Díszterem

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

default Re: Díszterem

Témanyitás by Ozirisz on Vas. Feb. 22, 2015 10:20 pm

Ismét eljött, amire majd' mindenki várt. A karácsony. Én nem kifejezetten vártam, sőt, jobban örültem volna, ha nem most lenne, hanem pár hónap múlva. Mire sikerül megerősödnöm. Mire sikerül elfojtanom a múltbéli fájdalmat, legalábbis látszólag. Mire már nem tűnök gyengének. Mire már nem látszik rajtam semmi. Persze akkor is amilyen szerencsém van, valaki dekorációs tárgyként szerzett egy olyan kristálytévé-izébizét amiben az emlékek látszódnak, vagy bármi hasonló...
De most akkor is karácsony van. Össze kell szednem magam, amennyire csak lehet. Nem szeretném elrontani a többiek karácsonyát, de tiszteletlenség lenne nem ott lenni velük. A tavalyi volt életem első igazi karácsonya, talán ez lehet a második, talán valamennyire helyreráz az ünnepi hangulat, és a céhtársaim.
Reggel-délelőtt tettem egy szép nagy körsétát Aincradban, kezdésnek a Kezdetek Városának a nyüzsgő piacát, majd a második emeleti Marome falu kereskedői következtek, majd végül tiszteletemet tettem Nysterben is. Azok a helyek, ahol egyrészt kiismerem magam, másrészt elég jó a kereskedelem, van választék. Főleg ez utóbbi volt a lényeg, így, karácsonykor. Ajándékozás, és ahhoz pedig ajándék is kell. Persze volt, akiknek már az ajándékát év közben beszereztem, mert ráakadtam valami érdekesre...
Aztán, hogy megvan minden, irány a Palota. A megszokottnál jóval nagyobb nyüzsgés volt, bár ha figyelembe vesszük, hogy karácsonykor a nyüzsgés megszokott, akkor minden a legnagyobb rendben.
Természetesen mindenkinek köszöntem, és ahogy körbenéztem a díszes társaságon, feltűnt valami:
RenAi kasztot váltott volna? Vagy mi? Az ott egy igazi medve? *.* Egyre jobb lesz ez a mai nap. Már ezért érdemes volt felkelni... viszont ez egyben azt is jelenti, hogy eljött az idomárok kora....
Aztán a gondolatmenetemből Hinari zökkentett ki, ahogy bemutatta a Liga legújabb tagját.
Üdv köztünk, Silver. Ozirisz vagyok - nyújtottam felé a jobbom. RenAi reakciója viszont mosolyt csalt az arcomra. Főleg, ha váratlanul mondanak valami vicceset. Avagy van, ami jobban üt, mint korán reggel a miniboss...
Aztán lepakoltam az asztalra én is egy pár tálca süteményt, és forraltbort. Csodás dolog az inventory, hogy mennyi minden elfér benne, és még cipelni sem kell. Legalábbis a hagyományos értelemben vett cipelést, táskákkal, batyukkal, bevásárlókocsikkal és a hasonló jószágokkal. Aztán elő az Illúzió Pohár, és egy pohár forraltbor társaságában nekidőltem az egyik falnak, és onnan néztem az eseményeket, néha egyet-egyet kortyolva a forraltborból.

Elhavazva...:

★˛˚˛*˛°.˛*.˛°˛★˚˛*˛°.˛.˛°˛.★*★ 。*˛.
*˛°_██_.。 *.   / ♥  .˛* .˛。.˛..★ ★ 。
˛. (´• ̮•).。 *. /♫. ♫˛. ˛   _Π_____.♥ ♥ ˛* ˛*
.°( . • . ) ˛°./• '♫ ' •.˛*./______/~\*. ˛*.。˛* ˛.*。
*(...'•'...) *°˛╬╬╬╬╬˛°. | 田田 |門|╬╬╬╬╬*˚ .˛ .

Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 913

Karakterlap
Szint: 36
Exp:
5228/5300  (5228/5300)
Céh: Justice League

Felhasználó profiljának megtekintése http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

Témanyitás by Hinari on Csüt. Feb. 26, 2015 10:27 pm

Régen voltam már ennyire jókedvű és vidám, s ahogy végignéztem a vegyes társaságon, arcomra önkéntelenül is mosoly ült ki. Jó volt együtt látni mindenkit, s bár feltűnt Szophie a megszokottnál komorabb kiállása, csak biztatón átöleltem a lányt, én magam inkább a főzésben segédkezve többet, amíg ő a sütiket pakolta. Az idő pedig gyorsan haladt, s nemsokára már mindannyian a Díszteremben voltunk, ki-ki azzal foglalkozva, amihez jobban értett. Örültem, hogy Silvernek sikerült becsatlakoznia, s fel-felnevettem, ahogy a fiú minduntalan Nestor munkáját javítgatta, aki a tágas terekhez szokott, s eléggé meggyűlt a baja a helyben repüléssel, a felsőbb díszek feltevése közben.
- Vigyázz, nehogy leverd őket – kuncogtam a sárkány ügyetlenkedéseit nézve, majd, kezemben egy pohár itallal – amiről fogalmam sem volt, hogy került oda – fordultam Ai és Maci felé – Reméljük megérik az estét – nevettem, a fán lógó díszek felé intve, amelyek közül Nes épp most csapott le egyet véletlen – Ügyes – kommentáltam Silver akcióját vidáman, akinek sikerült elkapnia az üveggömböt, s közben kortyoltam a borból – Köszi a vásárlást mindkettőtöknek. Igazán szépek – mondtam a párosnak, s nem bírtam nem felnevetni Ai kérdésére az új tagokról – Hát, ha szeretnéd xP – feleltem – Bár ha ilyen ütemben haladunk a bossokkal, előbb-utóbb kicsi lenne a terem karácsonykor – tettem még hozzá egy fejingatás mellett, s időközben megláttam Yuichit és az… alkotását… ahogy éppen egy tálcán hozza be. Elnézést kértem Aiéktól, és odaszaladtam a fiúhoz, hogy helyet csináljak a süteménynek, s miközben rakta le, azért odasúgtam a fülébe:
- Ezek azok, amikről beszéltünk? – majd a felelet és az ölelés után folytattam utam, mindenkivel váltva pár szót, ha úgy adódott. S amikor már minden készen volt, megköszörültem a torkom, megvárva, amíg mindenki idefigyel.
- Azt hiszem mindenki éhes… azaz én az vagyok >.< – halkítottam le a hangom – Szóval ha nincs ellenetekre, együnk! – ajánlottam vidáman, s az addigra már megterített asztalhoz siettem, ahol Vezérnek (már amennyiben emberi alakban volt) és a két mackónak is volt terítve. Ezúttal mindenki oda ült, ahová akart, Nestornak és Kyubeinek pedig kényelmes párnákat helyeztünk el, közvetlen az asztal mellett, hogy ők se érezzék magukat kirekesztve.

