Solvik

4 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4

Go down

default Re: Solvik

Témanyitás by Shukaku on Szer. Dec. 23, 2015 4:18 pm

Shu most már megforgatja a szemeit. Úgy tűnik ez a valaki mégis csak tudhatja, hogy kivel beszél, vagy legalább is a rossz pletykákat hallotta róla. Az idomár jól tudja, hogy vannak olyan mendemondák, miszerint Timidus uralkodik felette, és ő a pet valójában, de hát ezek annyira hitelesek, mint a vérengző mobokról szóló butaságok.
-Nem a petem, és én sem vagyok az ő petje. Timidus a barátom. És majdnem eltaláltad, de csak majdnem. Tizenhat éves vagyok. Sőt, már el is múltam, méghozzá november hatodikán. Szóval nem, nem kell engem nevelgetni, nagyon is jól nevelt vagyok.
Öltötte ki a nyelvét a másikra, hogy ezzel alátámassza jólneveltségét és felnőttes viselkedését. A Charizardra sem ő, sem Timi nem reagált. Shu utálta a pokemont, de azért egyvalamin elgondolkodott. Ez a lány itt vele szemben vagy nagyon öreg, ha ilyen ósdi meséket nézett, vagy igazából még mindig nagyon fiatal, és három éve nézett valamiért ilyeneket, és most ezért durcizik. Erre az elgondolásra viszont már neki került gonoszkás vigyor az arcára, ám továbbra sem mondott semmit, hagyta a sárkányt beszélni.
-Mi van, ha te kapsz egy ptiont, vagy egy vírust? Ne feledd, az elméletetek szerint ebben a világban egyenlő vagy velem. Egy halom pixel és adatok. Ami rám képes hatni, az rád is képes hatni.
A perverzes részen Shu arcáról lefagyott a vigyor. Mit tudhat ez a lány? Persze a menekülése nagyon átlátszó volt, úgyhogy nyugodt tempóban követte, Timi meg ugye őt magát.
-Ne aggódj, nem fogunk bántani. Lehetsz akármilyen goromba, mi azért vagyunk, hogy megvédjük a piciket, és ha ilyen dolgokat sem ismersz a világban, akkor gondolom kezdő lehetsz. Segíthetünk valamiben?
Ekkor már aggódó tekintet volt az arcán, na és persze teljes őszinteség. Lehet vele bárki majdnem bármilyen bunkó, ha segítségre van szüksége, ő szívesen segít.

Semmi gond, a lényeg, hogy írtál. Ha legközelebb ilyen van, akkor dobj egy PM-et, akkor tudom, hogy várhatlak :3

Statok:

Élet: 34
Fegyverkezelés: 50
Erő: 6
Irányítás: 60
Kitartás: 41
Gyorsaság: 43
Speciális képesség: 51
Páncél: 45

Keresés: 3
Észlelés: 3
Nyomkövetés: 2
Akrobatika: 2

Kristályírás: 100
Növénylátás: 100

Horgászat: Mester
Kertészet: Mester
Vadászat: Mester
Főzés: Mester
Italkészítés: Mester
Lovaglás: Mester

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
12695/10100  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Felhasználó profiljának megtekintése

Vissza az elejére Go down

Témanyitás by Rikomono on Kedd Szept. 05, 2017 12:25 pm

/ Ozzy~ /

Meg fogok hibbanni, ha még sokáig nem találok oda >.> Ritka kevés ilyen uncsi porfészek van ebben a világban, lerí róla, hogy ide a nyuggerek jönnének haldokolni, ha lennének itt olyanok, mert kuss van. Márpedig én rohadtul gyűlölöm az ilyen béke és nyugalom szigete típusú vacak helyeket. Színház? Komolyan? Ki az a fasz, aki itt színházba jár? Komolyan, mutass egy hardcore gamert, aki járt már valaha színházban önként. Fogadjunk, hogy kong az ürességtől az év 364 napjában Rolling Eyes Nem vágom, minek ilyen béna helyszínt programozni, miközben nincs elég pörgős, bulis hely. Én csörögni akarok, piálni meg karaokézni. Mutassatok már egy olyan várost, ahol lehet ilyet >.>
Mérgemben fel is rúgtam egy ilyen virágládát. Komolyan felbasztam az agyam ezen, na meg azon, hogy már legalább öt perce nem találom azt a rohadt fogadót. Pedig kurva jónak ígérkezett ez az este, meghívattam magam azzal a jóképű sráccal, akivel összefutottam azon a koboldirtáson. Mármint, érted, behajtottam rajta a gitárleckés ígéretét. Tetszett az a fazon, rossz ember nem lehet, aki sörrel dobál, meg amúgy se idegesített fel, ami nagy szó. Talán a legnormálisabb pasi, akivel eddig találkoztam öt kibaszott év alatt, egy olyan helyen, ami hemzseg a pasiktól. Sajnos csak a lúzerektől >.> Ez a fiú azonban határozottan megérdemelt egy esélyt, főleg mert úgy láttam, tudja, mi a dörgés :3
- Baszki, végre! - sóhajtottam fel megkönnyebbülten, amikor megláttam a táblát egy kapu felett. Szerintem az egész várost körbejártam, nyilván az utolsó utcában van, amit keresek Rolling Eyes Előbányásztam az üziváltást, hogy lecsekkoljam a szobaszámot, aztán benyomultam az épületbe, és megint megnéztem a számot, mert kiment a fejemből Neutral Sőt, aztán inkább nyitva is tartottam a panelt, és csak akkor zártam be, amikor már ott álltam az ajtó előtt. Megigazítottam a hajam, kisimítottam a ruhám, és bekopogtam. Erősen, határozottan. Nem vacakoltam, egy szexi, rövid sortot és egy mélyen dekoltált, rövid, spagettipántos felsőt viseltem csak. Kíváncsi voltam, meddig bír a szemembe nézni, miután rájön, hogy az utóbbi alatt nincs semmi más :3
Rikomono
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 311

