Angelica Katharina

Go down

default Angelica Katharina

Témanyitás by Angelica Katharina on Hétf. Dec. 29, 2014 11:04 am

10. szint képessége:

Név: Dzsungel Törvénye
Állapot: passiv (de minden esetben aktiválni kell előtte)
Leírás: Képes vagyok hatástalanítani a kasztok némely bónuszait, cserébe én is elvesztem erre az időre a sajátomat. A hatástalanítás addig tart, míg nem jön el az első pihenésem, azután automatikusan deaktiválódik a képesség, és újra aktiválnom kell, most viszont már 1-gyel nagyobbat kell dobnom a sikeréhez. A bónusz csak rám, és a rám mért támadóra hatásos, így csapat harcban mondjuk x és y nem engem hanem z-t támadja, z esetében viszont már minden normális lesz.

Módosítások:
Kardforgató: elvesztik a bónusz gyorsaságukat
Lovag: figyelmen kívül hagyhatom a pajzsa páncélját, illetve azt ha véd valakit
Harcos: hiába színeződött már az élete ugyanúgy az alapsebzésével sebez (nem a zöld, hanem a pontozás+felszerelés szerinti)
Árnyharcos: elveszti a dupla késbónuszt
Állatidomár: nem használhat velem szemben pet képességet (de pet ugyanúgy támadhat)
Íjász: figyelmen kívül hagyhatom rá mért támadásnál a +1 követelményt
Harcművész: ahogy más sem tudja az enyémet, úgy én se tudom más fegyverét felvenni

Kijátszás: kövi Arénában szeretném majd kijátszani, ha megfelel a képi

Képesség:

ha megsebeztem ellenfelet:
7 körön keresztül, 5 HP sérülést okoz, amelyet idő előtt 4 korona dobásával (körönként 1-et, enemynek kell dobni) lehet megszüntetni idő előtt

míg a képességem aktív a mérgezés sebződésének a felével sebződök, míg ki nem kapcsolom a képit. Bár a kikapcsolás után én már nem sebződök, de az ellenség mérgezése még nem fog leállni, míg valamelyik feltétel be nem teljesül (kör lejárta, szükséges korona)
dobása
Angelica Katharina
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 377

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
1933/2100  (1933/2100)
Céh: Liberators

Felhasználó profiljának megtekintése

Vissza az elejére Go down

default Re: Angelica Katharina

Témanyitás by Klein on Kedd Dec. 30, 2014 5:02 pm

Ossu!

Elfogadom a pályázatot, annyi még, hogy a lovagoknál is válaszd ki az egyik kasztelőnyt, és csak azt blokkold. A kijátszást majd linkeld be, amíg az nem történik meg, addig máshol nem használhatod a képességet.
Klein
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3084

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
0/0  (0/0)
Céh: Fuurinkazan

Témanyitás by Angelica Katharina on Szomb. Okt. 10, 2015 8:27 pm

2. képességemet szeretném leváltani ez helyére:

Név: Örökké Tartó Bújócska
Típus: Permanens
Leírás: Képes vagyok 1 alkalomnál többször használni a Lopakodásom, amennyiben sikerül olyan helyzetet teremteni, hogy az ellenfél elveszítsen szem elől. Például füstkristály, altató méreg stb. 1 item elhasználása után történő újbóli Lopakodásbónusz azonban csak az 1. támadásra ad bónuszt, így egy Füst Kristály esetén is csak az 1. támadásomra él a bónusz.

Kijátszás: arénában

Képesség:

7 körön keresztül, 5 HP sérülést okoz, amelyet idő előtt 4 korona dobásával (körönként 1-et, enemynek kell dobni) lehet megszüntetni idő előtt

míg a képességem aktív a mérgezés sebződésének a felével sebződök, míg ki nem kapcsolom a képit. Bár a kikapcsolás után én már nem sebződök, de az ellenség mérgezése még nem fog leállni, míg valamelyik feltétel be nem teljesül (kör lejárta, szükséges korona)
dobása
Angelica Katharina
Harcművész
Harcművész

Karakterlap
Exp:
1933/2100  (1933/2100)

Témanyitás by Klein on Vas. Okt. 11, 2015 6:56 pm

Osu!

Annyiban módosítsd a leírást, hogy a lopkodás bónuszáról van szó Very Happy Egyébként elfogadom a képességet, a kijátszás linkjét majd kérem szépen betenni a pályázatba.
Klein
Moderátor
Moderátor

Karakterlap
Exp:
0/0  (0/0)

Témanyitás by Angelica Katharina on Vas. Nov. 15, 2015 8:45 pm

20. szint képessége:

Fegyverbe!
Katha képessé válik minden fegyver használatára oly képen, hogy nem kap a fegyverre módosító értéket. Ám ha aktiválta akár egyszer is a képességét, a harc során, többé nem képes ellopni az ellenféltől fegyvert, és aktiválás utántól a fegyverzet csak lecserélődik, vagyis ha eddig harcművésről, kardforgató fegyverre vált, a bökője eltűnik, és az helyére kerül egy másik fegyver (értelemszerűen az 1. fegyver statja helyére a 2. fegyver statjai kerülnek). Minden nagykörében leválthatja a fegyverét, de sosem léphet vissza az azt követő körben az előző fegyverére (pl harcművészről, árnyharcos, árnyharcosról harcmávész). A képesség természetesen nem okoz semmilyen módosítást, pl nem tudok 2 árnyharcos fegyvert használni, ahogy a Pajzsokat se szerelhetem fel, és az íjász fegyver is ugyanúgy sebez, mint egy sima íjásznak. Csak olyan fegyver szerelhető fel, ami a karakter inventoryában található, a céhbank nem számít.

Kijátszás:
később

Képesség:

dobása
Angelica Katharina
Harcművész
Harcművész

Karakterlap
Exp:
1933/2100  (1933/2100)

Témanyitás by Klein on Hétf. Nov. 16, 2015 12:22 pm

Osu!

Elfogadom a képességet, amint kijátszottad a megszerzését, a pályázat is elfogadottá válik. Majd linkeld be a kijátszást.
Klein
Moderátor
Moderátor

Karakterlap
Exp:
0/0  (0/0)