Kiképzőtiszt

5 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

default Re: Kiképzőtiszt

Témanyitás by Tsubaki Sawabe on Pént. Feb. 24, 2017 5:35 pm

Lehajtott fejjel, kissé szomorkásan pakolgatom a lábaimat egymás után a kikövezett úton. Fogalmam sincs merre tartok és, hogy mit kezdhetnék magammal. Csak megyek amerre a kedvem tartja. Már felfedeztem a várost nagyjából, benéztem pár helyre és beszélgettem is néhány emberrel erről az egész világról amiben bent ragadtunk. Még most sem tudom teljesen felfogni ezt az egészet... Miért pont most kellett a játékba kerülnöm?
- A francba is... - Rúgok arrébb egy kavicsot, mely el is repül jó messzire. Felnézek egy pillanatra, hogy megnézzem hol is vagyok pontosan. Már korábban sétálgattam erre, az épületek ismerősek. A közelben van egy szökőkút, elindulok oda. Gyorsan szedem a lábaim, hogy minél hamarabb odaérjek. Egy NJK - ezt a kifejezést már megtanultam a játékosoktól - áll ott, akit meg is szólítok, hogy megtudjam mire szolgál.
- Hello... - Intek egyet óvatosan, felém fordul.
- Kis szintű vagy? Ha szeretnéd kiképezlek, hogy tarthasd a többiekkel az ütemet. - Mondja a már jól begyakorolt szövegét. Opciókat is kínál ezek mellé, szemeimmel gyorsan végigfutok rajta.
- Hmm... Ez jól hangzik, benne vagyok. A második opciót szeretném! - Vágom rá hangosan.
Tsubaki Sawabe
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 11

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
10/500  (10/500)
Céh: -

Felhasználó profiljának megtekintése

Vissza az elejére Go down

Témanyitás by Klein on Pént. Márc. 03, 2017 12:15 am

Tsubaki Sawabe: +36 elosztható pont, 10. szint
Klein
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3051

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
0/0  (0/0)
Céh: Fuurinkazan

Témanyitás by Raygart Arrow on Pént. Jún. 02, 2017 1:29 am

Sokat gondolkodtam, a lehetőségen. Alaposan mérlegelve mindent, muszáj volt, hiszen ez most nem egy játék ahol reset után újra lehet kezdeni mindent. Itt most a jövőm alapozom meg pár évre és egy döntés sokat nehezíthet vagy könnyíthet az életemen. Most, hogy gyökeresen meg változik, néhány dolog kénytelen leszek belevágni.
Gondolatban ökölbe szorítottam a kezem, se baj háromszor keményeben fogok küzdeni. Lemaradást bekel hozni, hiszen ha gyenge vagyok hogyan is védhetnék meg bárkit. Nem csak a céhen belül, hanem kívül az árvaházban. Na meg egyébként is hogy néznék tükörbe, ha feladnám eddigi önmagam és hatát fordítanék annak, aki segítségre szorul? Az biztos még egy csúszómászónál is rosszabb alak lennék akkor.
Magamon és a jövőmön agyalva lassan sétáltam a kiképző felé. Még régebben hallottam róla, de nem érdekelt a különleges szolgáltatása. Mikor a lányok is meséltek róla, Chakna, Kiwi és Jun kicsit fel piszkált a dolog.
Igy most a céhbe lépésem okán és, hogy céh épületbe léphessek, ami a tízedik szinten van kénytelen voltam elszáni magam végre.
Amint megközelítettem a gépi karaktert aki azonnal karattyolni kezdett amint a közelébe értem.

- Kis szintű vagy? Ha szeretnéd kiképezlek, hogy tarthasd a többiekkel az ütemet.
Ha igényeled a szolgáltatásait, akkor a következőek közül választhatsz:

1. opció: Maradok a jelenlegi szintemen.
2. opció: A 10-es szintre szeretnék lépni.
3. opció: A 20-as szintre szeretnék lépni.
4. opció: A 30-as boss legyőzése szükséges a megnyitásához.
...

Jobb kezem felemelve hajamba túrtam és nagyot sóhajtottam. Egy pillanatig hezitáltam majd egyenesen az njk-ra néztem.
- A kettes lehetőséggel élnék.
Aztán már csak a csodát kellett várnom, mivel kezdtem éhes is lenni reménykedtem majd egy sült galamb is megmutatkozik. Vagy egy jó kis grill csirke egyenesen ide röppen, hogy magamévá téve húsát egyből tízes szintre lépjek és jól is lakjak egy csapásra.

Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 56

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
179/500  (179/500)
Céh: Jumpy Vigor

Témanyitás by Klein on Vas. Jún. 11, 2017 11:14 am