Felhő Torony

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

default Re: Felhő Torony

Témanyitás by Kayaba Akihiko on Vas. Máj. 01, 2016 8:31 pm

The member 'Miu' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :

Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 14248

Felhasználó profiljának megtekintése

Vissza az elejére Go down

Témanyitás by Strea on Hétf. Máj. 02, 2016 6:33 pm

Miu sikeres képessége után egy pillanatra úgy tűnik, hogy nem reménytelen ez a harc, ám azzal, hogy Kemabat nem támadott, újfent megcsappant az esélyetek, hogy legyőzzétek a szörnyet. Az ugyanis a fiút is lefagyasztja, így már nincs olyan hármótok között, aki rendelkezne akárcsak egyetlen támadással is. A gólemet persze ez nem zavarja, megkerüli Kemabatot és mit sem törődve vele, újabbat üt Yachiba. Az, hogy nem lőttél, talán a legnagyobb hiba volt ebben a harcban.
Mit tesztek most? Mellékcselekvésetek van még, így ki tudtok teleportálni, de félig megfagyva is megvárhatjátok, hogy a gólem apránként lenullázza Yachit. Vagy van még valami, amivel meg tudjátok fordítani ezt a reménytelennek látszó helyzetet?

Yachi -14 hp
Kemabat elvesztette 1 (illetve itt az egyetlen) támadását. Mellékcselekvést ettől függetlenül használhat, támadni viszont nem fog tudni már.

Jéggólem: -163 hp (narancs)

Miu (20. szint): 90/90 HP, 28 páncél, 150/130 CSP
Yachi (20. szint): 92/100 HP, 90/80 CSP
Kemabat (20. szint): 100/100 HP, 32 páncél, 70/35 CSP

Határidő: május 9, hétfő

Mesélői feladatkörök

Aktív mesélések:
1. [Küldetés] Romváros
2. [Miniboss] Angyalbob

Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 894

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
0/0  (0/0)
Céh: -

Témanyitás by Miu on Vas. Máj. 08, 2016 8:20 pm

Sikerül elég rendesen megcsapolnom a gólem életcsíkját, de még ez sem volt elég és az sem segített rá a dologra, hogy Kem kihagyta a támadását, az utolsót, amire lehetősége lett volna. Ugyanis végül őt is utolérte a baj és a gólem rá is ráragasztotta képességét, így immáron már senki se tud támadni. Sőt a pláne az, hogy valamiért rám lett hagyva a dolgok megoldása, pont arra, akinek az ilyenek a legkevésbé mennek. Viszont most nincs kire haragudni és nincs is kit kioktatni. Felesleges lenne neki állnom Kem-nek amiatt, hogy nem támadott, hisz attól még nem tűnt volna el a gólem és nekem is van szemem és látom, hogy mi is folyik itt, így meg is lehet érteni azt, amit tett. Viszont különösebb hozzáfűzni valóm sincs az eseményekhez, inkább belemélyedtem a menümbe és elkezdtem keresni valami mentőövet számunkra, amivel befejezhetjük ezt a harcot. Ugyanis nem vagyok hajlandó a célegyenesben feladni. De azt is tudtam, hogy az invertorym nem rejt semmilyen csodafegyvert és a képességeim is kimúltak ennyiben. Tehát marad az, hogy átnézem miket halmoztunk fel a céhünk kicsinyke raktárába. Amit, hála az égnek innen is ki tudok fosztani és úgy néz ki, hogy a szerencse is rám mosolygott, mert a sok kacat között csak találtam valami használhatót is, ami megérhet egy próbát, és azzal ki is veszem a raktárból azt a két kristályt, ami a megváltást jelentheti számunkra.
-Skacok bírjátok még ki egy kicsit. Van egy ötletem, ami talán győzelemre vihet minket. Addig is, akinek szükséges az használjon potit. :3
Bár nem állunk olyan rosszúl a Hp-nk illetően, viszont erre a mutatványra még várni kell egy kicsit.

/kivettem a bankból 1 Mobtépő Kristályt és 1 Mobszorító Kristályt

Miu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 656

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
2082/2100  (2082/2100)

Témanyitás by Strea on Hétf. Máj. 23, 2016 12:46 am

Tudjátok mit?
Csináljuk most az egyszer úgy, mint a TCSben, mert így nem haladunk semerre sem Surprised Mivel perpill csak Miunak van megoldása, így amennyi körre szüksége van, annyiszor 100 szót kérek tőle egyben, a hsz végén fehérrel odaírva, hogy melyik körben mit csinált. A többieknek pedig ugyanannyi szó, lehet jóó hosszan agonizálni, ha akartok x3 Gólemecske csak Yachit fogja támadni ezek után is ^^
Szóval hajrá Surprised Júniusig kaptok időt rá, aztán zárom, bármi is legyen a vége.

Mesélői feladatkörök

Aktív mesélések:
1. [Küldetés] Romváros
2. [Miniboss] Angyalbob

Strea
Admin
Admin

Karakterlap
Exp:
0/0  (0/0)

Témanyitás by Strea on Csüt. Jún. 02, 2016 9:32 am

A gólem megunja a dolgot, és egy utolsó, nagy erejű csapással mindhármótokat lesöpör a torony legfelső szintjéről, és mire teljesen kiolvadtok, már jó két-három szintet bucskáztatok lefelé. Ha pedig még ezek után is visszamennétek, már senkit nem találnátok odafent...

A harcot elbuktátok, a kazamatát lezárom. Jutalmatok a 2 legyőzött hullámért 56 exp és 2 bronzláda, amikben fejenként 200 aranyat, egy Overswitch Potion-t és egy Rövid Fegyver Élesség Potion-t találtok.

Mesélői feladatkörök

Aktív mesélések:
1. [Küldetés] Romváros
2. [Miniboss] Angyalbob

Strea
Admin
Admin

Karakterlap
Exp:
0/0  (0/0)