Karakterlap
Exp:
10529/10500  (10529/10500)
Céh: Angelic Voice

Témanyitás by Ozirisz on Kedd Szept. 12, 2017 12:38 am

Nemrég volt az a koboldírtásos móka a hatodik szinten, ahol megismerkedtem Rikomonóval. Pár üzenetváltás után végül ledumáltuk hogy hol tudnánk megejteni a megígért gitárleckét. Aztán ki tudja, hogy alakul az este, azon a koboldos forró napon is elég jól kijöttünk egymással, szóval lehet itt még bármi. Rolling Eyes
Az utóbbi időben Solvik fogadójában húztam meg magam. A Kezdetek Városában jellemző tömegtől általában az elmebaj kerülget, Horunka meg baromi messze van mindentől. Aztán jó pár szint kobold kézen van, Floriában általában csak átutazóban vagyok egy gyorsabb quest erejéig, a Yorickos szintet meg inkább hagyjuk... így maradt Solvik. Itt nincs nagy nyüzsgés, és bár a város újjáépítése már-már befejezettnek mondható, még mindig szép számban akadnak könnyebb, hamar teljesíthető küldetések, amik jól jönnek a szokásos farmolás után.
Délelőtt valami rendrakás-félét imitáltam, avagy az idő előrehaladtával egyre nagyobb a káosz... de végül is a zseni átlát a káoszon, bár nem túl szerencsés lenne vendéget fogadnom egy olyan szobába, ami olyan, mintha egy kézigránátot dobtak volna be. Úgyhogy ezzel a délelőtt el is ment, avagy minden amit nem bír el az inventory, mentek a szekrénybe. Mondjuk az más kérdés, hogy nem épp a legrendezettebb formában, de az már nem lényeg, nem látszik Rolling Eyes
Aztán kora délután még egy-két helyre elugrottam készletfeltöltés gyanánt. Amióta volt a felfordulás a második szinten, azóta alig kapni a Maromei piacon valamit is, már ha épp ott vannak az árusok. Pedig régen ott lehetett kapni a legjobb borokat, és az igazat megvallva az ilyesmi fogyó eszköz. Még pár üveggel van abból a finom édes vörösborból, de a sör... na abból viszont sosincs elég, úgyhogy ez ellen sürgősen kellett tennem valamit. Ha pedig megéheznénk, csak a földszintre kell lemennünk, vagy hozatunk fel valami harapnivalót, szóval minden megvan.
Majd miután mindennel megvoltam, csak pihengettem. Nem kellett túl sokat várnom, alig pár perc múlva kopogtak az ajtón.
- Szia! Örülök, hogy eljöttél – mondtam a lánynak mosolyogva, majd beinvitáltam – Fáradj beljebb – közben akarva-akaratlan is végigmértem a lányt. Főleg, hogy eddig még csak a harci felszerelésében volt szerencsém látni Rikót, úgyhogy ez nálam előidézett egy kisebb rendszerösszeomlást, persze jó értelemben. Majd miután pár másodperc múlva lefutott a reboot, újból megszólaltam.
- Mit szólnál, ha először innánk egy kis bort? - majd a választól függően előkerült egy üveg abból a jó borból, és vele együtt két pohár is. Avagy a jó minőségű pia mindig meghozza az alaphangulatot, legyen szó bármiről Rolling Eyes

Elhavazva...:

★˛˚˛*˛°.˛*.˛°˛★˚˛*˛°.˛.˛°˛.★*★ 。*˛.
*˛°_██_.。 *.   / ♥️  .˛* .˛。.˛..★ ★ 。
˛. (´• ̮•).。 *. /♫. ♫˛. ˛   _Π_____.♥️ ♥️ ˛* ˛*
.°( . • . ) ˛°./• '♫ ' •.˛*./______/~\*. ˛*.。˛* ˛.*。
*(...'•'...) *°˛╬╬╬╬╬˛°. | 田田 |門|╬╬╬╬╬*˚ .˛ .
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1250

Karakterlap
Szint: 44
Exp:
7792/8100  (7792/8100)
Céh: Justice League

Felhasználó profiljának megtekintése http://ozirisz.xyz/

Témanyitás by Rikomono on Pént. Szept. 15, 2017 1:23 pm

Én sose értettem azokat a csajokat, akik egy fiúhoz mennek, és full idegesek lesznek tőle. Órákat készülődnek, szétstresszelik magukat azon, hogy mit vegyenek fel, hogy fessék ki magukat, milyen legyen a hajuk, és a többi fasság. Az isten szerelmére, ezek csak fiúk Rolling Eyes Kurvára nem érdekli őket, hogy a karmazsin vagy a babakék göncöt veszed fel, észre se veszik, ha beteszel egy csatot a hajadba. Jó, nekem könnyű, mert folyton fiúk vettek körbe, miközben felnőttem, szóval nagyjából vágom, hogy működnek, de amúgy igazán nem nehéz. A másik dolog meg, hogy ha nem tudod, miben nézel ki dögösen, akkor hagyd az egészet a francba, oszt' menjél farmerben és pólóban. Meg közben szégyelld össze magad, hogy se önismereted, se önbizalmad Rolling Eyes Na, nekem nincs ilyen problémám, tudom, mit kell kiemelni, és hogyan, meg van is mit. Aztán folyton bosszankodok rajta, hogy már megint csak a cicimet bámulja a tulok Rolling Eyes
- Cső, Ozzy! Hagyjuk a formaságokat Rolling Eyes - köszöntem harsányan, ahogy az ajtó kinyílt. És tiszta meglepő, de a jó ajtón kopogtam be, én még arra is képes vagyok, hogy benézzem úgy, hogy az orrom előtt van a szobaszám Rolling Eyes Örül, hogy eljöttem, hogy a faszba ne örülne, ha egy bomba csaj vizitel nála? Benyomultam a szobába, és közben megpaskoltam a srác vállát, majd körbenéztem, miközben ő is legeltette kicsit rajtam a szemét, ahogy láttam. Helyes :3
- De édes, rendet raktál csak miattam? Feleslegesen fárasztottad magad, de azért köszi - tudom, hogy néz ki egy legénylakás, és ez nem olyan volt, de az valahogy eszembe se jutott, hogy igazából nem is itt lakik rendesen. Mindegy. Készült rám, azt értékelni kell, mert kevés pasi jut el odáig, hogy ilyenek is eszébe jussanak. De na, láttam a srácon, hogy jó fej amúgy is :3 És lám, ismeri a varázsszavakat is, mint a bor meg a sör.
- Príma ötlet! - tartottam fel a hüvelykujjamat, majd ledobtam magam az ágyra és keresztbe tettem a lábam. Hangulat már lesz, bár nem vagyok nagy boros, az olyan burzsoá cucc, én meg attól olyan messze vagyok, mint Sendai Calcuttától. So remélem nem várja el, hogy értékeljem, milyen remek szőlőből készült a cucc.
- Hogy ityeg? Hány kősziklát görgettél el azóta, és hány puszit gyűjtöttél be érte csajoktól? :3 - kérdeztem, miközben ő elővette az este első néhány kellékét. Bemelegítés, kis hangulatfokozó, hogy jól érezzük magunkat. Alig vártam :3
Rikomono
Árnyharcos
Árnyharcos

Karakterlap
Exp:

Témanyitás by Ozirisz on Csüt. Okt. 05, 2017 8:25 pm

Miután Riko megérkezett, és előidézett nálam egy kisebb fagyást, mondta hagyjuk a formaságokat. Na igen, egy vagány csajtól nem is vártam mást. Ami viszont meglepett, hogy a rendrakást (legalábbis annak a kísérletét) azonnal észrevette. Bár még most sem igazán merném rendnek nevezni, a "kevésbé van rumli" találóbb kifejezés, és persze az is csak addig, amíg ki nem nyitja valaki a szekrényajtót No
- Ennyire látszik, hogy valami rendfélét próbáltam csinálni? - kérdeztem a lányt kicsit meglepetten. Arra nem számítottam, hogy kapásból kiszúrja, és akárhogy is mondja, hogy felesleges, szükséges volt. Nem fogadhatok vendéget úgy, ha az egész szoba olyan, mintha bedobtak volna egy kézigránátot...
Az iszogatásos ötletem is bevált, bár ez várható volt a múltkori koboldos móka után. Akkor abban a dög melegben kifejezetten jól esett az a hideg sör.
Majd miután töltöttem nekünk a borból, lehuppantam a lány mellé az ágyra, majd koccintottunk.
- Egészség! - mondtam, majd belekortyoltam az italba.
- Hát, az igazat megvallva, a súlyemelésemet van hová fejleszteni, szóval... nem igazán szoktam kősziklákat görgetni – válaszoltam a lánynak – Olyan túl sok említésre méltó nem történt velem mostanában, csak a szokásos. Próbálok mindig ott lenni ahol történik valami.
Majd miután még egyet kortyoltam, ismét megszólaltam – No és veled mizujs? Múltkor jól rámijesztettél a bosson... amikor az a kék szuka egyből vörösbe vitt az azért eléggé durva volt... - főleg hogy a burok sem védi már meg az embert. Szerencsére leszállt róla a boss, bele sem merek gondolni, hogy mi lett volna ha...  – Szóval tessék jobban vigyázni magadra. Nem szeretném, ha bajod esne. -  tettem hozzá mosolyogva, miközben a lány szemébe néztem. Azonban ahogy ott ültem az ágyon Riko mellett, akarva-akaratlan is lejjebb vándorolt a tekintetem. Innen szinte alig takart valamit a felsője a formás cickókból, és ha már itt vannak szem előtt, bűn lenne nem észrevenni őket Rolling Eyes

Elhavazva...:

Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Karakterlap
Exp:
7792/8100  (7792/8100)

Témanyitás by Rikomono on Hétf. Okt. 09, 2017 8:13 pm

- Figyu, szerintem több fiú szobáját láttam természetes állapotában, mint te. A pasik ritkán tartanak rendet Rolling Eyes - jegyeztem meg, láttam rajta, hogy meglepődött. Na ja, asszem még tartogatok számára pár kisebb-nagyobb meglepit. Nem dumáltunk még túl sokat, de itt az alkalom - Fiúk között töltöttem az utolsó pár szabad évem, és nem a stréber fajta mellett - tettem hozzá, csak hogy lássa, hányadán állunk. Mármint, hogy engem nem könnyű "becsapni". Mondjuk tény, hogy a rend sokkal imponálóbb, mint egy giga felfordulás, pedig én is eléggé szét tudok hagyni mindent. De hát az nekem rend, ha tudom, mit hol hagytam. Csak másnak nem Rolling Eyes
- Ja, kanpai meg minden - koccintottam, majd ránéztem a vöröslő italra, és belekortyoltam. Nem öblögettem vele, csak simán lenyeltem, de ja, megint rájöttem, hogy nem vagyok nagy boros. De hát az itóka az kincs, akármi is :3
- Az egy fasza dolog, mármint mindig ott lenni, ahol történik valami. Én is valami ilyesmire törekszek, és ha nincs semmi, hát gondoskodok róla, hogy legyen Rolling Eyes - mondtam, miközben a poharat mozgattam. Jó, már értem miért lötyögtetik a bort folyton a filmekben, ez egészen fun pótcselekvés volt.
- Ne is mondd, kurvára felbaszott az a ribanc >.> De izé... köszi, hogy kihúztál a csávából, ha nem fogod össze a csapatot, tuti otthagyom a fogam - ja, ez kétségtelen volt, a srácnak nagy szerepe volt abban, hogy nem szálltam ki. Én ilyesmire tuti nem lennék képes, magányos farkas vagyok, nem tudok embereket összefogni. Túlélésben viszont jó vagyok, ha csak saját magamra kell figyelni.
- Nemtom mennyire vagyok alkalmas ezekre a bossfájtokra - vakartam meg a homlokom, majd letoltam még néhány kortyot a borból. Na nem fogok azon picsogni, hogy hasznára tudok-e lenni a csapatnak, vagy mi, de ja, kicsit nem tudom, mi a stájsz, érdemes-e nekem ezt erőltetni.
- Ja, egy jótanács: az ilyen sablondumáktól kímélj meg. Ti pasik ezt egy könyvből tanuljátok, hogy ugyanazokat a szövegeket lövitek el, ha be akartok vágódni? - kérdeztem egészen komoly arccal, mert az lehet, hogy fiúk között nőttem fel, de volt egy csomó dolog, amit nem tudtam megfejteni. Ez is köztük volt Suspect
- Bírlak, szóval kapsz még egy tippet: nálam az őszinteség a nyerő Wink - kacsintottam rá. Remélem érti. Inkább mondja a szemembe az igazat, legyen az bármilyen kemény és sértő, minthogy hazugságokkal jópofizzon. Érted, nem hinném, hogy telesírná a párnáját, ha valami bajom esne.
Rikomono
Árnyharcos
Árnyharcos

Karakterlap
Exp:

