Inaktivitás bejelentő

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

default Re: Inaktivitás bejelentő

Témanyitás by Yuuki Asuna on Szer. Nov. 04, 2015 11:47 am

Mindig is meg akartam kérdezni. Hogy lehet IC inaktívkodni? Suspect

Jobbulást a fogfájósnak, és kitartást a többihez. :3

Mesélő

Hozzászólások száma : 267

Felhasználó profiljának megtekintése http://suwun.deviantart.com

Vissza az elejére Go down

Témanyitás by Ryuninji Ren on Szomb. Nov. 28, 2015 7:31 pm

Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619

Karakterlap
Szint: 40
Exp:
6382/6500  (6382/6500)
Céh: -

Felhasználó profiljának megtekintése

Témanyitás by Hitodama on Hétf. Dec. 21, 2015 8:45 pm

Én arra jutottam, hogy folytatnám Mizukival a játékot. Mivel nem sikerült konkrét működőképes háttértörténetet kitalálnom a dologhoz, meghagynám rejtélynek, avagy karakterem se tudna semmiről. Sosem játszottam ki a halálát, mindössze kértem. Majd még körbenézek, melyik inaktív karaktereimről hoznám vissza az xpt és pénzt Mizukihoz

Hitodama
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 198

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
135/500  (135/500)

Témanyitás by Chancery on Hétf. Dec. 21, 2015 10:29 pm

Én pedig itt zárom az idei évet kivételesen Smile
Userileg a költözködés megesett, csak épp a lakás még félkész állapotban sincs (főzni, mosni pl nem tudok), teljes a káosz, a mi cuccaink henteregnek az alkatrészeken és fordítva. Januárig ez pedig így is fog maradni, szóval...

A Jégszívű-t igyekszem minimum vinni, a többiben nem vagyok biztos, hogy mikor tudok írni. Ha már 2000 szót kéne írnom valahova, inkább írjatok ki, 1500 viszont talán még össze tudok néha dobni.

Chancery lelkesen a karácsonyra készül, feldíszíti a céhházat, Álomkelőt, mindent és mindenkit, meg sütöget sütiket, hogy azokat aztán adogassa szét a téren. Szilveszterkor ugyanezt szilveszteri kiadásban megismétli Very Happy
Saya elvan a szobájában, szép csendesen, néha Hugi járja a várost, meg felköszöntik egymást.
Kokoro meg megpróbálja megtanulni a könyvekből meg a céhtagjaitól, hogy egész pontosan mi is folyik mostanság errefelé, és hogy neki mit kéne csinálnia Very Happy

Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2552

Karakterlap
Szint: 36
Exp:
5264/5300  (5264/5300)
Céh: Unity

Témanyitás by RenAi on Kedd Feb. 02, 2016 5:07 pm

Nos, búcsút veszek. De csak ideiglenesen. :3 Legrosszabb esetben május után leszek ismét aktív, de ha ügyi vagyok hamarabb. Szóval szorítsatok! A lényeg a lényeg, nem lépnék ki a játékokból hisz hirtelen döntés meg minden, de csak hetente- két hetente azért egy napot ideszánnék, ha tudom hozni a saját elvárásaim. Ha három körön túl lépek, küldikbe akkor én is kiírható vagyok, ismikből ha valakinek nem lenne jó a hosszú játék facen vagy valamin megoldunk valami gyors zárást. Egy picit elcsendesedek a faces-skypos életemtől is, létezem épp csak egy másik létsíkon. ^^

✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap

Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1863

Karakterlap
Szint: 40
Exp:
6475/6500  (6475/6500)
Céh: Justice League

Felhasználó profiljának megtekintése http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Témanyitás by Hayashi Yuichi on Kedd Feb. 23, 2016 2:47 pm

Szeretném inaktivitásom bejelenteni, karakterem semmi képp sem öletném meg, még olyna kedvéért aki ennek örülne, hogy élményben kijátszhatja, ahogy véletlen mások által lelöki a szintszéléről, vagy valami olyasmi szerkezetet indít be, ami a cél személyt kinyírja, és mellé még csak hozzá sem kellett nyúlnia. Szóval ilyesmitől kérlek benneteket határolódjatok el.

Bossról a hiányzás oka, Yuichi csatlakozik a Rend azon részéhez, ami a vörösök levadászására szakosodott, és ezzel lemond hátralévő IC életében a bossharcról. Szabadidejét Nioval tölti, a szinteken és aktívan részt vesz Leo Maxweld kertészeteiben munkásként, aki egykoron mentora volt.

Egyetlen játékot folytatnék a végéig a Villámló Barlang kazamatát, a többiből kimesélhettek, Elfesben a szituáció nem adja tudom, de ha van rá lehetőség, maradjon életben a karakter. A döntései minden esetben a túlélés és a minél több ember megmentése felé irányul. Független attól, hogy mennyi játékbeli szörnyet (elfet) kell megölnie ehhez.
Under Solvik esetében pedig Nio felé húz egyértelműen valamint a küldetés és küldetés sorozat teljesítése felé.
Ami pedig a megkezdett mesét illeti Noxy és Desdemona felé, sajnálom ez már a második 3. kör előtt félbehagyott mesém. Szerettem volna végig mesélni, hiszen kész is van a sztori, de félbeszakadt és romba dőlt a játékoslétem.

JL: Köszönöm amennyit segítettetek, minden téren. Karakterem marad a céhben, mint zombi nyugodtan játszathatjátok, amennyiben szeretnétek. Én már nem fogom. A tárgyait beteszem később megemlített időpontig a bankba, és kiveszek neki gyengébb felszerelést. Még kapni fog Yuichi egy képesség frissítést, azzal kezdetét is veszi a stázisa a karakternek, vagyis átavanzsálódik  vörös vadásszá, mint a szerveződés aktív része.

El is érkeztem az időpont megnevezéséig, Villámló barlang végeztével vagy (dátum későbbi meghatározásra vár: akkor) tegyetek be inaktívba. Addig még van idő keríteni valakit aki szeretne T4-es növényló recepteket. Még 1 tasak növényszerzésre hagyok energiát, annyival könnyebbé tudom tenni a dolgot, ugyanis karakter Asuka karakternek sosem adná oda a receptjeit. Szóval Hina, ha tudsz valakit akit kinevelhetnél erre a feladatra, ha meg nem lenne jelentkező rá, akkor marad a recept égetés.

Hopp, ami kimaradt, Malus: Ha nem haragusztok meg maradjon ő is életben, cserében becsszó nem öl meg senkit. Haragot a szalamandráját tanítja a "vérszomj" képesség elsajátítására.

Spec:
[T4] Agni Hayashi Yuichi >> 8 tűzsebzés
Hayashi Yuichi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1490

Karakterlap
Szint: 33
Exp:
4298/4400  (4298/4400)

Témanyitás by Kusumi Ayani on Vas. Feb. 28, 2016 11:27 am

gondolom feltűnt, hogy mostanában csak fel-fel nézegetek... sajnos mostanság eléggé elfoglalt vagyok, és a lendület is alábbhagyott kcisit ^^" emiatt szeretném mindhárom karikat egy időre jegelni, és bár Ayaval azért még próbálom támogatni a frontot azért ne lepődjetek meg, ha egykét bossra nem megyek véletlen >.> megértést köszönöm, remélhetőleg mihamarabb ismét aktívkondi tudok ^^

Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1875

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
3819/4100  (3819/4100)
Céh: Angelic Voice

Témanyitás by Miu on Szer. Jún. 22, 2016 9:57 pm

Jelentem, hogy inaktív státuszba helyezem a karaktereim!

Elsősorban azért, mert nincs időm! Zajlik az élet és egyszerűen nincs szabad időm, de ha még akad is, akkor se érzek hajlandóságot arra, hogy én leüljek a gép elé és írjak fórumra. Mert, ha van szabadidőm, akkor csak örülni szoktam annak, hogy élek és se ihletem, se energiám arra, hogy én postokat írogassak.

Másodsorban, pedig már nincs érdeklődésem a kariim iránt (szegény elfeledett Yoichiről pedig ne is beszéljünk x3). Miuval és Desel is szenvedés az írás. Nincsenek már ott a fejemben, így csak szenvedek velük. Többször is megfordult a fejemben a kiiktatásuk és egy új karakter megalkotása. Viszont mivel nincs időm, így nem tudom megalkotni az új karakterem úgy, ahogy azt én szeretném és összecsapott munkát se akarok kiadni a kezeim közül, csak azért, hogy legyen itt valaki, akivel játszok itt...

Na, de még mielőtt hirtelen sokat kezdenék blablázni. Miut és Desdemonát jelenleg inaktív státuszba helyezem, majd később mikor lesz időm a történetük végét is felgöngyölítem ide és újult erővel, felfrissülve fogok visszatérni ide. Wink

Addig is további jó szórakozást kívánok nektek! ^^

Ui.: Az össze megkezdet, vagy nem megkezdet, játékom kidobom a kukába. Tehát nem folytatok semmit és már elkezdeni se fogok semmit se. Ha valakinek fontos, hogy a története szép kerek egész legyen, akkor az írjon nekem és megbeszéljük, hogy mi folyt le a karik között vagy esetleg megpróbálok erőt venni magamon és pár postba le tudni a bájcsevejeket. (ezt többnyire az ismi játékaimra értem)

Mentés
Miu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 656

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
2082/2100  (2082/2100)

Témanyitás by Hinari on Pént. Aug. 26, 2016 7:41 pm

Nálam most jött el az az időszak, hogy nincs időm a saoval foglalkozni. Ez persze nem jelenti azt, hogy nem fogok (mielőtt bárki is nagyon megörülne vagy elszomorodna Rolling Eyes), de minimálisra kell visszaszorítanom az aktivitásom, legalább a félév végéig. Így tehát az éppen futó játékaim még befejezem, új játékokat azonban pár kivételtől eltekintve nem fogok kezdeni. Ezek a kivételek a bossharcok lesznek, és egy-két aréna, hogy megtarthassam a Katanát - ezeken felül max 1 küldi vagy kazamata, ha a mostani játékok mind véget értek, de még nem tudom hogy lesz pontosan, lehet le lesz korlátozva az egész csak a bossokra. A lila színt nem szeretem, így Hina köszöni szépen maradna kék Surprised Strea pedig Hinával együtt fog belassulni innentől; a hó eleji osztások miatt viszont senkinek nem kell aggódni, azt igyekszem belevenni az időmbe.
Ha minden jól megy, januártól újra tudok lenni. Meglátjuk.

Illetve amit elfelejtettem: az ic. Ic nem változik semmi, Hina nem tűnik el stb. Pm-ben vagy fb-n elértek, ha konkrét kérdés akad konkrét dologra vonatkozóan, egyébiránt a JL sheetben leírtak vannak érvényben Hina céhtagokkal/céhházban való tevékenységeit illetően.

Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.

Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 3415

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
11796/10100  (11796/10100)

Témanyitás by Atoru on Hétf. Feb. 27, 2017 4:00 pm

Azt hiszem már egy ideje illett volna ide írnom. Sajnálom, hogy nem szóltam előbb, az én hibám, tényleg sajnálom. Most a SAO helyét átvette a tanulás, és a továbbtanulás, valamint a magánélet.
Szeretném Atorut NJK-vá avanzsálni. Ha visszatérek - mert szeretnék - egy új karakterrel fogom folytatni, Ato pedig élhet békében Kokoróval. A Parazitára sem tart különösebb igényt (bár a bal karja nem fog visszanőni), újrasorsolható. Ha pedig visszatérek, az legfeljebb nyáron eshet meg. Most sikerült mindent a feje tetejére állítani, így várom, hogy jövőre, érettségi mellett, hogy és mi fog menni. Very Happy

No, ha más nem, nyáron újra találkozunk. Addig is : Ato Logout

Atoru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 960

Karakterlap
Szint: 25
Exp:
2303/2500  (2303/2500)

Témanyitás by Kiwi on Szer. Márc. 01, 2017 11:55 am

Várunk, nyárra Ato. :3 Addig pedig ügyeskedj az érettségivel. :3
Jah, és új divat hogy párok játszanak, tehát nyárra be kell szerezned egy barátnőt és idecsalni őt, hogy kövesd az új trendeket. Razz

Állatidomár

Hozzászólások száma : 754

Karakterlap
Exp:
2428/2500  (2428/2500)
Céh: Jumpy Vigor

Témanyitás by Atoru on Vas. Márc. 05, 2017 3:30 pm

Érettségi csak jövőre lesz. Idén nyelvvizsga, versenyek, cserediákság és ami belefér. Mondhatni, ez az én szorgalmi időszakom. Very Happy
És nem fogok párosodni. Suspect Miért szeretnék csak egy embert, amikor többet is lehet? Razz A szemüveg divatot már így is követem, az is elég.

Atoru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 960

Karakterlap
Exp:
2303/2500  (2303/2500)

Témanyitás by Kiwi on Vas. Márc. 05, 2017 3:38 pm

A szorgalom hasznos kis dolog. És párosodni? Ejnye rögtön tovább gondoltad a dolgot mint én, és ha már nem vagy híve a poligámiának, akkor a többi barátnődet is szívesen várjuk. Razz (Bocsi, ez azért magas labda volt! xD)

Ui.: A szemüveg menő, nekem is lesz. *-*

Állatidomár

Hozzászólások száma : 754

Karakterlap
Exp:
2428/2500  (2428/2500)
Céh: Jumpy Vigor

Témanyitás by Kokoro on Pént. Márc. 24, 2017 10:50 pm

Végül megesett a nagy eset.

Mármint, amilyen sok időm volt, sok ötletem, és sorra születtek a karakterek, most olyannyira nincs időm rájuk. Nem mindegyikükre. És sajnos Kokoro, akivel talán az egyik legjobb kezdésem volt, most ő bújt el az agyamban a legtávolabbi sarokba. Szeretne maradni, ez tény, mindenképp. Na de hogy küldetésekre tudjak vele járni? Sajnos kizárt. Még úgy is már erősen meg kell gondolnom az új játékok indítását a többieknél, hogy van, amelyiknek nem is fut éppen semmi...

Ez mindenképp így lesz szerintem még jó darabig. Májusig ugye elsősorban a házas életre való készülés fog lekötni, és közben ki tudja meddig, az új munka megtalálása és annak betanulása. Kétlem, hogy lenne időm annyit játszani már, mint réges-régen, és egyenlőre Kokoro-t tenném más színbe.
Ha lesz kedvem vele játszani, esetleg valaki kifejezetten őt szeretné, úgy elérhető marad, csak a fejlődésből marad ki igazából egy darabig Smile

Tehát Ato, ettől függetlenül nem menekülsz a játék elől, ha már te is újra itt leszel Razz

Állatidomár

Hozzászólások száma : 395

Karakterlap
Szint: 19
Exp:
1386/1400  (1386/1400)

Témanyitás by Halász Alex on Kedd Május 23, 2017 1:37 pm

Fájó szívvel jelentem be, hogy hiába is halogatnám, be kell vallanom, hogy nem tudok írni.
Ez egy olyan állapot, ami akár egyik pillanatról a másikra megváltozhat, de olyan régóta tart, hogy ki kell mondanom.
Jegelem magam egy ideig.
Nem tudom meddig ezért számítok hosszú időre. Rákoncentrálok a sulira és azt hiszem ha azzal rendbe jövök visszatérek én is, és újra fogok tudni írni.

Addig is jó játékot. ^^
Amelyik játékom áll, de állhat még, gondolok itt a Keita-s mesére pl. Azt az én részemről majd folytatnám, de ezt majd az érintettekkel még úgyis megbeszélem. A többiből a mesélők és játékostársakra bízom magam. Sad

Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1713

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
4818/5000  (4818/5000)

Témanyitás by Ryuu on Vas. Szept. 24, 2017 8:48 pm

A fentebbi hszem Május 23.án erre a karira is vonatkozott, szal inkább lennék a saját színemben, vagy végső soron lilában mivel Ryuu nem halott. Neutral -.-

Élet: 12
Fegyverkezelés: 17
Erő: 10
Kitartás:12
Gyorsaság: 23
Speciális képesség: 16
Páncél :29
Ryuu
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 327

Karakterlap