Nyálka Fennsík

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

default Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Kurokawa Yuuki on Pént. Jún. 10, 2016 10:22 pm

Ha a kilenc takonynál kezdtem elveszteni az érdeklődésem, az öt már unalmas volt, most annak az egynek halálra kellene untatni. De valójában tök szórakoztató volt nézni ahogy rágcsálja a köpenyem.
- Nyom-nyom-nyom. – Mosolygok rá és várok egy picit, hadd élvezze ki szerencsétlen. – Ízlik? – Szinte láttam a szemébe… vagy legalábbis ahol lennie kellene, hogy nagyon tetszik neki.
- Puty. – Egy álmos suhintás a nyálka már el is tűnt. – Bocsi de nem tehettem mást. Kell az exp meg az arany. – Lehet haza vihettem volna. Mondjuk a nyálkát felhasználnám ragasztó anyagnak eladnám és gazdagabb lennék mint a kovácsok együtt véve. Vagy nem.

Pihi majd támadás

Kurokawa Yuuki
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 554

Karakterlap
Szint: 36
Exp:
5185/5300  (5185/5300)
Céh: Justice League

Felhasználó profiljának megtekintése

Vissza az elejére Go down

Témanyitás by Klein on Pént. Jún. 24, 2016 10:24 am

Éééés ekkor a fény körbevett, se te látád az alagút végét, ahol egy kedves, mosolygós Morgan Freeman várt... ja nem, csak elnyelt téged egy nyálka. Egy Óriás Fénynyálka.

Yuuki 12 sebzést szenved el.

Kurokawa Yuuki (Sebzés: 105, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Kurokawa Yuuki
Kurokawa Yuuki
Óriás Fénynyálka

Kurokawa Yuuki (33. szint): 173/190 HP, 0 páncél, 150/150 CSP

Klein
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 2871

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
0/0  (0/0)
Céh: Fuurinkazan

Témanyitás by Kurokawa Yuuki on Hétf. Jún. 27, 2016 9:11 pm

A kérdés szerintem adja magát? Még is, hogy tud egy nyálka fényleni? Sűrű meg taknyos és undorító, ráadásul ezt már jól messziről is észrevehetik rajtam. Hazudnék ha azt mondanám, hogy nem lepődtem meg a jeleneten ahogy a lámpatakony magába nyel. Igazából a megijedtem helyesebb kifejezés és olyat tettem amit nem sűrűn, sikítottam. Há, mégse mert a sűrű szmötyi lényen nem hatoltak át a hangok és ami a legjobb még ittam is belőle. Kívül illetve belül egyaránt meggyaláztak ezek a rusnya dögök. Nem volt sok választásom (ha lett volna, akkor is) egyszerűen kivágtam magam a bendőből és gyorsan levegő után kapkodtam végül pedig még mielőtt újra rám mászna a perverz dög végleg kinyuvasztom és most már tényleg irány fürödni.

/minden lehetséges támadás a mocsokba ^^/

Kurokawa Yuuki
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 554

Karakterlap
Szint: 36
Exp:
5185/5300  (5185/5300)
Céh: Justice League

Témanyitás by Klein on Kedd. Jún. 28, 2016 11:15 am

Rendben, mehetsz fürdeni, megengedem :] Lezárom a kazamatát, jutalmad 78 exp és három bronzláda. A ládákban 300 arany, egy [T2] Egyszerű Adrenalin Potion, és két [T2] Tartós Pontosság Potion van.

Klein
Moderátor
Moderátor

Karakterlap
Exp:
0/0  (0/0)

Témanyitás by Klein on Szomb. Okt. 08, 2016 3:52 pm

Danee (31) - HP:160 | F:51 | E:76 | K:38 | GY:46 | S:29 | P:175
--- Kristálypajzs
Shukaku (50) - HP:225 | F:74 | E:4 | I:87 | K:59 | GY:57 | S:77 | P:80
--- Nevelés Kesztyűje, Zafírszálas Fedora, Szivárvány Köpeny
Tsujimoto Eiki (39) - HP:75 | F:58 | E:107 | K:34 | GY:63 | S:48 | P:70

Először is elnézést a hosszas várakozásért, de végre itt vagytok, mindenki kedvenc takonymezején. Találkozzatok, ismerkedjetek, öltözzetek védőfelszerelésbe, meg jelezzétek, hogy használtok-e észlelést.