Témanyitás by Ozirisz on Hétf. Okt. 23, 2017 10:50 pm

- Jó megfigyelés – értettem egyet Rikoval hogy mi pasik nem szoktunk rendet tartani. - Csak a magunk kedvéért minek rakjunk rendet, ha átlátjuk a káoszt, nem igaz?
Mint kiderült, Riko pár évet fiúk között töltött. Feltehetőleg a játékba lépés előtti időkre utalt, bár, jobban belegondolva a SAO is hasonló. Jóval több a kocka fiúban mint lányban, amit nap mint nap meg is tapasztalunk ha csak körbenézünk Aincradban.
- Áhh értem... - válaszoltam a lánynak, majd kérdeztem is vissza – Csak nem koleszos voltál? - avagy a koleszos élet csodáit valahogy el tudnám képzelni a lányról. Magát az életérzést, amikor nincsenek az ember nyakán az ősök, csak maga van meg persze a haverok. Amikor nem számít semmi, csak a jelen, a pillanat, és hogy csináljunk őrültségeket, mert akkor lesz mit felemlegetni X év elteltével is...
Majd közben a koccintás után a „hogy telnek a napjaink” témára terelődött a beszélgetésünk. - Valóban. Kell a pörgés, különben túl monoton az egész. Ha túlságosan egyformán telnek a napok, akkor előbb-utóbb beleun az ember... - arról nem is beszélve, ha épp az embernek vannak rosszakarói, akkor egy fix napirendet könnyebben ki tudnak ismerni, mint egy olyat, amiben csak annyi a biztos, hogy ébredés után első a kávé, a többi pedig majd eldől mint a fél disznó az ólban... - Van hogy egy-két könnyebb küldetést csinálok meg, van hogy a fagyos szintek mobállományát ritkítom... de van hogy csak beülök egy vendéglátóipari alegységbe egy korsó malátalével és közben fülelek hátha hallok valamit... - bár ez nem mindig a kívánt eredményt hozta...
Majd a legutóbbi bossról is esett pár szó – Alap dolog, hogy figyeljünk egymásra, főleg amióta a burok sem atombiztos – válaszoltam a lánynak.
- Ugyan már, erre mindketten tudjuk a választ. Amikor belelendültél, a boss életének nagyjából negyedét leszedted egymagad. Ez nagyban hozzájárult a sikeres bossharchoz, szóval csak így tovább – tettem hozzá, amikor elkezdte a saját bossharcra való alkalmasságát megkérdőjelezni.
Majd váratlan fordulatok következtek. Épp hogy csak megkértem Rikót hogy vigyázzon magára jobban, és ne essen baja, máris terelte a témát a lány.
- Lehet közhelynek tűnik, de komolyan mondom. - válaszoltam a lánynak – Már több embert is elveszítettem amióta ez az egész elkezdődött. Köztük olyanokat is, akik közel álltak hozzám. - majd egy kis szünet után folytattam – Szóval... amit mondtam, őszintén és komolyan mondtam - tettem hozzá, miközben Riko szemébe néztem. Többet nem mondtam. Nem akartam rázúdítani a régmúlt eseményeit. Nem akartam terhelni vele. Meg különben sem ezért vagyunk itt.
- Mit szólnál még egy itókához? - törtem meg az esetlegesen kialakult csendet. Elvégre a poharam kiürült időközben, és van egy olyan sejtésem, hogy Riko pohara is üres, vagy legalábbis a varázsszó hallatára ~10ms alatt kiürül...

Elhavazva...:

Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Karakterlap
Exp:
7792/8100  (7792/8100)

Témanyitás by Rikomono on Szer. Nov. 29, 2017 11:39 am

- Hát ja, az még nem is rossz. Én úgy hagyok szét mindent, hogy utána nem találok meg semmit, és amikor ez eléggé felbassza az agyam, na akkor rakok rendet. Itt legalább nem kell, mert ha behányok mindent az inventory-ba, az rendben tartja Rolling Eyes - mondtam a magamét. Volt előnye ennek a helynek a millió hátránya ellenére, ez csak egy apróság volt, de mínusz egy dolog, ami felcseszi az agyvizem, és azt már nem árt értékelni. Klassz lenne, ha ki lehetne vinni ilyen dolgokat, amik megkönnyítik az életed. Tíz évvel ezelőtt már simán elfantáziáltak ilyeneket, aztán mégis csak egy virtuális világban sikerült megvalósítani. Mindig mondják, hogy milyen rohamtempóban fejlődik a technológia, aztán mégis túlbecsülik a futurisztikus hülyeségekkel, amiket vizionálnak.
- Koli? Ja, nem, bandáztam. Ha kint maradok, már simán egy yakuza főnök kurvája lehetnék Rolling Eyes - mondtam a vállamat vonogatva. Persze halvány lila gőzöm sincs, hová romlottam volna, az is lehet, hogy egy vegyesboltban lennék eladó és kedvesen mosolyognék mindenkire. Höhöhö, persze.
- Hú, én a fagyos szintekre nem megyek, ha nem muszáj, gyűlölöm a hideget >.> - meg azokat is, akik oda próbálnak rángatni. Még egy uncsi porfészek, mint ez a falu is kellemesebb hely bármelyik fagyott szintnél. Na de persze az igazi a pörgős nagyváros, éjszakai élet, bulik, balhék, ez nagyon hiányzik nekem :/
- Hát, ha lesz hozzá kedvem, végül is beugorhatok egy-két harcra. Főleg, ha te leszel a főnök megint, azt nem hagyom ki :3 - vigyorodtam el. Szeretem, amikor jó képességű emberekkel működhetek együtt, de hát nyilván, mert hát ki akar bénákkal nyomulni? Nincs az az idióta, aki a lúzereket választja szándékosan.
- Heeh? Akkor oké, ha tényleg így érzed, akkor nem fogom kitekerni miatta a nyakad - válaszoltam kicsit elgondolkodva. Elveszített olyanokat, akik közel álltak hozzá, mi? Sejtem, miről lehet szó. Mondjuk nekem ilyen még nem volt, a legdurvább az Mii-chan, de rajta is inkább csak felkúrtam magam, mert hülye volt. A kérdésre aztán ránéztem a srácra, kicsit ráncoltam is a homlokom.
- Figyu, ha le akarsz itatni, az egy dolog, de akkor hogy fogunk gitározni? Inkább kapd elő a szersz... vagyis na, a hangszered, aztán csapjunk a közepébe :3 - ajánlottam, miután sikeresen elszóltam magam. Lehet egy picit elpirultam, de olyan nagyon nem zavartattam magam miatta. Vágod, őszinteség Rolling Eyes
Rikomono
Árnyharcos
Árnyharcos

Karakterlap
Exp:

Témanyitás by Ozirisz on Szer. Jan. 31, 2018 1:11 am

- Azért az inventoryban is tud őskáosz lenni – válaszoltam Rikónak – Bár ez attól függ, hogy ki mennyi mindent pakol be az inventoryba, hányszáz vacak közül kell előkeresni azt az egyet, ami éppenséggel nagyon gyorsan kellene... - tettem hozzá. Bár valamilyen szinten a rendszer elvégzi a csoportosítást, annak ellenére azokat a cuccokat amik pl. egy kazamatában vagy bosson kellhetnek, nekünk kell a lista elejére cibálni, hogy legalább kéznél legyenek. Az olyan esetekről nem is beszélve amikor az ember kereskedelmi mennyiségű alkohol elfogyasztása után próbálja a lista elején levő teleportkristályt előhalászni... Rolling Eyes
Majd Riko a bandázós múltjáról és egy általa felvázolt alternatív jövőről esett pár szó, amin csak pislogtam párat.- Csak így, lazán? - kérdeztem vissza amint szóhoz jutottam a meglepettségtől. Nem is tudom, min döbbentem meg, azon, amit mondott, vagy inkább azon, hogy milyen nyugodtan mondta. - Sosem tudhatod, mi lett volna. Ez egy olyan dolog, amin kár agyalni, hidd el... - avagy az örök "mi lett volna, ha" típusú dolgok. Ami megtörtént, az megtörtént, jelen esetben az, hogy beléptünk a SAO-ba. Mivel nem tudunk visszamenni az időben, ezért változtatni sem fogunk tudni rajta, főleg nem idebentről. Eszembe jutott egy nyomasztó álom a múltból, ami mögött a rendszert sejtem. Amíg álmodtam, minden oly valóságosnak tűnt, egy múltbeli pillanatról indult, és megadta a lehetőséget, hogy cselekedjek. De megannyi variáció és próba ellenére mindig megtörtént álmomban az, amit próbáltam megakadályozni, és indult az elejéről minden. Mint egy soha véget nem érő lidércnyomás. Talán már ekkor is próbálta a rendszer a fejembe verni, hogy ami megtörtént, az ellen nem tehetünk semmit, és el kell fogadnunk. Csak akkor még ezt nem láttam be...
Majd a fagyos szintekről esett pár szó. - Nekem a hideggel nincs különösebb bajom, az ellen lehet védekezni hagyományos és poharas kabáttal egyaránt – válaszoltam a lánynak mosolyogva – A dögmeleg viszont már nem az igazi, belőlem elég sokat kivesz a forró sivatag a tűző napon. Bár, vízparton mondjuk egész kellemes, főleg ha van kellő mennyiségű "védőital" – tettem hozzá, majd egy kicsit később folytattam – A harmincas szintig pedig fagyos szintek lesznek, és jelenleg ott tudok pár helyet, ahol aránylag hatékonyan lehet farmolni. Neked vannak kevésbé fagyott farmhelyeid? - tettem fel egy kérdést, ha már amúgy is a témába vág.
Aztán a bossokra terelődött a téma, és örültem neki, hogy sikerült meggyőznöm Rikót, hogy igenis, ott a helye a bossokon. Jól harcol, gyors és ügyes, szóval egyértelmű, hogy szükségünk van rá. Legutóbb is jelentős mértékben hozzájárult ő is a szintvezér legyőzéséhez. Rendesen odatette magát, ahogy az várható volt tőle. - Helyes-helyes! Számítok rád a bossharcokon, főleg ha belelendülsz, akkor aztán szerencsétlen bossnak levegőt venni sincs ideje :3 – válaszoltam a lánynak.
Aztán kicsit komolyabb téma felé terelődött a beszélgetés. Rikó először azt hitte, hogy csak sablonduma, hogy aggódom, de úgy tűnik, sikerült meggyőznöm, hogy erről szó sincs. Jobban belegondolva, akik évek óta már a játékban vannak, szinte kivétel nélkül hasonló cipőben járnak. Nehéz lenne akár csak egy ismerősömről teljes bizonysággal kijelenteni, hogy na, ő nem vesztett el senkit. Az évek telnek, mi pedig egyre csak fogyunk... De lényeg az, hogy megértette a lényeget, és nem fogja kitekerni a nyakam, tehát az már fél siker :3
Azonban a következő itóka előtt enyhén szólva meglepődtem. Riko elszólását egy-két másodperc néma csend követte, avagy amíg a tudatom feldolgozta az elszólást, és megpróbálta eldönteni, hogy tényleg azt hallotta-e amit, vagy csak reflexből félrehallottam. Avagy amikor már tudatalatt előrébb tart az ember, mint ahogy a valóságban történnek az események. Majd minden bátorságomat összeszedtem, és magamhoz húztam Rikót, és megcsókoltam. Mondjuk most két dolog történhet: vagy a hirtelen letámadás miatt repülök a szoba faláig, vagy nyert ügyem van. Valószínűbb az utóbbi, hisz a jeleket még félre lehet értelmezni, az elkottyantott félmondatot már nehéz. Kivéve ha  én hallottam félre, vagy kombináltam túl a dolgot, de ebben az esetben újfent hálát adok az égnek, hogy idebenn nincs fájdalomérzet...

Elhavazva...:

Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Karakterlap
Exp:
7792/8100  (7792/8100)

Témanyitás by Rikomono on Szer. Május 30, 2018 6:33 pm

Néztem a srác arcát, és elröhögtem magam, ahogy kikerekedett a szeme. Ő tuti jó kisfiú volt, el se tudja képzelni, mi megy a szűk sikátorokban, meg az onnan nyíló bűnbarlangokban, amik igazából nem sokkal többek egy illegális mahjong teremnél mondjuk példának okáért. Jó, őszintén szólva ebbe még én se folytam bele nagyon, egyszer voltam pincérlány egy ilyen helyen, úgy két órán keresztül, mert pofán mertem baszni az egyik csávót, amiért megfogdosta a fenekem a dagadt ujjaival. Szóval engem is pofán basztak és kidobtak, még olcsón megúsztam azzal a monoklival a szemem alatt.
- Mi van, kicsi huszár, romba dőlt a jókislány képed rólam? :3 - vigyorogtam a képébe - Egy olyan helyen vagy te szopatsz, vagy téged szopatnak, főleg ha csajszi vagy - tettem hozzá mintegy mellékesen - Én nem agyalok semmin, kárpit diem, vagy hogy mondják - vonogattam tovább a vállam. Én aztán tényleg nem az a típus voltam, aki különösebben sajnáltatná magát, hogy hol ment félre az élete, és mit érhetett volna el, meg ilyesmik, inkább megnézem, hová cseppentem, és kihasználom a körülményeket. Asszem ezt hívják talpraesettségnek, vagy mi.
- Neked ez tapasztalat? Agyalgatsz rajta? - kérdeztem végül vissza, mert érdekelt, miféle figura, meg hogyan gondolkodik. Nekem úgy tűnt, hogy szereti élvezni az életet, de azért kicsit titokzatos is volt, mondhatni pont olyan, amilyennek lennie kell egy jó pasinak. Ezért is akartam kicsit belemászni a dolgaiba.
- Ha arra gondolsz, nincs semmi titkos helyem, oda megyek, ahová mindenki, aki nem akar megfagyni, de azért valamennyire még fejlődni is akar Rolling Eyes - mondtam, majd megcseréltem a lábam, most a másikat tettem keresztbe - Annyira nem kell hajszolnom az expet, hogy gond lenne egy picit visszavenni a hatékonyságból - utaltam rá, hogy már épp elég magas szintű vagyok. Idő kérdése, és elérem a szinthatárt, addig meg legalább nem megyek olyan helyre, ahová nem akarok. A bossharcok is valahol idetartoznak, ott azért nagyban függ a dolog attól, hogy ki irányítja a cuccot. Alapból is öntörvényű vagyok, meg nekem nem is nagyon kell megmondani, mi a faszt csináljak, ha meglátok egy szörnyet, de az kiveri a biztosítékot, ha valaki hülyeségeket csinál a szemem láttára. Viszont eszem ágában se volt kezembe venni a gyeplőt és parancsokat osztogatni, az megint csak nem az én stílusom.
Kettesben kicsit más a helyzet, de az alap ott is az, hogy a pasi legyen a kezdeményező. Nem azért, mert ez a szokás, meg ez a sok hülyeség, hanem mert én azt szeretem látni, hogy van-e elég vér a pucájában egy srácnak. Ha nincs, akkor felejtsen el. Azonban Ozzynak így első ránézésre volt, hiszen a fura nyelvbotlásom után végül magához vont és lesmárolt. Mondjuk látszott rajta, hogy kicsit össze kell szednie a bátorságát, szóval tuti nem egy Casanova, aki notórius bugyikereskedő, de ami kellett, az megvolt neki. Nagyjából. Vártam, hogy hozzám nyúl, de csak egy sima csókot adott, én meg viszonoztam forrón, és szenvedélyesen, miközben megtámasztottam az ujjaimat a mellkasán. Ettől függetlenül ez most kurva jól esett :3 Vágyakozva sóhajtottam fel, mikor elváltak az ajkaink, aztán közelebb hajoltam, és a fülébe súgtam.
- Figyu, ha legközelebb smárolunk, a minimum az, hogy megfogdosod a combomat. Egy sima csóktól nem leszek nedves :3 - finoman beleharaptam a fülcimpájába, aztán viszont gyengéden ellöktem magamtól - Viszont most gitározni akarok, szóval szedd elő végre, ha jót akarsz magadnak Rolling Eyes - vigyorogtam rá kajánul - Mondjuk ha akarod, játszhatunk valami... pajkosat ;P - vetettem fel, bár őszintén szólva fogalmam sincs, hogyan lehetne egy gitárt erre felhasználni úgy, hogy közben tanuljak is Rolling Eyes
Rikomono
Árnyharcos
Árnyharcos

Karakterlap
Exp:

Témanyitás by Ozirisz on Hétf. Jún. 04, 2018 2:53 pm

Ami a meglepettségemet illeti, meglehetősen mulattatta Rikot, legalábbis ahogy elnevette magát. - Nem, csak váratlanul ért – válaszoltam a lánynak – De az biztos, hogy nem lehet egyszerű az élet arrafele – tettem hozzá. Tényleg váratlanul ért ez a dolog, de az azért tiszteletre méltó, hogy míg egyesek beleroskadnának az ilyen életbe, Riko elég erős volt, hogy továbblépjen. Irigylem őt egy kicsit, mert én még időnként mindig a régmúlt dolgain kattogok, amiken úgysem tudok változtatni.
- Az igazat megvallva igen. Voltak nehéz időszakok az ittlétem alatt, amiket nem kívánok másnak. De ez már egy másik történet – válaszoltam a lánynak. Nem a legalkalmasabb pillanat ezeket a régi dolgokat a lányra zúdítani. Meg különben is, ha az első randin az ember a megboldogult exeiről mesél, az már eleve nem jelent jót. Most előre kell tekintenem, a jövőbe, és nem a múlton rágódni. Egyelőre ismerkedjünk össze, aztán a többi majd alakul a dolog tovább, a maga útján.
Mint kiderült, Rikonak nincs úgymond titkos helye. De mint kiderült, a szinttel nincsenek különösebb gondjai, legalábbis erre következtettem abból, hogy nem gond neki, ha a hatékonyságból picit visszavesz. - Akkor ha jól sejtem, legalább 40-es szintű vagy. Afelett teljesen mindegy, hol ritkítja az ember a mobállományt, elég sokáig tart egy szintrevaló expet összefarmolni. - jegyeztem meg – Mondjuk én abból a szempontból vagyok inkább a fagyos szinteken, mert nagyobb a nyugalom, volt hogy szinte egymagam voltam pihiszünet idején a helyi vendéglátóipari alegységben, leszámítva az NPC-ket. Nem egy utolsó szempont, hogy nincs nyolc kilóméter sor a pultnál. Meg ugye ha az ember a bosstermet keresi, egyelőre kénytelen a hidegben kóvályogni, de a lángoló kard sokat segít némely mobok ellen is, de az sem egy utolsó szempont hogy nem fagy oda az ember keze a fegyveréhez – avagy az örök tél birodalma ideális a tűz alapú fegyverem maximális kiaknázásához. Ami a hatékonyságot illeti, az sem mindegy, hogy pontosan hol vadul az ember. A kazamatákban levő mobok általában erősebbek, mint amik a mezőkön futkoznak, tehát egy tizenpáradik bosskaziban respawnoló mobok akár jóval több expet is jelenthetnek, mint a havas pusztán szembejövő társaik, figyelembe véve azt is, hogy a kazamatában azért nagyobb a mobok sűrűsége is. - Mindenesetre ha van kedved, valamikor mehetnénk együtt is mobolni, persze nem a hidegbe, hanem ahova szeretnél :3 – mondtam a lánynak mosolyogva. Avagy ketten kétszer olyan hatékonyak tudunk lenni, mint külön-külön, és nem kényszerül rá az ember a lassításra, vagy rosszabb esetben a kényszerpihenőkre, amíg a képességei, főleg a gyógyító képessége visszatölt. Ami közben még megfordult a fejemben, hogy annak ellenére, hogy jól kijövünk egymással, valahol mégis ellentétei is vagyunk egymásnak. Ő a tűz, én a jég. Az ellentétek viszont ezek szerint tényleg vonzzák egymást.
Szerencsére nyert ügyem volt Rikónál a csókkal, hiszen a lány nem vette rossz néven a közeledésem. Sőt, viszonozta a csókot, azonben amikor a fülembe súgott egysmást, az ismét meglepett. Igazi belevaló csajszi, sőt kicsit túl könnyűvérű fajta is. De jelen helyzetben egyáltalán nem is bántam, sőt... lehet pont erre lenne a leginkább szükségem. Mindenesetre az első csóknál azért nem akartam letámadni a lányt, amíg nem tudtam biztosat. Legközelebb ez a dolog már nem fenyeget, merészebb leszek, és kész. Ha ő ezt szeretné, én nem leszek semmi rossznak az elrontója.
- Okés – válaszoltam a lánynak mosolyogva – Aztán a többit majd utána bepótoljuk :3 – majd elővettem a gitárom – Na és mit szeretnél megtanulni eljátszani? - kérdeztem meg a lányt. Avagy nem árt, ha van valami elképzelés. Aztán ha majd megunjuk a zenélést, valószínűleg úgyis egy kellemesebb tevékenységgel fogjuk elütni az időt :3

Elhavazva...:

Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Karakterlap
Exp:
7792/8100  (7792/8100)