánljam fel a segítségemet, azt hiszem a felszolgálás sem teljesen idegen tőlem ^.^ - lelkendeztem, nagyon szívesen társultam volna Ren-samával, noha azt hiszem még sokat kell gyakorolnom ahhoz, hogy újra ízletes teákat tudjak készíteni. Ám addig is segíthetném őt más területeken, például fűszernövények termesztésével, vagy éppen a felhozott ötletemmel. Néhány éve megpróbálkoztam vele, azt hiszem nem is ment rosszul, hála a kedves embereknek körülöttem. Csupán néhány poharat törtem el >.<
- Ez esetben értem ^.^ Pedig ha jól látom, Ren-sama is benne van egy céhben, nemde? Ott még nem tudta átélni ezt a nagyszerű érzést? - kérdeztem aggodalmasan. Igazság szerint nem ismertem a többi céhet, csak a sajátomból indulhattam ki, viszont Ren-sama kézlenyomatos pecsétjét azt hiszem láttam már valahol, valakin... Sajnálatos módon a részletek sokszor kiesnek a fejemből, kicsit kínosnak éreztem, hogy nem tudtam beazonosítani a jelet :/ Szemem azonban elkerekedett, kezeimet pedig ösztönösen magam elé raktam, ahogy meghallottam, mire gondol a fiatalember o.O
- Szörnyen sajnálom, de attól tartok el kell utasítsam Embarassed Nem kívánom Ren-samát ruhátlanul látni, ahogy én sem szeretnék úgy lenni, ez túlságosan illetlen és méltatlan volna Embarassed - mondandóm utóbbi felét már inkább motyogtam, mintsem hangosan mondtam ki, elképzelhetetlennek tartottam, hogy egy ilyen nyereményért küzdjünk meg egymással. Nem, erről szó sem lehetett >.<
Yurihime
Harcművész
Harcművész

Karakterlap
Exp:
10/1500  (10/1500)

Témanyitás by Ryuninji Ren on Pént. Szept. 20, 2013 5:11 pm

- illatosabb? – pislogok kettőt, majd közel hajolok hozzá és nagyot szippantok a virágillatokkal telített levegőből, egész kellemes, az biztos, de itt mindenhol virág van, szóval elég érdekes kavalkád van a levegőben @.@
- Igen, határozottal illatosabb Wink tuti, bár lehet, hogy alapból is használ valami parfümöt, vagy valami más szert, amivel alapból virágok illatát kölcsönzi magának. Mindenesetre ez engem nem nagyon izgat, igazából semennyire sem, bár nincs bajom a virágok illatával, nem érdekelnek különösebben. Van köztük egy-kettő, mely könnyeket csal a szemembe, és nem azért, mert olyan jó az illatuk… épp ellenkezőleg Rolling Eyes
kicsit elszontyolodik a lányka, mikor szóba kerül az italkészítés tudománya, amit még nem művel valami jól, én azonban mester szintre fejlesztettem 8)Bizony,olyan kakaót csinálok, hogy csak na, ilyen finom nem is létezik az igazi világban. A koktéljaimról nem is beszélve. Még olyan is van, amelyiknél észre sem veszed, de máris részeg vagy, az a kedvencem Cool
Tehát feldobok hírtelen egy hasra ütésszerű ötletet, miszerint csinálhatnánk valami teázó féleséget, ahol jóféle lőrével itatnánk a népet, persze nem ingyen, hanem pár érméért, ami mindig jól jön a házhoz, főleg, ha két petje van az embernek és mindkettő falánk.
Az ötlet tesznik neki és máris jobb kedvre derül Himécske. Mission Complete…. nagyon tudok Cool
- Remek, akkor ez eldöntetett. Nyitunk egy helyet, ahol lehet kávét, teát, koktélt meg mindenféle italt kapni. Még potiont is \o/ - így kimondva nem is akkora hülyeség, sőt, egész faya ötlet és pénzt is kereshetek vele, na meg Hime is. Lehet egy rakatnyi csini pincérlány is  lenge öltözetben, ami jót tesz a szemnek és becsalogatja a férfi vendégeket. el van döntve… megcsináljuk 8)jól fogunk mi szórakozni ott, úgy érzem :F
A céhes szövegein, vagyis azok a magasztos izék, amiket eleresztette, hát, nem sok kell, hogy ne hasaljak el azoktól, de kibírom, megállom, hogy ne érezze magát kényelmetlenül, már ah egyáltalán ez lehetséges, hiszen az én közelemben van Cool
- Nagyszerű érzés? – ezen erőteljesen elgondolkodom. Semmiféle nagyszerű érzést nem éltem még át a céhben. Igazából fogalmam sincs, hogy miről beszél, eddig is magamat védtem meg, a céh ezen nem változtat olyan sokat. Nem vagyunk mi összenőve, vagy mi a szösz, az elég gázos lenne, meg az is, ha folyton a nyakamon lógnának erre hivatkozva… bhrrrrr… még a hideg is kiráz a gondolattól.  
- Szerintem nem létezik ez, amiről beszél – közlöm mosolyogva, le kellene állni a füstöléssel a JL házban, mert a passzív füvezésnek a hatása tartósabb Rolling Eyes Remélem erre mihamarabb rájönnek.
A kihívásom még mindig nem fogadja el, mert nem tetszik neki az ötletem. Kár, pedig szerintem tök korrekt egy verseny lett volna.
- Dehogy illetlen Hime-sama, még kevésbé méltatlan. egyikünknek sincs miért szégyenkeznie Wink az tuti, nekem is fullos testem van, hát még neki :F
- De ha nem tetszik, akkor mondjon valamit ön, hátha van valami ötlete, ami jó mind a kettőnknek

HP

Állatidomár

Karakterlap
Exp:
6382/6500  (6382/6500)

Témanyitás by Yurihime on Csüt. Szept. 26, 2013 11:02 pm

Most, hogy Ren-sama felvetette az ötletet, bogarat ültetett a fülembe. Kaptam egy lehetőséget arra, hogy ne pusztán harctudásomat bizonyíthassam, hanem az Okaa-sama által tanított erényeimet is megmutathassam, és ő is büszke lehessen rám. Biztosan nagyon aggódik értem, igazán sajnálatos, hogy képtelen vagyok üzenni neki. Azonban nincs mit tenni, hiszen nem találtam még rá módot, hogy beszéljek a kinti világgal, ha jól emlékszem, akkor a sisak a fejemen megakadályozza. Nem csak kényelmetlen, de gonosz is Sad Mindenesetre magasra szökkent bennem a tettvágy, csak hát a jelenlegi szintemen még nem tudtam volna jelentős segítséget nyújtani Ren-samának, azt hiszem. Csupán segédkezni tudnék, habár számomra már az is megtiszteltetés lenne.
- Tanoshimi ni shite imasu ^.^ - mosolyodtam el, hangomban pedig talán hallatszott még némi lelkesedés is. Nem csoda, tenni akarásom úrrá lett rajtam, márpedig olyankor nehezen maradok nyugodt ^.^" Azonban megütötte a fülemet egy szó, ami mellett nem mehettem el.
- Potiont említett, Ren-sama? - kérdeztem rá érdeklődve, ha nem csalnak az emlékeim, Lewis-sama is így nevezte néha az életmentő italokat, amiket készít, és amikhez szorgalmasan gyűjtöttem az alapanyagokat azért, hogy minél többet tudjon belőlük főzni. Eddig is nagy becsben tartottam a fiatalurat, ha még osztaná hős lovagom küldetését is, az igazán csodálatos lenne!
- Úgy van, nagyszerű! Ha egyszer megtapasztalja és megismeri, egy új világ fog megnyílni a szemei előtt, Ren-sama. Ebben biztos vagyok! El sem tudok képzelni annál szebbet, ahogy bajtársak vállt-vállnak vetve küzdenek egy közös ellenfél ellen az igazság zászlaja alatt ^.^ - válaszoltam töretlen mosollyal. Szegény, elesett egy gyönyörű, szívet melengető érzéstől eleddig, szívből reméltem, hogy részese lesz egyszer, talán a nem is olyan távoli jövőben. A céhe biztosan segíteni fog neki ebben.
- Illetlen pedig, az ember nem mutogathatja csak úgy magát... - szálltam vitába, persze a magam halk szavú módján, így is épp elég rosszul éreztem magam miatta. Ám az erkölcsök védelme ezúttal fontosabb volt - Ha ruhátlanul látna engem, Ren-sama, akkor az lenne a tisztességes, ha feleségül... venne... Embarassed - említettem meg kicsit zavarba jőve. Ettől az érvtől biztosan visszakozik, elvégre ki szeretne magának olyan feleséget, mint én vagyok? Különben pedig ez természetes lenne a hagyományok értelmében, ha egy kisasszony pőrén jelenik meg egy férfiú előtt, az olyan fokú közvetlenséget takar, ami még jegyesek esetében is túlzás. Csakis a házasság lenne elfogadható indok rá.
Gáláns ajánlata következett, melyben átadta nekem a lehetőséget, és az etikett azt kívánta meg, hogy azzal a lehetőséggel kezdjek, ha ő győzne, már csak azért is, mert valószínűleg így lesz. Azonban hirtelenjében semmi olyasmi nem jutott eszembe, ami megfelelő téttel bírt volna, így hangosan hümmögve merültem mélyebbre a gondolataimban. Fogódzót próbáltam keresni. Sou da...!
- Ha Ren-sama diadalt aratna, legközelebb, mikor megpróbál meglepni, nem fogom rögtön felismerni, hogy tovább játszhasson velem ^.^ Ha pedig véletlenül szerény személyem nyerne, segíthetne nekem fejlődni italkészítésben - húztam ki magam büszkén ajánlatomat követően. Láthatóan csalódott volt a fiatalember, hogy elrontottam a játékát, így legközelebb nem bántanám meg ezzel. Két legyet üthetek vele egy csapásra!
Yurihime
Harcművész
Harcművész

Karakterlap
Exp:
10/1500  (10/1500)

Témanyitás by Ryuninji Ren on Pént. Szept. 27, 2013 3:09 pm

Az ötlet, amit csak úgy, felvetettem, egész menőnek bizonyul, nem csak nekem tetszik meg második végiggondolásra, de Himécskének is bejön. Ez már eldöntetett, nyitunk egy valamit, aminek menő neve lesz, kész Cool A részletekkel, majd akkor foglalkozunk, ha aktuális lesz.
- Ugye? – egyértelmű, hiszen az én ötletem, az én életem meg csupa móka és kacagás, kivéve, amikor nem, de az meg tényleg csak ritkán fordul elő Rolling Eyes
- Igen, Potiont. A jelenlegi legjobb potiont készítem, ami sok-sok Hp-t regenerál Cool büszkélkedem, pedig csak mázliból kaptam meg ezt a jó kis receptet. Mindegy, ki kell használnom azt a kevés időt, míg csak én tudom elkészíteni a nagy potiont. Addig járok jól, főleg anyagilag, mert nem kevés aranyat ér egy ilyen lötty Cool
A céhes témában egyáltalán nem vagyunk egy hullámhosszon. Áradozásai közepette, jó párszor hidegrázásom van. Ez a látásmód áll tőlem a legtávolabb, az tuti. Nem értem, hogy mi a jó abban, ha sokan harcoltok egyszerre, ezzel merőben leegyszerűsítve a menő fightokat. A boss az más, mert egyedül nem lehet velük végezni, de amúgy? Egyedül mégiscsak menőbb győzelmet aratni.
- Ha maga mondja – mondom mosolyogva. Felesleges vitába szállnom vele. Valószínűleg nem tudom meggyőzni az igazamról, meg ehet, hogy nem mond akkora butaságot, mint én gondolom, csak baromi sok esély van rá Rolling Eyes
- Én nem így gondolom. Tudja Hime-sama, vannak akik ebből élnek, hozzáteszem: elég jól. – Persze én is valami hasonló kategóriába tartozom, csak én a hangommal többet keresek, bár kitudja meddig? Ez majd kiderül azután, hogy darabokra szedtem a századik szint bossocskáját.
- Feleségül? o.O – Nah, ez egy picikét váratlanul ér, ilyen dolgot csak úgy kijelenteni. Persze ez nem az igazi világ, csak egy hamisítvány , egy virtuális világ, itt minden csupa adathalmaz.
- Oké. Részemről nincs akadálya ~.~ – mondom széles mosollyal az arcomon. elvégre itt a házasság csak pár gombnyomás, még papír sem kell hozzá. Meg kötve hiszem, hogy lenne olyan szabály, hogy ne lehetne egy playernek több asszonykája Cool Szerezd meg hát mind Yeah! \o/
Az ötletem, ami fenomenális volt, nem tetszett neki, így átadom neki a választás lehetőségét, és ezen hosszasan elgondolkodik én meg csak csendben figyelek, nézelődök ide-oda meg máshova Rolling Eyes
facepalm Ötletét meghallva kicsit lefagyok, majd kuncogni kezdek, végül pedig már nevetek. Nem semmi ez a lány…. azért ilyet kitalálni…. van egy sajátos gondolkodásmódja az tény, d…. hehe, vicces.
- Rendben van… ez elfogadható – bal karom kinyújtom oldalra és Reginald rajta landol, én már készen állok, pontosabban még a felszerelésemet magamra kell pakolnom.
- Annyival megtoldanám, hogy ha én nyerek, akkor modellt áll nekem egy picike rajzhoz Cool felelem és felszerelkezem, páncél, sisak, meg minden és csak arra várok, hogy választ adjon és elfogadja a kihívást.

HP

Állatidomár

Karakterlap
Exp:
6382/6500  (6382/6500)

Témanyitás by Yurihime on Szomb. Okt. 26, 2013 11:25 pm

HP-t... regenerál. Bólintottam, mintha érteném, ez mit is jelent pontosan, ám bizonyára valami nagyszerű dologról lehet szó, hiszen Ren-sama is olyan büszkén adta elő ^.^ Szörnyen restellem, de sokszor még mindig nem értem, mit mondanak nekem a játékkal kapcsolatban, a suicchit is hosszasan kellett elmagyarázni, hogyan is működik és mi a célja. Ezekben a pillanatokban jövök rá újra és újra, hogy nem illek bele ebbe a világba, hiszen korábban közöm sem volt az efféle szórakozáshoz. Egyes szabályait már megtanultam ennek a valóságnak, de félek, sosem fogom teljes egészében elsajátítani és belemerülni. ^.^"
- Még csak nem is szeretnék találkozni olyanokkal, akik az erkölcstelenségüket pénzzé teszik. Felháborítónak tartom, egy hölgy legyen szemérmes és óvja az értékeit... - hajtottam le a fejem, s csóváltam meg enyhén. Elszomorító volt, hogy a régi értékeket egyre kevesebben képviselik, hagyományok, szép szokások vannak eltűnőben. Mit tehetnék, hogy minél több ember gyakorolja ezeket a ceremóniákat? Attól tartok, egyedül semmit...
- Ren-sama...?! - pillantottam fel döbbenten, és a meglepetéstől csupán tátogni tudtam egy darabon - Nem szabadna ilyen könnyelműen vennie a házasság intézményét, ez nem helyes! Miért venne el engem Ren-sama feleségül...? - fejtettem ki véleményem, bár attól tartok pillanatnyi indulatomat nem sikerült megfelelően palástolnom. Bárhogyan is találgattam, nem találtam magyarázatot arra, hogy miért mondna ilyesmit a fiatalúr nekem, egyes feltételezésekbe pedig nem is mertem bocsátkozni, elvégre nem úgy ismertem meg Ren-samát.
Szerencsére, vagy szerencsétlenségemre a férfiú elfogadja az általam kitalált tétet, mely kissé meg is nyugtat. Mi több, örömmel töltött el, hogy elfogadható dolgokat volt képes nem túl fantáziadús elmém szülni, és imigyen én magam is igyekeztem előhúzni a harci felszerelésemet, még ha jóval lassabban is, mint Ren-sama. Számomra rendkívül értékes lándzsám is a kezembe került, melyet fél kézzel tartottam, egyelőre lazán.
- Azt hiszem ennek nincs akadálya ^.^ Megtisztelő lenne, bizonyára nagyon szépen rajzol, és tudása elhalványítja az én firkáim csillogását - feltételeztem a legjobbat természetesen, majd a kihívást is elfogadtam, és mikor az immár ismerősé vált óra megjelent közöttünk, jobb lábammal hátraléptem, és kifelé fordított lábfejjel álltam meg, miközben ujjaim és csuklóm mozdulatainak segítségével megpördítettem a fegyvert a kezemben, hogy a hátam mögé húzzam. Bal kezemet mellmagasságban kitartottam magam elé, tenyeremet pedig a föld felé nézve kinyújtottam, hogy alapállásom teljessé tegyem.
Yurihime
Harcművész
Harcművész

Karakterlap
Exp:
10/1500  (10/1500)

Témanyitás by Ryuninji Ren on Vas. Nov. 03, 2013 6:16 pm

Egy kicsit elnevetem magam Hime-sama „megbotránkozásán” Nagyon vicces vol t még hallgatni is ezt a régimódi, ódivatú gondolkodást. Valóban volt idő, amikor az ilyet merően elítélték, de az évekkel, évtizedekkel ezelőtt történt. A mai világban ez mát tökre elfogadott dolog… sőőőőt, igen nagy rá a kereslet is, ez nem vitás.
- Ugyan Hime-sama… csak nézőpont kérdése. Ahogy a festő kiállítja a képeit, ők is azt teszik… a saját művüket mutatják meg a nagyvilágnak, amiért ők 2készítettek” Az már teljesen más kérdés, hogy az a valami a saját testük Rolling Eyes - próbálom úgy ahogy elmagyarázni a lánykának, hogy nincs ebben semmi rossz.
- Mellesleg egy csomó művész festett le fedetlen női testeket, vagy alkotott pár ilyen szobrot… :roll. – arról nem is beszélve, hogy unalmasabb napjaimban, mikor engedek a fantáziámnak, én is készítek ilyen jellegű képeket. Még Himécskéről is van, vajon mit csinálna velem, ha megtudná, Megmutatassam neki? :O Áh.. inkább kihagyom… lehet megértődne.
Azután megint nevetnem kell egy picit, mert szegény komolyan vette a kis viccemet. Bár akár gondolhattam volna komolyan is, engem nem zavarna Rolling Eyes
- Hogy miért? :O Mondja meg maga Hime-sama Razz hajolok közel a lányhoz és nyomok az arcára egy puszit. Utána hátralépek egyszer és kíváncsian figyelem a reakcióját…. az ilyeneket mindig viccesen reagálja le Very Happy
Sajnos az én ötletem ment a kukába, pedig mennyire jó lett volna :F főleg motiválás szempontjából, de ha nem, hát nem. Nem erőszakoskodom, az sosem volt a szokásom, az nem én lennék, hanem valami nyomi izomagyú kretén…. ezért elfogadom a lány ötletét… nem valami nagy szám, sőt, értelme sincsen, de ahogy látom, örömet okoz neki ez, így nincs szívem kötözködni. Bár elég nehéz ezt megállapítani, mert folyton mosolyog a lányka, de én már vagyok annyira skilles, hogy ötből háromszor, megérezzem mennyire menő az a mosoly Cool Hosszú évek kemény unkája, de megérte… hehe Very Happy
Meglepetésemre egyből belemegy a légből kapott ötletembe. ezt örömmel hallom.. talán lesz mihez viszonyítanom a kövi képeimet :F
- Biztos magácska is jól rajzol…- ez mondjuk relatív, mert mindenkinek más az ízlése, más stílusokat szeret. Valakinek egy egyszerű firka testesíti meg a legmenőbb alkotást…. mondjuk ezeket sosem értettem Rolling Eyes
- Akkor majd megbeszélünk egy időpontot Hime-sama, na meg azt, hogy mit viseljen az alkotásomon Rolling Eyes - élem bele magam előre is, persze tudom, hogy nem kellene, de na…
A kihvás is el eltt fogadva és felkészülünk mind a ketten. A lándzsán megakad a szemem, ez az, amit én nyertem még az egyik nyomi bosstól
- Örömmel látom, hogy hasznát veszi annak a fegyvernek Hime-sana – mondom mosolyogva, majd kezemmel jelzem Reginek, hogy készüljön és ne kergetőzzön tovább. Majd várok… az idő letelik, de nem mozdulok…. átadom a kezdeményezés jogát… jó szokásomhoz hűen.
HP

Állatidomár

Karakterlap
Exp:
6382/6500  (6382/6500)

Témanyitás by Yurihime on Szomb. Nov. 09, 2013 10:51 pm

Csóváltam a fejemet, bárhogy próbálta elmagyarázni, avagy megértetni velem Ren-sama az álláspontját, képtelen voltam egyetérteni vele. Férfiúként természetes, hogy védi a véleményét, ám nőként teljességgel elfogadhatatlannak tűnt a "művészet" ezen formája. A festők, szobrászok munkásságát tiszteletben tartva sem tudtam elfogadni azt, ha egy leány vagy asszony pőrén áll fotómasina, vászon vagy bármi más elé. Ámde a vita teljességgel értelmetlen, így nem szerettem volna szóvá tenni egyet nem értésemet, már csak azért sem, mert egy ilyen apróság miatt nem szertettem volna kockára tenni az egyébként barátságos hangulatot.
- Éppen ez az, nincs miért megtennie, Ren-sama ^.^" - válaszoltam orcámat vakarva mutatóujjammal zavaromban. Lehetetlen volt elképzelnem azt, ahogy mi ketten megesküszünk, különösen egy ilyen indokkal, melyről a véleményemet inkább jobb, ha nem is hangoztatom.
- Csupán kedvtelésből szoktam rajzolni, a kalligráfia kiegészítéseként. Nem volnék benne túl tehetséges ^.^ - igyekeztem esetleges várakozásait tompítani, hogy még véletlenül se csalódjon, ha esetleg meglátja a művészetemet valamilyen oknál fogva a jövőben - Ha szabad megjegyeznem, sokan dicsértek már meg, mikor kimonót viseltem fesztiválokon vagy más ünnepségeken ^.^ - próbáltam mosolyogva tanácsot adni, hogy milyen ruhában tartottak eddig leginkább szépnek, ha fogalmazhattam így. Magamról nem szívesen alkottam véleményt, nehogy beképzeltnek tűnjek, azonban mások szavait talán bátran hangoztathattam.
- Ah... ami azt illeti, akadtak vele nehézségeim, mivel nem lándzsához vagyok szokva, de már megbarátkoztunk ^.^ Hálásan köszönöm, igazán pompás fegyver, valódi mestermunka. Megtisztelve érzem magam, hogy forgathatom - néztem végig a szalaggal díszített dárdán mosolyogva. Rendkívüli fegyver volt, a legjobb, amit ebben a világban kézbe ragadhattam. Immár olyan, mintha a részem lenne, és ehhez az érzéshez a nagyszerűségére, a tökéletes egyensúlyára is szükség volt.
A számláló lassan lejárt, nekem pedig fel kellett készülnöm a barátságos küzdelemre. Kiürítettem az elmémet és fokoztam az összpontosításomat. Tekintetemmel Reginald-samát kerestem, hiszen Ren-samát nem állt szándékomban bántani. Fegyvertelen volt. Az én ellenfelem a nemes főnix volt. Megfontoltan indultam el, óvatos oldallépésekkel tartva a távolságot a fiatalembertől, majd ahogy elhatároztam magam, úgy rugaszkodtam el, és a hátam mögül előrelendítettem a lándzsát. Szabad kezemmel megtámasztottam a nyelét, és a magasba emelve igyekeztem Reginald-sama irányába suhintani vele a tőlem telhető leggyorsabban.
Yurihime
Harcművész
Harcművész

Karakterlap
Exp:
10/1500  (10/1500)

Témanyitás by Ryuninji Ren on Kedd Nov. 12, 2013 3:22 pm

- Dehogynem Hime-sama. Ok mindig van mindenre, módfelett könnyű találni. Én sokkal inkább elit élem azt, hogy a szülők döntsenek a leendő férjről, feleségről… az nagyon nem tetszik… - nem is, szinte felháborító, hogy mások akarják megmondani azt, hogy ki kivel élje le az életét. Na, azt már nem, velem nem próbálkoztak ilyennel, de ismerek pár embert, akivel ez megtörtént, vagy majdnem megtörtént.
- Kalligráfia? Hmmmmm... – hát azt nem nevezném nagy valaminek, pár vonal ide-oda és kész. Nekem mindig elsőre sikerült „szépet” alkotnom, így nem nagyon tudott megfogni….  bezzeg mikor a képzeletem szüleményeit kellett papírra vetni… az már ment… és még élveztem is….
- Ahha, hát az valahogy soha nem tudott lekötni, de magácskának elhiszem, hogy  ha azt mondja, érdemes ilyesmivel foglalkozni :roill:
Erősen elgondolkodom azon, hogy hogyan és miként legyen megörökítve, még pár vadító felszerelést is elképzelek rajta :F…. nem lenne rossz, de tuti nem menne bele ilyesmibe… mindegy, azért majd finoman bepróbálkozunk, hátha. Életem végéig bánnám, ha elszalasztanék egy ilyen lehetőséget…  majd meglátjuk, nem élem bele magam előre.
- Kimonó? – hmmm… abban valóban szépen mutatnak a lányok és nem szokás alá fehérneműt venni… Hehe… majd keresünk valami kislány méretet, ami nem takar valami sokat… Hehehe… már alig várom Rolling Eyes
- Rendben… majd beszerzünk párat és próbálgatunk hentai- A fegyveren megakad a szemem, ezek szerint még mindig azt használja, nem talált annál erősebbet….. Hát használja egészséggel, mert számomra használhatatlan értéktelen.
- Áh… nincs mit megköszönni, hiszen kifizette az árát – mondom mosolyogva… az egy sima üzlet volt, ami mind a kettőnknek megérte… felesleges további szavakat fecsérelni rá.
A felkészülési idő is letelik, már mind a ketten harci díszben virítunk. A kezdeményezés a hölgyé, mert én egy úriember vagyok, addig Reginaldot sem engedem támadni, míg csak áll a lányka és nem csinál semmit.
Himécske óvatosan közeledik, de én csak mosolygok, nem tartok semmitől, bár az erejét nem ismerem, de van hp-m bőven, nem kell félni Cool
-  o.O – Meglepetésemre nem engem ér a támadás, hanem a petem, aki ugyan úgy meglepődik, mint én. Általában a többség engem támad, mert könnyebb célpont vagyok, meg minden, de Hime-sama szembe megy a logikával :O
Reginek több nem kelll, már indul is, hogy viszonozza a szívességet.
- Öhm.. Hime-sama! Miért nem engem támadott? – érdeklődöm

HP

HP

Állatidomár

Karakterlap
Exp:
6382/6500  (6382/6500)

Témanyitás by Yurihime on Vas. Dec. 01, 2013 1:23 pm

Különösebbnél különösebb témák kerülnek szóba kettőnk között, legalábbis a művészet vagy a házasság témakörével nem igazán találkoztam még, amióta itt élek, éppen ezért nem is számítottam rá, hogy valakit érdekel. Csakhogy a kontextus kifejezetten zavarba hozó volt, és emiatt kissé kényelmetlenül éreztem magam, ami azt illeti.
- Bizonyára illúzióromboló lehetett egy fiatal kisasszonynak, ha érdekházasságba kényszerítették, én magam sem szeretném átélni ^.^" - bátorkodtam megjegyezni a témához hozzászólva. Noha valószínűleg ha arról lenne szó, hogy a családom érdekét szolgálja, nem ellenkeznék, elvégre mindent nekik köszönhetek, és ha ez lenne az ára, én boldogan megfizetném azt annak ellenére is, hogy mint minden lány, én is vágytam a szerelemre és a romantikára, hátha egyszer megtapasztalom ^.^
Be kell valljam, repülő ellenfél ellen még nem küzdöttem, és ez felettébb érdekessé és egyben nehézzé is tette a dolgomat. Ennek ellenére megjelent az a bizonyos vörös csík a madárka testén, ami a találatot jelezte, viszont nem lankadhatott a figyelmem. Reginald-sama nem volt rest azonnal megtorolni a rajta végrehajtott akciómat, és komoly nehézségeket okozott számomra, hogy az éles karmokat és a hegyes csőrt elkerüljem. Hátra tolt, elfordított lábammal kitámasztottam, és miközben magam mellé vontam a fegyveremet, fordulásom folytatásával kitértem a felém repülő veszedelem elől. Mozgásomat meggyorsítva végül meg is pördültem a tengelyem körül, és a lándzsát felemelve utánaszúrtam a főnixnek, majd ismét kitámasztottam és hátraszökkentem, hogy minél több időt nyerhessek.
- Ren-sama fegyvertelen, etikátlan lenne önre támadnom - szólaltam meg súlytalan hangszínnel, hiszen közben tekintetemet végig Reginald-samán tartottam, figyeltem a mozgását, vártam a támadását. Egy pillanatra sem szerettem volna levenni róla a szememet, ez pedig fokozott koncentrációt igényelt a részemről, képtelen voltam arra is figyelni, hogy a fiatalember kérdését megfelelő hangsúllyal válaszoljam meg. Lándzsámat védekezően magam elé húztam.
Yurihime
Harcművész
Harcművész

Karakterlap
Exp:
10/1500  (10/1500)

Témanyitás by Ryuninji Ren on Vas. Dec. 22, 2013 2:23 pm

Elmagyarázok egy-két dolgot Himécskének, pontosabban csak kifejtem a saját véleményem erről a házasság dologról. Azért gondolkozzunk el rajta egy kicsikét. Hiszen ez csak egy papír a mai világban, sok jelentősége nincsen, az a kevés is csak vagyon jellegű, meg ilyenek Cool 
- Hát jah, nem is szép dolog, az egyszer már tuti.  Én nagyon nem értek vele egyet. Mindig is a magam ura voltam, azt tettem, amit jónak láttam, bárki, bármit mondott Cool igaz, nem egyszer kerültem bajba emiatt, de hát ez van, egy kis balhé frissen tartja az embert, naprakészen, meg megedzi… jah, azt is csinálja, ezért vagyok én már ennyire kemény, izé kikupált Cool
Ez a harc, engem most nem mulattat. Még csak nem is támad rám ez a Hime, inkább Reginald-al van elfoglalva. Pont vele, aki képes regenerálni magát. Jó, alapesetben nem rossz taktika leütni egy idomár petjét elsőnek, mert feleannyi élete van, és ugyanúgy vége a párbajnak, ha elfogy a hp-ja. Igen, ezt az okosabbak tudják, de mi, azaz Regi a kivétel, mely erősíti ezt a szabályt. A gyógyulási képessége miatt, egyáltalán nem éri meg őt támadni, alacsonyabb sebzéssel.  Csak természetes, hogy rákérdezek, miért tesz így a lányka, mert érdekel. Azt tudtam mondjuk eddig is, hogy nem egy nagy kocka, nem konyít valami sokat a dolgokhoz, de már régóta itt vagyunk, és reméltem, hogy ragadt rá valami… legalább egy kicsi Rolling Eyes
Nem nagyon vadul még Regi, mondjuk szolidaritásra is intettem az elején, ezért a következő támadás is betalál, de az a fránya regeneráció ugye….
- Ezt nézze Hime-sama ~.~ - mutatok Reginald életcsíkjára, mely elkezd növekedni, hála a képességének.  Remélem ebből valami leesik majd a kisasszonynak és változtat egy kicsit a stratégiáján Rolling Eyes
- o.O – nah, erre a válaszra nem számítottam, még, hogy én fegyvertelen? :O Én sose vagyok fegyvertelen, ezt illő lenne már megjegyezni Cool
- De Hime-sama  ~.~ !! Ennyi erővel Regi is fegyvertelen, mégis megtámadta. Tehát engem is nyugodtam megtámadhat – mondom mosolyogva, közben Reginald nem habozik, felrepül és zuhanórepülésben közeledik a lány felé, kivételesen a lány lábacskáit veszi célba, de kitudja miért és minek.. ráhagyom, egyelőre a maga ura Rolling Eyes

HP

HP

Állatidomár

Karakterlap
Exp:
6382/6500  (6382/6500)

Témanyitás by Yurihime on Szomb. Dec. 28, 2013 4:36 pm

- Ez igazán becsületre méltó dolog, ha valaki a saját kezébe tudja venni a sorsát, az bátorságra és a jellem erejére vall ^.^ - biccentettem Ren-sama előtt tiszteletteljesen. Jómagam ezt nem tehettem meg, de nem is szerettem volna addig, amíg Okaa-sama és Otou-sama örökségét maradéktalanul el nem sajátítom. Az én feladatom az volt, hogy az ő útjukat járjam tovább és megőrizzem azt a sok kincset, melyet bölcsességükkel és tapasztalatukkal összegyűjtöttek. Egyszer minden bizonnyal el fog jönni az az idő is, mikor a saját utamra lépek, mint Ren-sama, és azt fogom tenni, amit helyesnek vélek, függetlenül mások véleményétől. Egyszer meg fogom találni önmagam, s nem leszek rászorulva a segítségre, a mankókra, amikre most igen. Ám minden ilyen mankó előrébb mozdít, így leszek képes rájönni, mi is az, amit szívesen tennék a világért.
- Hai? ^.^ - pillantottam rá Reginald-samára a fiatalember kérésének megfelelően, ámde bizonytalan arckifejezésem azt hiszem elárulta, hogy voltaképpen nem tudom, miért is hívta fel a figyelmemet a főnixre Ren-sama. Hiába törtem rajta a kobakom, semmi különösre nem figyeltem fel, ami említésre méltó lett volna, hacsak...
- Áh! Ha szabad megjegyeznem, nagyon ügyes madár, biztosan sokat edzenek együtt ^.^ - vontam le a következtetést, hogy esetleg dicséretet vár. Ami azt illeti, meg is érdemelte, hiszen komoly összpontosításra kényszerített, ha sértetlenül meg szerettem volna úszni a rettentő gyors támadásokat. Mennyei látvány volt, ahogy a madár suhant a levegőben, apró sárga villámként cikázva.
- Reginald-samának rendelkezésére áll az éles csőre és a veszélyes karmai ^.^ - bátorkodtam megemlíteni, azonban ez elég is volt ahhoz, hogy egy pillanatra kiessek a koncentrálásból. Elveszítettem szem elől a főnixet, és mire újra felfigyeltem rá, már védhetetlen közelségben volt. Gyors döntést hoztam, és arra törekedtem, hogy miközben engem eltalál, én is sikeres támadást hajtsak végre a madár apró testén. Lábra támadása kibillentett az egyensúlyomból, viszont megőriztem annyira a tartásomat, hogy a tovarepülő állatka felé lendítsek lándzsámmal és megpróbáljam elkaszálni. Így azonban az esésemet sem tudtam irányítani, és nagyot nyekkenve zuhantam hanyatt. Hirtelen mozdulni sem bírtam a becsapódástól, kiszaladt a tüdőmből a levegő.

44/70 HP
Yurihime
Harcművész
Harcművész

Karakterlap
Exp:
10/1500  (10/1500)

Témanyitás by Ryuninji Ren on Hétf. Dec. 30, 2013 11:07 pm

- Ugyan Hime-sama! Ez mind csupán elhatározás kérdése. Bárki a saját lábára tud állni, bármikor, csak akarni kell . Aki jól érzi magát a nagy családi idillben és nincs baja az alárendeltséggel, nem töri majd magát ezért, de még mindig vannak erős és büszke emberek Cool utalok itt elsősorban magamra, mert én erős vagyok, nem is akármennyire és még a büszkeségem is nagy méreteket tud néha ölteni. 8)Ez vagyok én, a nagy Ryuninji Ren \o/
Próbálom megértetni Himécskével, hogy az  általa választott taktika nem a legjobb, vagy a legcélravezetőbb, hanem, ha már így jellemeznem kellene….hmmmm….. a legrosszabb taktika, amit ellenem ki lehet játszani, legalábbis a dolgok jelenlegi áldása szerint, hiszen még csak meg sem mozdultam, a petemre hagytam mindent és még őt is visszafogtam egy picit…. Suspect
Tehát: rámutatok Regi hp-csíkjára, mikor megsebezte, így láthatja, hogy az egy része visszatöltődik, de nem esik le neki a tantusz, vagy mi…. Ejj, ez a Hime-sama nem egy pvp-re szakosodott kis karakter az tuti, mert a fontos dolgok elkerülik a figyelmét… pont azok, amik eldönthetik egy jó kis harc kimenetelét.
- Hogy sokat az túlzás, de éppen eleget, vár itt az ilyesmire nincs nagyon szükség… ösztönösen tudjuk, hogy mit kell tennünk, de nem erre gondoltam Hime-sama… - megvakargatom a buksimat, hogy akkor most mi is legyen, de nem jut eszembe más ötlet. Persze nyomhatnám neki a rizsát kockanyelven, de azzal szerintem nem mennék sokra. Számára az egy ismeretlen nyelv lehet, amit még csak nagyon, de nagyon alapfokon beszél. Mindegy, egyelőre hagyjuk, talán majd lesz még rá alkalom ebben az.. életben? :O
- Ez igaz, de nekem is itt vannak a kezeim, na meg az éles…. öhm.. nyelvem Cool próbálom némi bizonytalanságba taszítani szegény lánykát, hátha bejön, de komolyabb jelentőséget nem tulajdonítok ennek a tettnek, csupán szórakozás, mert abban most nem nagyon van részem… ez a párbaj picikét unalmas… Himécske nem vevő szinte semmire Suspect
Reginald-ra bízok mindent, cselekedjen belátása szerint. Ezúttal nem látom el taktikákkal, sem parancsokkal… menjen élvezze ki a küzdelmet. Talán pont a gyógyító erejének köszönhetően rendíthetetlenül támad, félelmet nem ismerve, az esetleges sérülésekkel sem törődik. Miért is tenné? Hiszen regenerálódik, plusz, ha baj lenne, még mindig itt vagyok én, a gazdi Cool.
- o.O- annyit veszek észre, hogy a petemnek hála, Hime a földön fekszik, hanyatt…. ezt nem hagyhatom ki, így egy ugrással már lá is vetem magam és próbálom leszorítani kezecskéit… A lándzsájára pedig rátérdelni Suspect
- Azt hiszem, hogy én győztem Hime-sama Razzmondom kuncogva, de azért még megharapom az egyik fülecskéjét
- Hamm….. feladja? … Hamm… - Harapás, harapás után, Reginald pedig a fejemen foglal helyet Suspect

HP

HP

Állatidomár

Karakterlap
Exp:
6382/6500  (6382/6500)

Témanyitás by Kayaba Akihiko on Pént. Jan. 10, 2014 7:46 pm

A küzdőteret kérésre lezárom. Mivel a küzdőteret nem sikerült befejezni, ezért nem adok teljes jutalmat.

Jutalom: 40 exp 95 arany
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 14839

Témanyitás by Sponsored content

Sponsored content

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére