Mezőség

4 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

default Re: Mezőség

Témanyitás by Asuka on Pént. Máj. 01, 2015 11:41 am

Nagyon sok szép, és okos, meg kevésbé szép, és kevésbé okos állatot láttam már, ez a manó viszont őszintén szólva nem is tudom, melyik kategóriába esne. Nekem egy kicsit rútnak tűnik, igaz, máris picit rendezettebb a kinézete így, hogy azt a rengeteg kócot rendbe szedem. Mindig leszorítom a szőrcsomók tövét, így lényegébe véve kellemetlen fájdalom és szenvedés nélkül sikerül kisimítanom a tincseket. Azonban egészen más az összetétele, mint a hajnak, és nem igazán tudom, mit kéne kezdenem vele. Vágjam le? Nem, akkor a többi manó kiközösítené. Szerintem minél szőrösebb vagy, annál menőbb. Így aztán az inventorymból egy olyan hajkencét veszek elő, ami egy picit megemeli a töveket, ezáltal pedig dúsabbnak tűnik a haj. Vagyis a szőr. A hajhabok például ezen az elven működnek. Meg a szempilla göndörítő is, ami a kedvencem. A szempilla kondicionáló mellett. Meg ugye a sötétbarna festék! *-* Hihetetlen, hogy az emberek még mindig a feketét használják. Pedig sokkal természetesebb a hatás a barnával. ._.
- Hát, az az igazság, hogy amikor először találkoztunk, még nem igazán kedvelt... Meg ugye el is rontottuk nagyon azt a küldetést. De aztán valamiért összekovácsolódtunk. Még ha még nem is volt egyetlen közös aréna győzelmünk sem, pedig rengeteget gyakorlunk együtt. És amikor megláttam a hirdetést, egyből őrá gondoltam. Beszéltem is vele erről. Látnod kellett volna az arcát! Tiszta cuki volt! *-* - azt hiszem, mára már egészen jó csapatot alkotunk. A Liberators tagjai közül senkivel nincs olyan viszonyom, mint vele. Talán csak Malcolm az egyetlen, akivel tényleg össze tudok dolgozni. De vele sem éppen a harctéren.
- A céhetekbe? o.o Mármint... hozzátok? o.o - nem kell álcáznom a döbbenetet. Kábé leesik az állam erre a kijelentésre. Elolvastam már a nagyobb céhek leírását, és azt láttam, hogy az Artesbe nem igazán vesznek fel vöröseket.
- Hát... ha egyik tagotok sem tiltakozik, lehet róla szó... de legfeljebb fél évre. A régi céhem óta nem szeretem az elkötelezettségeket. - tényleg kihalt kábé mindenki onnan. Jó, jó, egy-két embert én szabadítottam fel, de így is vannak kérdéses esetek. Kábé mindenkit kinyírtak.
- Jöhet a ponty... már többször megpróbáltam, de az sosem sikerült. ._. - többször mentem el horgászni a tengerhez, de soha nem találtam ott semmiféle pontyot. Hátha ez most másképp lesz.

Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1506

Karakterlap
Szint: 34
Exp:
4530/4700  (4530/4700)
Céh: Liberators

Felhasználó profiljának megtekintése

Vissza az elejére Go down

default Re: Mezőség