Ebéd után pedig jöhetett az ajándékozás! Izgatottan nyaláboltam fel a fa alá kirakott dobozkákat és egyéb, becsomagolt ajándékokat, egyszerre csak egyet, hogy el ne ejtsem, majd sorban szaladtam oda velük a kiszemelt személyekhez. Ebben sem tartottam sorrendet, az kapta következőnek, akinek hamarabb a kezem ügyébe került az ajándéka. Szophie a szokásos, mindenkinek elmondott „boldog karácsony” után, a csomaggal együtt egy jelentőségteljes pillantást is kapott, s mellé egy bólintást. A dobozban egy sakk-készlet volt. RenAi karácsonyos témájú csatokat, (neki emellé még odaadtam az Alex által neki küldött csomagocskát is, persze nem felejtve el említeni neki, hogy kitől van), Maci pedig, Kyubeihez hasonlóan egy doboz sütit kapott, volt köztük csokival, de chilivel töltött is.
- Hogy tudj magadnak faragni, s ne kelljen mindig újat venned, ha eltörik – nyújtottam át Silvernek az övét egy nyelvnyújtás kíséretében, s ha a fiú elolvasta a dobozban rejtőző barkácskészlet használati útmutatóját, azon rajta volt, hogy a szettel bármilyen, Aincrad erdeiben talált fát is használhat, az elpixeleződés veszélye nélkül. Yuichinak egy jól megmunkált kardhüvelyt szántam, lévén több kardot is szokott használni, és katanához még nem volt neki; hozzá hasonlóan Shizu egy díszes tegeztartót kapott, melybe több nyíl fért el, mint az előző szériák bármelyikébe. Himének egy, az eddigieknél strapabíróbb és szebb, kertészkedéshez szükséges tárgyakból álló szettet adtam, Ozirisz pedig egy éghetetlen kesztyűt kapott, melyet mostmár bátran használhatott a nodachi mellett. A nagy rohangálás közben a Szophieval tartó, medvejelmezes játékosnak (Yaru) is a kezébe nyomtam egy dobozkát, szintén tele sütivel, Nestor ezzel szemben egy térképrészletet kapott, bejelölve rajta a helyet, amit eddig gondosan titkoltam előtte. Egy a számára összeállított gyakorlópálya, mely pontos manőverezést követelt meg, s így nem volt egyszerű végigvinni.

- Most pedig jöjjön mindenki ide a fa elé, egy csoportképhez – emeltem meg a hangom az ajándékozási hullám lecsengése után egy jó öt perccel, vidáman integetve, s nem tűrtem semmilyen ellentmondást: ha bárki is meg akart volna lógni, a többiek segítségével (és ha kellett, egy kis csikizéssel) elértük, hogy mindenki rajta legyen a képen. Nestor beállította a Fotókristályt, egy kis bűvészkedéssel pedig megoldottuk, hogy fél perc késéssel kattanjon – Mindenki, mosolyt! Három, kettő, egy és JL!

Fotókristály elhasználva

Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A
Jártasságok: Érclátás(312) Páncélkészítés(320) Akrobatika(2) Látás(2) Észlelés(3) Lopakodás(3)

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.

Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.

Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 3146

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
10573/10100  (10573/10100)

Felhasználó profiljának megtekintése

Témanyitás by Szophie on Pént. Feb. 27, 2015 5:07 pm

Zavart mosollyal illetten Hinari ölelését, majd némi torokköszörülés kíséretében odébb lépkedtem. Kínosnak éreztem a szótlanságot, így beszélgetni kezdtem volna vele, de addigra tovább állt.. Szerencsére. Így pedig összekaphattam magam gyorsan, és hamarosan már szürke kis szoknyácskámban ücsörögtem a díszteremben, elnézegetve, ahogy a többiek pakolgatják a holmikat, készülődnek. Felvettem egy díszgömböt, és abban nézegettem magam. A konty egészen megváltoztatta az arcszerkezetemet. Sokkal természetesebbé váltak így a komor vonalak, és a karikák a szemem alatt, habár azt is elősegítette, hogy irodista kisasszony hatását keltsem. Felsóhajtottam. Valamit tennem kell.. Rossz érzés volt csak úgy ott ülni, főleg, hogy magam sem igazán voltam teljesen biztos benne, mégis mi a bajom. Egyszerűen csak alkalmazkodtam a sötét, szürke felhőkhöz. De persze voltak más okaim is, mégis.. Ahj, attól még csinálhatnék valamit én is.
Felkeltem a helyemről, és kisurrantam a konyhába, előkotorva pár alapanyagot, hogy aztán mesteri főzés jártasságommal gyorsan összeüssek egy nagyobb adag salátát. Visszafelé egyik kezemben a salátás tálat, másokban tálakat egyensúlyoztam. Akrobatikám és súlyemelésem megengedte mindezt. Lepakoltam őket, és mindegyik tányér mellé tettem egy-egy farkas fej mintás villát. Ezen a helyen bizony a pálcikák az uralkodóak, így kifejezetten örültem Mirika ajándékának, és reméltem, a többiek sem veszik zokon, ha ma villát is terítek. Meg kést. Éttermi kést, ami konkrétan semmire sem jó, de a vágást legalább imitálni tudja.
A saját tálam mellé a tavaly óta már jól megszokott arany villát tettem, melyet Yurihimétől kaptam akkor.
Amint ezzel megvoltam, besoroltam Silver mellé, hogy mégse érezze magát annyira elveszettnek. Habár ha jól látom, nincsenek ilyen problémái, de azért mégis.. Róla tudtam, hogy képes feldobni a kedvem.. valahogy.
- Azóta sem kaptam meg az országom. - sóhajtottam beszélgetést kezdeményezve. - És a sárkány sem evett meg. - csóváltam meg a fejem. Komolyan siralmas a helyzet..

Vezér szintén csendesen ücsörgött a teremben, ahogy az már jellemző rá. Nem vett részt semmiben, és nem szólt senkihez, csupán csak elnézte az értelmetlen foglalatoskodást, melyet az emberek végeztek, hogy kicsinosítsanak egy fát. Közben hátradőlt a székében, hanyagul szétvetve lábait, és a tarkóját megtámasztva kezeivel. Még ásított is egy álmosat, mélyet és unalmasat, habár annyi illem volt benne, hogy kezét a szája elé tegye.
Ekkor hallotta meg a különös hangot. A következő pillanatban pedig nyílt az ajtó, és egy ismerős alak lépett be rajta. Ismerős, és végre ébren lévő medvéje. A legaranyosabb, és a legjobban morgó mackó, akivel valaha találkozott. Elnézegette, ahogy az ide-oda rohangászik, majd mikor az a földet szaglászta, felkelt helyéről, és elé állt, hogy az állat.. ember.. medve belé is fejelt. Nevetve nyújtotta neki kezét, és vonta magához, hogy ölébe ültetve az asztalhoz invitálja társát, miközben a többiek is megérkeztek, és megkezdődött a vacsora.

Nagyon örültem Brumi megjelenésének, és meg is paskoltam a fejét kedvesen, mikor megjelent. Természetesen egyik oldalamon Vezér ült, és az ő ölében Brumi, másik oldalamra pedig Silvert kértem meg, hogy üljön. Ebben a kis társaságban egészen komfortosan éreztem magam, és habár nem ettem sokat, a salátámból fogyasztottam pár levelet. Végül az ajándékozás következett.
Szép csendben somfordáltam oda mindenkihez, mindenekelőtt persze a mellettem ülőknek átadva ajándékaimat.
Brumi kapott egy labdát, Vezér pedig egy Brumira hasonlító szőrös kis medve plüssöt. Slver-kun pedig egy lapos, négyzetes mintákkal díszített dobozt, melynek tartalma egy férfi pompom dressz volt.
Hinari ajándékára felragyogott a szemem. Sakktábla! Habár én is ilyet vettem Shukakunak, magamnak eszem ágában sem volt venni egyet.. Pedig.. mennyire szeretem ezt a játékot. Tényleg, miért nem sakkozok már? Ez.. elkeserítő. Sehogyan sem játszom. Szomorú. Pedig erre jó lenne visszaszokni..
De az öröm mellett picit el is szégyelltem magam. Nem voltam ott Freayán, csupán csak a hülye kis gondolataim miatt.. Mármint.. Az erdőben gondolkodtam talán nem is olyan fontos dolgokon, amíg a barátnőm komoly harcot vívott, és még meg is ígértem neki, hogy megnézem majd. Ez pedig elég szégyen részemről.
Nem néztem a szemébe, úgy adtam át neki az ajándékom, saját magam által hímzett kis szütyőt, amiben a potionokat és kristályokat lehet tárolni az övre csatolva.
Utána Oziriszhoz lépdeltem oda, és nyitottam le a menüm, hogy elővegyem belőle a kisebb méretű hordót. Ám ha megnyitja, nem bor folyik belőle, hanem szaloncukor. Persze, ha eljut odáig, hogy meg is kóstolja, rá fog jönni, hogy rummal töltött.. De nem akarom lelőni a poént, nyugodtan higgye csak azt, hogy sima szaloncukrot kapott. ^^
Maci-sanra sajnos nem voltam felkészülve, így rövidebb kotorászás után neki csak egy egyszerű zöld kötött pulóvert nyújtottam át, olyat, amilyet Zunak is küldtem.
Ai-chant nem annyira ismertem, így hát neki nem is tudtam, mit vehetnék.. Végül egy kék kövekkel kirakott pillangós nyakláncot kapott. Yuichi pedig zsebmelegítőket. Ha most nem is, a magasabb szinteken hasznát veheti biztosan.
- Ez úgy működik, hogy van egy kis lapocska benne, amit ha elpattintasz, a folyadék megkeményedik a kis cuccliban, és meleget bocsájt ki nagyjából fél órán keresztül. Ha kifőzöd, újra használhatod. - adtam mellé használati útmutatót. Végül Yurihime kapott egy kis cserépben teafát, Shizuka pedig egy karkötőt, rajta kis fehér virágokkal.

Végül visszacsüccsentem az asztalhoz, és kirakosgattam a sakkbábukat, hogy neki álljak játszani - magammal. Először még szabályszerűen lépegettem a fekete és fehér alakokkal, egymás ellen játszva az ellentétes színeket, ám hamar tovább képzeltem a dolgot, és a saját szabályszerűségeimmel folytattam a játékot, ide-oda rakosgatva a parasztokat és "tiszteket". Csendesen elszórakoztam vele hosszú időn keresztül, ám nem hagytam, hogy más is becsatlakozzon, ha akart valaki.

Érettnek lenni nemcsak klisés, de alaposan felülértékelt is. Egy igazi, vérbeli diktátor egy plüssnyúllal a kezei közt, zagyvaságokat ismételgetve is irányíthatja a világot.

Szophie
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2154

Karakterlap
Szint: 40
Exp:
6290/6500  (6290/6500)
Céh: -

Témanyitás by Hayashi Yuichi on Szer. Ápr. 08, 2015 9:12 pm

Lenéztem a kis rusnyaságokra, amik süti néven futnak. Nehéz volt álcázni, mi van bennük, itt nem csak annyi, hogy beleöntöm és kész. Felveszik az alakját. - Ezek azok, a tréfás sütemények. Le fog esni tőle mindenkinek az álla - súgtam oda. Bár nem szó szerint, de minden bizonyára. Az enyhén áttetsző és enyhén pirosas, ta.. zselére hasonlító szétfolyt sütemények, bizarrul rezegtek a tálcán, amin hoztam. Ahogy jött Hinari, úgy ment is, de nem tudtam nem észrevenni, parfüm?! Megráztam a fejem és folytattam az utam a karácsonyfához megcsodálni. Szép lett idén is, milyen jó volt otthon, mindig feldíszítettem a fát, aztán a macskák körbe szaglászták és ők is örültek a karácsonynak, hisz tudták, sok-sok finom kaját fog hozni nekik a karácsony, és valami ajándékot is.. elrévedésemből a hívás ráncigált ki és  röpke pillanat alatt távozott, a jelenleg még elérhetetlen kép fejemből. Helyette, új és nagyobb családom látványa fogadott, ahogy sürögnek forognak, vagy épp lazsálnak. Én ki is spéciztem magamnak egy helyet Oldalra néztem, ahol egy medve-farkas-ember ült. Inkább visszafordultam és ettem egy mosoly kíséretében. Finom! Többször is szedtem, nem rejtegettem, hogy tudok enni, ha épp olyan a gyomrom, és most miért is ne lenne? Karácsony van Smile no meg persze, magam komótosságában.

Így az első ajándékot máris még félig az asztalnál ülve kaptam. Ahogy megláttam, mi az, máris tudtam, az arany katanának meg is van a helye. Illedelmesen megköszöntem Hinarinak és át is nyújtottam neki, amit én szántam ajándéknak. „Kard gyűjtemény Hayashi Yuichi tollából” című könyv. Alig kétszáz oldalas kis könyv lett, de azért remélem, talál benne számára érdekes fogást. Minden, amit nem lehet elmondani, vagy megmutatni, hanem tudni érdemes arról, amit a kardforgató forgat. speciális technikáktól kezdve beállásokon át, a legtöbbféle kard típusra. Persze pro és kontrával. Majd mikor már sikerült felállnom az asztaltól, Szophietól is kaptam egy szép ajándékot. Neki is megköszöntem és illedelmesen meghajoltam. Nem akartam megszólni a borút, amit árasztott magából, inkább csak átnyújtottam ajándékom, ami egy pár kék színű macskafej formájú mamusz volt. Majd haladtam tovább, Yurihime következett, neki egy fiolát nyújtottam át szalaggal átkötve, amin ez állt: Borostyán elixír (ha felhasználója megissza, utána nyálával képes egy-két hüvelykujjnál kisebb tárgyat kristályosítani, borostyánkőbe zárni). Sokat szenvedtem ezért az információért Rolling Eyes Majd Ozirisz felé fordultam neki egy elől rénszarvast ábrázoló zöld pulóvert adtam, aminek a fonákján a „rémszarvas” mob ritkán látott alakját lehet látni. Egyik informátor készítette, aki mellesleg páncélkovács. Továbbhaladva Silver felé fordultam. Nem sokat tudtam a srácról, mondhatni vajmi keveset, de a karácsonyfás bravúrjával, azt hiszem ezt tényleg neki találták ki. Átnyújtottam egy Futó elixírt. (Harcban nem használható, rövid ideig végtelen sebességet biztosít, ez az idő is ugye a használónak akár „végtelen” lehet) ha elolvassa, ezzel találkozik. Majd Shizuka felé. Ő kapott egy éjfekete nyíl alakú brosst, amit ha megengedett, ruhájára is tűztem. Végül, de nem utolsó sorban Ai-Hugihoz léptem. Neki a felszereléseim közül egy kürtöt vettem elő. Fehér márvány kürt, aranyozottnak tűnő szegélyekkel és egy szarvas motívummal benne, ami kidomborodott az oldalán. Toborzó kürt, mondtam neki magyarázatképp Smile . Azonban nem volt még itt vége, hisz vagyunk még páran. Jöhetnek az "állatok". Elsőnek Macinak nyújtottam át egy fehér sálat. Kívánva neki Boldog Karácsonyt, majd a maci jelmezbe öltözött emberhez, aki egy hosszú fehér pálcát kapott. Hozzá fűztem, hogy egy kiváló játékosé volt valamikor, használatát viszont senki nem ismeri, remélem te megtalálod a nyitját, hogy mire jó. Következett Kyubei, akire nem számítottam, de sebaj, rögtönözök.. egy Sárga elixírt kapott aminek a mellék szövege: A világ összes méhecskéje arra a területre gyűlik, ahova ez kiömlik. Talán a darázskirálynő is feltámadhat miatta Rolling Eyes Egy röpke jó tanáccsal annyit fűztem hozzá, ne nyeld le. Majd Vezérhez léptem, igazából ő volt az akin sokat gondolkodtam. egy hófehér kutyusnak mi az ami tetszhet, vagy mire volna szüksége? Így ember alakjára alapozva, egy barna övtáskát adtam. Az övtáska az égvilágon mindenre jó. \o/ Végezetül Nestor maradt, a másik nagy kérdőjel. Mióta a céhben vagyok, többször láttam már, de egy szót nem váltottam vele. Azóta megismertem egy sárkányt, amitől.. nem, ez a sárkány egészen más. Nem az arroganciára van utalva.  Végül is Nysterben találtam valamit, aminek hasznát veheti. Átnyújtottam az álca festék készletet, amivel a számára nem tetsző pikkelyeit egy játékos segítségéven, bármilyen színűre változtathatja.
Majd ahogy körbeértem egy újabb körre eredtem, Hinarival kezdve. Ha ő megeszi, talán mindenki megeszi. A tálcával elébe állva kínáltam neki, hogy vegyen bátran ebből, közben én is csentem egyet és igyekeztem úgy időzíteni, hogy én egyem meg a legelsőt. Ujjaim között majd szétcsúszott az áttetsző izé, de ízben akár az almaszörp. Csak tudnám honnan jött az alma íz.. Rolling Eyes Majd szépen sorban mindenkit megkínáltam, s végén letettem a tálcát.

Utána s csoportképre jöttem is. ezen a helyen, nem szélre és hátra akartam állni, ahol mindig is álltam odakint, hisz ott jobb szerettem jelentéktelen senki maradni, itt viszont, köztük egyáltalán nem. Szeretném megvédeni őket minden bajtól. Számomra ez a - JL \o/ - kiáltottam el magam a fotókristály kattanásakor, színtiszta örömmel arcomon.

Ami ez után következett, viszont kicsit másabb, volt, mint amire számítottam. Az első furcsa érzést keltő dologra, az egyik ablakhoz sétáltam. Pár pillanat leforgása alatt az elixír hatott is és, ami visszatükröződött az ablakon, megdöbbentő volt. Túl sok tövisgyökeret raktam bele szörnyűködtem el a végeredményen No

// az elixir 20 percen át hat és bármilyen "falény" lehet a végeredmény.

Spec:
[T4] Agni Hayashi Yuichi >> 8 tűzsebzés

Hayashi Yuichi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1490

Karakterlap
Szint: 33
Exp:
4298/4400  (4298/4400)

Témanyitás by RenAi on Vas. Ápr. 12, 2015 11:24 pm

Időbe tellett de Macival együtt mi is megérkeztünk. Már mindenki ott volt mikor betoppantunk, meghoztuk a szükséges kellékeket, majd meg is támadtam a sütiket az asztalon és forrócsoki vadászatra is indultam. Ha mindezt beszereztem, és újbóli életet leheltem magamba, köszöntettem azokat akikkel eddig még nem találkoztam. Meglepett Yaru látványa, bár kifejezetten  örültem a macijelmezes teremtésnek. Majd az új fiú megjelenése is meglephetett volna, de nem így lett. Hinari leadta a drótot, ilyen téren bár sokat nem mondott csak hogy fiú, így ezen el is indulhattam. Időközben mindenkinek a kezébe nyomtam egy szarvasos hajráfot, akivel csak találkoztam, és megvártam míg felveszik, ha nem tették hát segítettem nekik. ^^ Körbe pillanttam, jó sokan összegyűltünk, ma. Így kéne mindig, vagy legalábbis többször. Mindenki bemutatkozott a jövevény tagunknak én sem maradtam ki ebből, ugyanúgy köszöntöttem őt mint midenki más. Szophiet egész nap szemmel tartottam, igaz nem ismertem őt igazán, vagyis inkább semennyire. Alig pár mondatot beszéltünk csak, de most mintha fakóbb lenne önmagánál. Nem értettem. Hezitáltam hogy oda mennyek-e hozzá, hisz nem ismerem annyira hogy bármit is elmondana. Bár lehet csak én látok rémeket, vagy…  nem tudom. Az új fiúhoz is oda kéne lépnem pár mondat erejéig, de őt épp lefoglalták mikor ezen tanakodtam, így a lányhoz léptem oda.
-Szia. – Szólítom meg, majd a kezébe nyomok egy forró rumos csokit, ha nincs neki már esetleg egy. Megbirizgálom a szarvasaggancsos hajráfját, majd eszembe jutott valami. Két kis csengettyűt halásztam elő a zsebemből, eredetileg Kyubeinek szántam, de neki biztos jobban tetszene. Piros szallagokkal rákötöttem az agancsára így ahova csak lépet már hallottuk hogy ott van egy Szophie.  Beszélgetni akartam vele, de nem tudtam miképp is kezdjem. Így valami telljesen álltalános dolgon kezdtem el gondolkodni, úgymond témára vadászni. Voltak is a fejemben ilyenek: hogy hogy érzed magad? Már vártad-ezt a napot, meg ehhez hasonló gyenge felhozatalú témák, de nem mondtam ilyet.
- Miért érzem azt hogy hiába bujtlak szarvasagancsos cicacsengős ruhácskába, mégsem vagy igazán Szophie? – Mármint hangosan visszahallva a gondolatmenetem mégseme lett egészen korrekt, sőt. Egyenesen értelmetlennek tűnhet annak aki nem ismer, így már kezdtem is magyarázkodni.
- Mármint ne érts félre tudom hogy Szophie vagy, de mégis más… valamiért. Mármint nincs közöm semmi ilyesmi dolgokhoz.  – Kezdtem hevesen csapkodni a kezemmel. Azt hiszem mégsem volt jó ötlet felhoznom ezt így…><” Gwaaah baka én. ><”

Időközben Yui-báttyus osztogatott sütiket, aminek nem várt következményei lettek. A fa szerű lénnyé változás valahogy erőteljesen meglepett és nem is tudtam mit reagáljak erre de hamar feltaláltam magam. A kandalló fénye, elég fényt biztosított ahhoz hogy ha elé állok, akkor a hátulról felém törő fény elé állva nekem tetsző árnyékot biztosítson, és mozogva kifejezetten vicces alakokat tudtam alkotni.
Majd a dolgok mentek a maguk medrébe elérkezett az ajándékozás Yupiii. Izgatottan vártam kitől mit fogok kapni. Mivel azt már tudtam kinek mit szánok. Mindazoknak adok ajándékot akiktől kapok én is elsőnek, mármint úgymond cserélünk. Elsőnek Hinari kezdte, a doboz tartalmát gyorsan kinyitottam majd pár hajcsatot fel is próbáltam. Sőt az egyikkel még konytyba is tűztem nagy loboncom.

- Köszi, boldog karácsonyt. – Öleltem át, és nyomtam a kezébe egy nagy dobot amiben egy kisebb doboz volt, majd egy még kisebb és egy még kisebb, de a következőben már csörgött is valami. Egy kis notesz volt amibe ha akart tudott titkos üzeneteket írni, hisz csakis az láthatta az írást akinek a neve le volt írva a lapra az üzenet mellé. Kyubei is megkapta a maga kis ajándékát, és csak félre húzta a száját, majd ki is jelentette nem tetszését.
- Halandó földi ember képtelen vagy megérteni a felsőbbrendű lények kívánságát, és azt kielégíteni. Mi ugyanis nem eszünk sütit. Mi csak is husit eszünk, sok finom husit. – És tény, hogy csak husit eszik, viszont nekem ez csak jó. Felemeltem Kyubeitól a sütis dobozkát majd felemelt orral megszólaltam.
- Akkor majd jó lesz nekem, vagyok elég alsóbbrendű lény hogy ezt mind begyűrjem, te meg nem kapsz semmit amiért ilyen hálátlan vagy. – Öltöttem ki rá a nyelvem, aki csak puffogni tudott. Persze nem vettem el az ajándékát, de valahogy csak meg kell leckéztetni a modora miatt. Kaptam végül még egy ajándékot, méghozzá valakitől akit nem is ismerek. Felcsillant a szemem a név hallatán, hisz sejtelmem ugyan volt róla, de nem nem voltam benne biztos. Hina-chann-ak barátja van. *-* Az én kis Hina-chanom felnő. *-* Olyan szép és fájdalmas is egyben. *-* A lényeg hogy örültem a sikerének, bár mivel nem jelentette be így nem mertem neki gratulálni, majd ha egyszer ténylegesen is nyilvánosságra hozza, legalábbis előttem is. ^^ A dobozt félre tettem az ajándékozás erejéig, majd utána kezdtem el vele bíbelődni, igazság szerint jó elfoglaltság volt, minden áron meg akartam tudni hogy mi van benne. Kyubei nem bírta nézni a bíbelődésem így ki kapta a kezemből és pár pillanat alatt ki is nyitotta. Csalódottan tudatosult bennem hogy üres. oo Kicsit elszomorodtam, már mindenféle kincset képzeltem bele. Valószínűsítem hogy Kyubei tudta ezt az egészet, és csupán az arcomra volt kíváncsi mikor kiderül hogy felesleges vele szenvedni. Sad
Majd Szpophie következett, gyorsan a nyakamba akasztottam a kék nyakláncot.
- Imádom a kéket, köszi és boldog karácsonyt. – Ölelem meg őt is, majd majd a az ajándkékom tartalmát kinyitva kicsit lecsuktam a tetejét hogy ennyire ne nyilvánosan ha szeretné megnézni, ugyanis egy sexy fehérneműt talált benne. Reméltem hogy eltaláltam a méreteit, és hogy a rózsacsipke nem üt el nagyon az ízlésétől, vagyis köhöm ízléseitől.
- Hogy legyen Tachinak is karácsony! ^^ - Súgom oda neki teljesen ártatlanul, ámbár némi csenevészség volt a hangomban.  
Majd báttyuska következett. Meglepődtem a kürtöt illetően, szép volt meg minden, de nem tudtam mi hasznát is vehetném. Majd teljes tüdőmből megfújtam, Kyubei fülét láttam hogy sértette. Gonosz vigyor jelent meg az arcomon.
- Nem is tudod mekkora hasznát veszem majd.- Vigyorodtam el.
Majd Ozi kapot tőlem egy üveg jeti bort. Nem tudom miel lehet másabb mint a sima, bár egy kis rejtvény arra utal a cimkén, hogy annak aki iszik belőle termetesebb és izmosabb teste lesz, Vagy csak képzeli. Nem értettem pontosan.

Majd jött Shizuka, tudom róla hogy szeret csinosan öltözködni, így kapott egy téliesebb hangulatú yukatát.
Majd az új fiú következett, őróla említette Hinari hogy szeret hagyományosan öltözködi, de arra nem gondoltam hogy ennyire, így talán nem is fog tetszeni neki a szarvasos ulóver, aminek az elején egy szarvas fejecske van, a végén meg a fara és lábacskája és a bojt mint a farka külön van rávarva, így azzal lelet jókat játszani. Kissé elbizonytalanodtam de átadtam neki.
Yaru sem maradt, le hisz a macik szeretik a mézet nem, így kapott egy jó nagy csuporral.

Maci szint úgy. Bár egyiküknek sem árultam el hogy ez a méz nem is méz hanem valami egészen más, finom és hasznos is, hisz a leírás alapján, ha valaki eszik belőle annak megered a nyelve és nem tudja abba hagyni a beszédet. Most gondolkodok hogy lehet ez sem volt túl jó ötlet, nehogy valami olyan oda nem illő alkohol vagy más van benne. Bár Maci így is szeret beszélni, rajta meg sem látszik majd.
És Nestor maradt még ki, ő viszot egy kifejezetten sárkányokra kifejlesztett nyerget kapott, aminek a tulajdonsága az hogy be lehet állítani a méretét, hogy igazojon a pethez. Egyszer biztos eljön a pillanat mikor Hinari sárkánylovagolni fog.

Kyubei is sorba áll, így felvilágosítottam hogy ő majd otthon kapja meg, hisz nem hordozható. Ebből rögtön kalkulálni kezdett….

✿ Pontok; ✿ Képességeim, jártasságaim; ✿ Felszerelésem; ✿ Inventorym; ✿ Adatlap; ✿ Előtöri; ✿ Érdekességek

Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Kyubei színe: ffeec0
Küldim: Dual Tower - Avagy, az őrület küszöbén Szophie; Shizu; Ozi;
"A céhbónusz arany és tap. (Ozi) része egy küldetésben a kétszeresére nő."

RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1740

Karakterlap
Szint: 39
Exp:
6085/6200  (6085/6200)

Felhasználó profiljának megtekintése http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Témanyitás by Silver on Vas. Máj. 03, 2015 5:39 pm

Meleg fogadtatást kaptam a még számomra ismeretlen tagoktól is, fülig érő mosollyal köszöntem meg az üdvözleteket a fiúknak, miközben memorizálni próbáltam a neveket. Utóbbi nem lesz egyszerű, sose volt erősségem, ha egyszerre sok új nevet kell megjegyezni.
- Én ennek csak örülök, Miss Szophie. Hiszen így köztünk lehetsz Wink - válaszoltam a lánynak, és szíves-örömest elfogadtam az invitálást, már ami az ülésrendet illeti az asztalnál. Mosolyogva néztem a beszélgetést, élénk és élettel teli volt a csapat, egyre jobban megerősödött bennem az érzés, hogy jó döntés volt belépni ide és hátrahagyni a fájdalmas múltamat, újra elvegyülni az emberek között és családot teremteni magamnak.
- Elismerésem a szakácsnak! - dicsértem meg a főztjét, bárki is teremtette nekünk ezt a sok finomságot. Egészen degeszre tömtem magam, bár azért mozdulni még meg tudtam. Szépen is nézett volna ki, ha tehetetlenül üldögélek az ajándékozás közben. Miss Hinari súghatott, mert meglepő módon újonc létemre nem maradtam ki a sorból, bár abban biztos voltam, hogy Miss Hime, Miss Szophie és Miss Hinari kedveskedni fog nekem valamivel. Viszont nem csak tőlük kaptam valamit, azoknak különösen hálásan köszöntem meg az ajándékát, akiket eddig nem ismertem. Persze Miss Szophie ajándékán nevettem a legjobban, ebben a hacukában biztos rettenetesen fogok kinézni @.@
- Let's see... mi Miss Himével közös ajándékkal készültünk. A csomagokban egy általunk nemesített cserepes virág bújik, amit Törődés Virágának neveztünk el. Minél többet gondoskodnak róla, annál több és szebb virágja nyílik. Ha valaki egyáltalán nem törődik vele, akkor viszont száraz kóró marad. Remélem tavasszal mindenkinek virágba borítja a szobáját Wink - és aki nem törődik vele, az le fog bukni, hehe. Mentorom segítségével kiosztottuk a csomagokat, aztán lényegében már csak az volt hátra, hogy összeálljunk egy csoportkép erejéig. Jövőre pedig már mindenkinek személyre szabott ajándékot adhatok én is.

Silver
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 431

Karakterlap
Szint: 31
Exp:
10/3800  (10/3800)

Témanyitás by Hinari on Szomb. Jún. 06, 2015 12:23 pm

Jól telt a nap, s Nestor is egy kicsit jobban érezte magát, mint előző évben; nemsokára itt is hagyta a társaságot – persze a fotó után -, és kiment gyakorolni. Neki ez volt a szórakozás, idebent amúgy sem mozoghatott szabadon. Én közben mosolyogva fogadtam az ajándékokat, örültem mindennek, amit kaptam, de céhtársaimnak még ennél is jobban. A Yuichitól kapott könyvecskét gondosan elraktam, biztosítva róla a fiút, hogy végig fogom olvasni; Szophie csomagocskája pedig tökéletes lesz küldetésekhez, ahol egy-két másodperc is sokat számít, ha potiont vagy kristályt kell használni. Ai dobozkáját kíváncsian nyitogattam, a különleges füzetkébe pedig máris volt pár ötletem, kedvesek és komolyak egyaránt. S miközben Silver beszélt, azon kezdtem el gondolkodni, hogy hol lenne jó helye a növénynek, valami világos rész, ahol elég napot kap, és lentről is látszik, ha valaki a szobám felé néz. Abban biztos voltam, hogy szép, sőt gyönyörű lesz. S vajon alkalmazkodik a gazdájához, színében? Vidáman köszöntem meg nekik, ám egyelőre nem kérdezgettem. Talán majd később. Annál is inkább, mivel Yuichi végre a kezébe vette a tálca sütit, s hogy ösztönözzem a többieket, minden gyanú nélkül vettem belőle elsőnek, noha pontosan tudtam, hogy nem lesz hétköznapi hatása. A sütibe csempészett szérum pedig a hajamba tűzött mikulásvirágot vette alapul, a növényhez hasonlatos szárszínnel festve meg bőröm, ujjaim helyére leveleket növesztve, amíg a hajamat zöldesvörösre színezte.
- Valaki, sütiszörnyes csoportkép a rendes mellé? – nevettem, bár aligha hittem, hogy lesz rá vállalkozó… Mondjuk ennél a csapatnál ki tudja, végülis – kuncogtam. Sokáig persze nem tartott a dolog, de azért egyet eltettem a sütiből Alexnak, ő se maradjon ki a mókából. Máris hiányzott, habár a céh, az itteni család feledtetni tudott minden hiányérzetet, ami ezen a délutánon felmerült. Kint pedig elkezdett szállingózni a hó. Elsétáltam az ablakig, mosolyogva nézve a tájat, kezem a párkányon nyugtatva, tekintetem lefelé fordítottam, az elhagyatott, havas utcát figyelve. Boldog voltam, s most még az emlékek is melegséggel töltöttek el. Én jól vagyok. Remélem ti is, odakint…

Köszi mindenkinek a játékot! ^^
Aki akar, persze még írhat, de tovább nem várok a későkre.

Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A
Jártasságok: Érclátás(312) Páncélkészítés(320) Akrobatika(2) Látás(2) Észlelés(3) Lopakodás(3)

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.

Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.

Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 3146

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
10573/10100  (10573/10100)

Témanyitás by Hayashi Yuichi on Kedd. Jún. 09, 2015 12:05 pm

Ahogy az ablakból tükörképe visszanézett a szörnyetegnek hátrébb húzódtam. Ez nem épp az az elixir, ami szárnyakad ad. Valamit elrontottam a tervezett légi hó csatával kapcsolatban. Tényleg a tövisgyökérből több került bele, nem kellett volna az a négyet még a lombikban eltűntetni. Elmosolyodtam, végül is ennek is lehet valami mókás része. A felső sarokban megjelent egy iszonyatos gyorsaság debuff, de azért csiga lassú még így sem lettem. A kardhüvelyt kipróbáltam és tökéletesen kattant a katana benne. Göcsörtös ujjaimmal eltűntettem a fegyvert és immáron újdonsült tokját a felszereléseim közé a zsebmelegítővel együtt. Valami hideg napon biztosan jól jön. Most a fa kéreg meggátol az átfázásban. A virágot szintén felszereléseim közé tettem, később Nioval elültetjük. Majd a teremben lévő meleg szinte mágneses erővel vonzotta tekintetem a kandallóban sercegő ropogó fára, amit a tűz több mint nyaldosott, mohón kebelezte be lángnyelveivel. Nem az onnan biztosan nem fog kijönni. Hátrafordultam a többiek felé, kíváncsi voltam, náluk is előjön-e a balul elsült elixir. Akik a sütiből ettek, náluk biztosan, így Hinarin is a változás egészen gyorsan végig ment. Megmosolyogtatott a mikulásvirág lány. Kérges repedezett szám nevetésre nyílt. – Szörnycsoportkép jövök máris – lassan odacammogtam girbegurba lábaimon, és beálltam a karácsony fatestvér elé. Leguggoltam előtte, hogy minél többen elférjünk minél kisebb helyen a fotó erejéig.
A sakkozó Szophie, az asztal körül tevékenykedők és az ablaknál álló Hinari és a csoportképek után helyt foglaló céhtársak. Egy mozgó, igyekvő világba kerültem, a magam felfedezős magányából. Ideje volna tényleg beilleszkednem, és nem szétszakítva maradnom. Niot meghívom céhbe és bemutatom nekik, hogy benne is megvan a kellő elszántság a kijutásra, valamint már egy ideje üres a torony, azzal is kezdenem kell valamit. Van egy hely, ahol már nem érzem magam idegennek és kívülállónak. Szeretem az új családom tagjait. A réginek pedig várnia kell még. Már csak az a kérdés, mi lesz amikor elérjük a századik szintet? Elnevettem magam, kit izgat ez most. – Ki van benne egy hógolyó csatában? – kérdeztem hangosan. Ha akár egy bátor jelentkező is akadt, megismerhette, legyökerezett fürgeségem, amíg hatott az elixír, onnantól kezdetét vette valami egészen másfajta, hózápor.

Köszi a karácsonyi játékot! ^^

Spec:
[T4] Agni Hayashi Yuichi >> 8 tűzsebzés

Hayashi Yuichi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1490

Karakterlap
Szint: 33
Exp:
4298/4400  (4298/4400)