Klein
Moderátor
Moderátor

Karakterlap
Exp:
0/0  (0/0)

Témanyitás by Tsujimoto Eiki on Szomb. Okt. 08, 2016 4:58 pm

Pallosom hetykén a vállamra fektettem, természetesen a lappal fektetve, hisz nem szerettem volna, ha véletlenül önsebzést vittem volna be. Vicces lenne, bár eddig nemigen láttam még, hogy ez bárkivel is megtörtént volna, de mind mindig most is jobb félni, mint megijedni. Persze teljes fegyverzetbe voltam, mert már jó ideje, hogy elhagytam a biztonságos körzetet, bár a szint nehézségi szintje, még jóval az én Tierem alatt van. Mindenesetre azért figyelnem kell, mert bárki rám támadhat, ha nem figyelek, persze Észlelésem a legtöbb ilyen esetet szokta jelezni… ejj… egyre több mostanság a Vörös játékos. De hát nincs mit tenni. Szerencsére ahova most tartok, ott nincs helye ilyen kis PVP-nek, hisz célom a Nyálka Fennsík volt. Egy jó kis Kazamata, mely felpörgethet. Bár nem igen kazamatáztam még, de abban reménykedtem, hogy hozzám hasonló kalandvágyó playerekkel összefutva tudunk, majd egy jó kis csapatot alakítani.

// kettes észlelés aktív //

Tsujimoto Eiki
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 104

Karakterlap
Szint: 39
Exp:
6164/6200  (6164/6200)
Céh: Unity

Témanyitás by Shukaku on Szer. Okt. 12, 2016 2:27 pm

Hasonló kalandvágyú playerek? Azt hiszem ilyesmivel nem szolgálhatok, ám egy rövidke jelenettel, ami megfeleltethető a belépőnknek is, azzal talán igen. A kisebb szinteken való császkáláshoz újra meghozta az idomár kedvét az, hogy Yena megjelent a csapatban. Amíg Timidus mozgásigényét inkább az edzőtermekben vagy az Arénában igyekezett kiélni, addig a kölyök ragaszkodott a természethez, és abból is leginkább az olyan helyek feleltek meg a számára, ahol könnyen eltűnhet a társai szeme elől. Na persze nem ténylegesen, hiszen a jártasságok védett területen kívül mindig aktívak voltak, de az, hogy ha én nem látlak téged, akkor te sem látsz engem, tökéletesen megfelelt a kis hiénának. Vélhetően ugyanígy keresett búvóhelyet magának, amikor meglátott téged. Egy ideig csak távolból figyelt, hogy mit is keresel itt, az ő területén, majd felkapott egy kisebb ágat a földről, és teljes sebességgel megindult feléd. Az indikátorából láthattad, hogy pet, és a termete pedig egyértelműen sejtethette, hogy nem egy veszélyes darab... legalább is ha hiszen a rendszer hagyományainak. Timidus azonban, aki az egyik ágról figyelte a jelenetet, nem feltétlenül hitt abban, hogy te hiszel a rendszerben, így jó pár méterre tőled landolt a társa előtt, aki ennek hatására teljes sebességgel rohant bele a sárkányba, majd kettőt bukfencezve terült el a földön, ahol Timi igyekezett is ott tartani azzal, hogy egyik mellsőjével ránehezedett, majd feléd fordult, és megszólalt.
-Elnézésedet kérem idegen, a társam hevessége  miatt. Biztosíthatlak afelől, hogy nem áll szándékunkban bántani téged.
És ha ez nem lett volna elég, a fák közül ekkor bukkant elő az idomár is, aki egyelőre azzal volt elfoglalva, hogy megértse, hogy mi is zajlik a szeme előtt... de azért egy biccentést kaptál tőle.

Bekapcsolva: Hármas Észlelés, Hármas Akrobatika

Statok:

Élet: 34
Fegyverkezelés: 50
Erő: 6
Irányítás: 60
Kitartás: 41
Gyorsaság: 43
Speciális képesség: 51
Páncél: 45

Keresés: 3
Észlelés: 3
Nyomkövetés: 2
Akrobatika: 2

Kristályírás: 100
Növénylátás: 100

Horgászat: Mester
Kertészet: Mester
Vadászat: Mester
Főzés: Mester
Italkészítés: Mester
Lovaglás: Mester

Shu és Timidus Kristályboltocskája

Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5864

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
12088/10100  (12088/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Témanyitás by Danee on Pént. Okt. 14, 2016 11:40 pm

Miért keres fel valaki egy ilyen legjobb indulattal is csak furcsának nevezhető helyet?
Hátha felbukkan egy-két arctámadó? Alien-ivadék?
Netán beteges kíváncsiságból igyekszik rálelni egy-két csapdába eset lolira a kocsonyatenger közepén.

Akárhogy is, ez az izé, ez a zerg trutymó egész jó: csúszik, mint a takony
Nekifutásból simán lehet szánkázni rajta, és amíg szerencsés az ember, addig nem az ülepén, vagy pingvin módjára, állal előre történik.
Amikor először beszéltek nekem a nyálkákról rögtön egy párás barlangrendszer jutott eszembe, halványan derengő, és pulzáló természetidegen zöld és kék fényekben pislákolva, ehhez képest kiderült, hogy egy egész fennsíknyi "jégpálya" vár arra, hogy bohóckodhassak rajta egy kiadósat, és még belépő vagy korcsolyakölcsönzési díjat sem kell fizetnem.

Biztos a sors idióta fintora lehetett, hogy a fennsík fölött egy méretes tollassárkányt szúrtak ki nem-is-olyan-tünde szemeim, rendbe szedtem hát magam: Megigazítottam páncélom nyakán a csokornyakkendőt, nyakamba kanyarítottam kedvenc elnyűhetetlen csiganyálasmintás köpenyemet, és még egyszer utoljára megvillantottam tökéletes állkapcsomat a kis aranyos parizel-szeletelőm pengéjének csillogásában, no meg belőttem a séróm, ahogy azt kell. Amúgy is már tiszta Gundam-Danee-Full-Armor voltam, alig látszottam ki a sok fémből, de hát ez van, ha valaki lovagnak áll.

A fennsík szélét övező aranyos kis kerítés, kansast és dorotit idéző, derékig érő kapujához érve derűsen kurjantottam el magam:
- Hééééj! Te sárkányok legtollasabbika, Timiduuuuuus!  - csápoltam a sárkány felé, majd szócsövet formázva a két tenyeremből, kiáltottam a társa felé:
- Shuuuuuu-chan! Hahooooooo! Vegyetek be engem is a mókába!
A fennsíkon nem volt nagy a népsűrűség, könnyű volt észrevenni a harmadik oda nem illő tereptárgyat is vállán egy batár nagy karddal
- Hey! Yo! -
trappoltam emez felé teljes magabiztossággal és akkora vigyorra a képemen, hogy a joker is megirigyelhetné - Nincs kedved csatlakozni egy puding-szeleteléshez? Gondoltam beugrok ide - mutattam a fennsík felé - némi hajzseléért, de el kéne még egy-két iparos legény, ha érted mire gondolok - sandítottam a fegyverére

Bekapcs minden: Észlelés 3, Látás 3, Nyomkövetés 2

"A barátnőm azt mondta a múltkor az ágyban, hogy pedofil vagyok. Azt válaszoltam: Nagy szavak ezek egy kilenc éves kislánytól!"

Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1347

Karakterlap
Szint: 31
Exp:
3700/3800  (3700/3800)
Céh:

Felhasználó profiljának megtekintése http://saamli.blogspot.com

Témanyitás by Klein on Vas. Okt. 16, 2016 5:46 pm

Kezdések vörös színű pudingokat kaptok, jut mindegyikőtöknek kettő, meg egy harmadik annak, aki a leggyorsabb.

Eiki 6 sebzést szenved el.
Shukaku 3x6 sebzést szenved el.
Danee 3x6 sebzést szenved el.

Tsujimoto Eiki (Sebzés: Z:117 / S:128 / P:139, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
Tsujimoto Eiki
Shukaku (Sebzés: 4, Pet sebzés 87, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
Shukaku
Danee (Sebzés: 76, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
7x Vörös Nyálka

Tsujimoto Eiki (39. szint): 75/75 HP, 64 páncél, 170/170 CSP
Shukaku (50. szint): 225/225 HP, 62 páncél, 295/295 CSP
Danee (31. szint): 160/160 HP, 157 páncél, 190/190 CSP

Klein
Moderátor
Moderátor

Karakterlap
Exp:
0/0  (0/0)

Témanyitás by Tsujimoto Eiki on Vas. Okt. 16, 2016 6:31 pm

Hamarosan vagy a sors, vagy egyszerűen a véletlen hozta így, de zajra leszek figyelmes. Egy felém közeledő… vakarék ölebféleségnek tűnő valamire leszek végül figyelmes, aki a szájában egy leginkább botra emlékeztető dolgot cipelt. Bár az indikátorán való szokatlanságból rögtön sejtettem, hogy pet, de ennek ellenére, ujjaim a markolatra szorulnak. Persze érthető volt. Egy pet leginkább a gazdája utasítását követi és semmi kedvem nem volt harcolni. Legalábbis playerrel nem. Így mikor egy újabb pet érkezett, csak a szememet forgatva csóváltam a fejem. És hogy-hogy nem két újabb alak is befutott végül. Tessék. Egyszer kell kazamatázni, mennem és akkor is rögtön csak úgy rohannak csatlakozni hozzám az emberek. Cool A kislányt egy biccentéssel, a srácot egy kézrázással köszöntöm, majd a kis kiabálós kedvében lévő srác kérdése/kérésére csak megvonom a vállam, sejtelmes vigyorral az arcomon.
- Szeletelni van kedvem, azért vagyok itt. De remélem valóban hajzseléért jöttél, és nem síkosítóért. – csóválom meg, látszólag rosszallóan a fejem, de végül elmosolyodok – Tsujimoto Eiki, harcos ad carry szerűség, igazi papír kiszerelésbe. És, ha megengeditek, belopom az elsőket…
Vállamról lendítve a kardom egy szökkenés kíséretében szét is pixelezem az első vörös nyálkát, majd egy fél fordulattal a mellette lévőt is kettészelem. Megtámasztom a lábam és hátra szökkenve két kézre fogom a markolatot.

- Nos hajrá srácok. És… Shu. – biccentek a kékségnek, akinek a nevét a lovagfelszereléses sráctól hallottam – Ideje mocsoktalanítani!

// elpixelezem az engem támadó nyálkát, illetve mégegyet azok közül, amelyik Shut támadja //

Tsujimoto Eiki
Harcos
Harcos

Karakterlap
Exp:
6164/6200  (6164/6200)

Témanyitás by Shukaku on Vas. Okt. 16, 2016 7:20 pm

Ha nem Timidusról lenne szó, talán összerezzent volna a fura üdvözlésre, vagy a szemeit forgatta volna meg, ám azonban csak biccentett, sőt, még egy kedves mosolyt is megejtett Danee felé, megvillantva a fogait. Még ő is volt annyira tapasztalt, és eleget hallgatózott az utcán ahhoz, hogy sejtse, Danee és a nyálka fennsík nem a legjobb párosítás. Az üdvözlés azonban üdvözlés volt, és a srác nem csinált semmi rosszat, így tehát válaszolt.
-Üdv, Danee. Csatlakozhatsz Yenához, ha szeretnél. Azért jöttünk, hogy gyakoroljon, és a nyálka az a mob, amelyet Shu legkevésbé sajnál sportból ölni.
Adta meg a feleletet a mókára való bevétel kérdésére, majd felemelve a mancsát és szárnyait, elő is tűnt a hiénakölyök, aki a botot már ugyan elengedte, ám boldogan vetette volna bele magát akármilyen csatába. Shu ezalatt ha kezet nem is fogott, de meghajlást mindenki felé intézett, és még egy kedves mosolyt is, főleg Danee irányába. Amióta elbeszélgettek rendesen, már nem voltak komolyabb gondok... valamint a másik fiatalúr megjegyzése elterelte a figyelmét. Hátát az egyik fának vetette, és egy hova kerültem megint sóhajtással vette tudomásul, hogy a fiúk továbbra sem lettek értelmesebbek. Szerencséjére a szörnyek sem várattak magukra, és még idejében félbeszakították a beszélgetést. Az első annak a fának a tetejéről csöppentette rá magát, amelyiknek a hátát támasztotta, ám a támadás elől a szöszi még időben megmentette, így Shu gyorsan odébb somfordált, nyílt terepre, miközben a ruháját igyekezett megtisztítani a mocsoktól.
-Eghh... muszáj volt ezt? Izé... köszi. Egyébként Timi és Yena is lány.
Bökte még oda egyáltalán nem szurkálódva, csak úgy kiegészítésképpen, ám a sárkánynak egészen más mondandója volt, hiszen amikor elsuhant a harcos mellett, mindössze egyetlen kifejezést sziszegett halkan a fogai között a fiúnak.
-Kill Stealer.
Öt maradt nekik, két petre, és el is végezték a munkájukat, Daneera bízva Shu hátának védelmét. A sárkány egyszerűen csak végigszántott a karmával a két legközelebbi mobon, ezzel elintézettnek tekintve a dolgot, ám Yena másképpen gondolta. Se taktika, se precizitás, se semmi. Nekifutott az első nyálkának, majd egy ugrással az oldalának vágódott, és ugródeszkaként használva a nyálka testét pattant át a következőre, amelyet vígan tapicskolva, hangos kaffogásokkal kezdett marcangolni, még meg is rázva magát a móka után, nehogy a többiek tiszták maradjanak. Shu igyekezett látványosan más irányba nézni, de azért aggódva oda-odapislantott a kis hiénára, bár tudta, hogy őt nem sebzik a mobok. Miután a nyálkák összeszedték magukat, és támadásba lendültek, gyorsan a lovag mögé futott, megpróbálván elrejtőzni. Félni nem félt persze, de így legalább nem kellett harcolnia.
-A tiéd, Danee! Védj meg!

Timi és Yena is kétszer támad, az mínusz két nyálka, és 9-9 sebzés másik kettőbe.

Statok:

Nyomkövetés: 2
Akrobatika: 2

Kristályírás: 100
Növénylátás: 100

Horgászat: Mester
Kertészet: Mester
Vadászat: Mester
Főzés: Mester
Italkészítés: Mester
Lovaglás: Mester

Shu és Timidus Kristályboltocskája

Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5864

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
12088/10100  (12088/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Témanyitás by Klein on Vas. Nov. 06, 2016 8:17 pm

Danee nélkül folytatjuk. Ő beleragadt a nyálkába, és képtelenség kiszabadítani. Vigyázzatok, nehogy ti is így járjatok.

Vörös Nyálka #1-4 elpusztult.

Eiki 6 sebzést szenved el.
Shukaku 2x6 sebzést szenved el.

Vörös Nyálka #5: 41/50 HP
Vörös Nyálka #6: 41/50 HP
Vörös Nyálka #7: 50/50 HP

Tsujimoto Eiki (39. szint): 75/75 HP, 58 páncél, 92/170 CSP
Shukaku (50. szint): 225/225 HP, 50 páncél, 195/295 CSP

Klein
Moderátor
Moderátor

Karakterlap
Exp:
0/0  (0/0)

Témanyitás by Tsujimoto Eiki on Vas. Nov. 06, 2016 9:30 pm

- Hát… úgy tűnik kettesbe maradtunk. – jegyzem meg savanyú arccal, miközben a beragadt lovagra tévedt a tekintetem, majd sóhajtok és megvonom a vállam – Végül is ezekkel szerintem elbánunk magunk is. Hajrá kislány!
Nem tudom, hogy van értelme bíztatni a kékséget, de mindenesetre engem nem kell.  Pallosom egyetlen csapásával repítettem a csúcsra… mármint pixeljeire… az egyik nyálkát és miután egy újabb hasító vágással a másik nyúlós masszát is kivégeztem, egy laza mozdulattal a vállamra fektetem a pengém. Újabban már szokásommá vált.
- Hölgyeim… az utolsó azt hiszem a tiétek. Ahm… előre szólok, hogyha nagy sebzővel kerülünk össze legközelebb én nem biztos, hogy tudom vállalni a tankolást. Nem vagyok épp egy tank kari, mondjuk a sebzést, azt rám bízhatjátok.

// nyálka 5-6 elpusztul //

Tsujimoto Eiki
Harcos
Harcos

Karakterlap
Exp:
6164/6200  (6164/6200)

Témanyitás by Shukaku on Hétf. Nov. 07, 2016 8:19 am

Először nem tudja, hogy sikítson, vagy nevessen-e azon, ahogy a fiú beleragad a nyálkába. Azonnal hátraugrik, ám észbe kap, hogy talán nem jó ez így. Akkor most a nyálka folyamatosan sebzi őt? Vagy elájul, és földön fekvő embert nem támadnak a szörnyek? Létezik a világ mobjai között coup de grâce? Annyi megválaszolatlan kérdés merül fel annak okán, hogy először jár ilyen helyen, hogy leblokkol félelmében, és csak a fiút tudja figyelni, nézni, hogy fogynak-e az életpontjai, hogy legalább a kezét ki tudja-e szabadítani, hogy elteleportáljon, vagy valami. Nem akar az ő sorsára jutni, de magára sem fogja hagyni a bajban, ha van lehetőség a segítségre anélkül, hogy ő maga bajba keveredjen. Miközben igyekszik kapkodva kikerülni a nyálkákat, sebződik ugyan, de most már még sokkal óvatosabb, és a társait is aggódva figyeli. A harcos fiú lelketlensége meglepi egy pillanatra, bár rögtön utána elkönyveli magában, hogy ő is csak olyan, mint a többi, ezt látta, és ezért nem hibáztathatja. A szörnyek egyelőre nem támadják a beragadt lovagot, ami jó jel. Az idomár egy mély sóhajt hallat, miközben társai előre lendülnek az utolsó nyálka irányába. A sárkány hagyja Yenát először támadni, aki ezúttal, tanulva az előző esetből csak egy karmolós pofont ad a szmötyinek, majd vár egy picit, hogy az akar-e vele is játszani. Úgy tűnik zavarja, hogy a nyálka állandóan csak az idomárt cseszteti, miközben ő invitálta harcra. Mivel azonban a mob továbbra is csak Shu felé araszol, sértődötten ront neki utoljára. Ekkorra időzíti Timi is a támadását, hogy úgy tűnjék, kis társa pixelezte el a mobot, aki ezt el is hiszi magáról, és boldogan szökdécselve ugrálja körül az elpixeleződő halmot, miközben Timi landol a lány és a harcos között.
-Nyugi, nem lesz baja, azt hiszem.
Pislant a lovag felé, szavait az idomárnak intézve, nem éppen magabiztos kijelentéssel, ami csak onnan derül ki, hogy hozzáteszi, hogy azt hiszi, a hangja továbbra is minden kétkedéstől mentes. Ezután viszont a harcos felé fordul, és megforgatja a szemeit.
-A támadások számának alapján körülbelül két és félszer annyi sebzést kapott Shu, mint te, szóval ne ragelj. Eddig sem tankoltál, bár való igaz, hogy ez a lovag feladata lett volna, de ő most afk.
-Timííí... megmondtam, hogy ne az Arénában tanulj ilyen kifejezéseket, mert ezek bántóak lehetnek.

A sárkány ugyan bólint, ám Shu tudja jól, hogy ez egyáltalán nem jelent semmit, hiszen az is lehet, hogy csak elismerte, hogy igen, sértőek lehetnek, attól még nem fogja megváltoztatni a véleményét.
-Ha úgy érzed, hogy bajban vagy, akkor húzódj vissza Shu mögé az első támadásod után. Jelenleg azonban nem úgy tűnik számomra, mintha erre még szükséged lenne, még akkor sem, ha nagy sebzővel kerülnénk szembe.
Shu még egy pillantást vet Daneera, hogy mi a helyzet vele, majd egy kis biztató mosolyt intéz Eiki felé.
-Ne aggódj megvédünk, nem lesz baj. Ugye lányok?
Adja vissza picit csipkelődően az előbbi kislányozást, ám látszik rajta, hogy egyáltalán nem sértette, sőt, örül is neki, ám jó hangulatban szeretné folytatni a küzdelmet, ha már harcolnia kell. A sárkány csak bólint, és tekintetével az újabb ellenfeleket keresi, Yena azonban szépen felsorakozik Eiki előtt, és nagyon elszántnak mutatkozik abban a tekintetben, hogy ő bizony most majd megvédi a fiút, ha erre lett kérve.

//Utolsó szmötyinek is kampec.//

Statok: