Fénylő Mocsár

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

default Fénylő Mocsár

Témanyitás by Klein on Pént. Dec. 25, 2015 6:25 pm

Járt utat járatlanért el ne hagyj - különben elsüllyedsz és a mocsár fogságában maradsz örökre... Hacsak a különös fények gazdái meg nem szánnak.

A terület főszörnye
Mímelő Mókus - ???

Klein
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 2871

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
0/0  (0/0)
Céh: Fuurinkazan

Felhasználó profiljának megtekintése

Vissza az elejére Go down

default Re: Fénylő Mocsár

Témanyitás by Klein on Szomb. Ápr. 16, 2016 12:28 pm

Chancery (32) - HP:180 | F:54 | E:7 | I:81 | K:40 | Gy:48 | S:30 | P:60
--- Gyémánt Kesztyű + Káosz Mellvért
Noxy (25) - HP:105 | F:65 | E:63 | K:18 | GY:42 | S:24 | P:60
--- Lángoló Nodachi + Acél Taposó

A mocsár szélén gőzölgő köd vár titeket, benne pedig az elbeszélésekben szereplő tompa fény bújik meg. Érkezzetek meg és jelezzétek, használtok-e észlelést.

Klein
Moderátor
Moderátor

Karakterlap
Exp:
0/0  (0/0)

Témanyitás by Chancery on Vas. Ápr. 17, 2016 3:19 pm

~Utálom a mocsarakat.~
-Én sem vagyok épp oda értük.
~Akkor a fenének kell idejönni expéért. Lehet azt a vaddisznókon is.~
-Kell a változatosság, drágám Razz
Egyébiránt, célom volt azzal, hogy idejöttünk. Egy mocsárban, főleg itt, nem igazán vannak fények, tehát Álomkelőnek nem lesz árnyéka, így egy darabig nem fogom hallgatni Zarbeit önbizalom-romboló szövegelését, amikor épp ahhoz van kedve. Utána olvastam a majomnak, és az alapján nem kéne így viselkednie, de lehet, egyszerűen csak érzi, hogy szeretnék kimászni a depresszió verméből, és nem hagyja, hogy megtegyem.
Dust ezúttal nem tartott velünk.
Én haladok elől, Álomkelő mögöttem, odafigyel minden lépésemre, hogy elég kemény-e a talaj az ő mancsai számára. Ahova én lépek és szilárd, az számára is megfelelő, elvégre hiába digitális világ, mégis csak én vagyok a nagyobb súlyú. Még jó, hogy majd ha kijutunk, a kosz a cipőről magától le fog hullani, csak ez ad erőt ahhoz, hogy tovább menjek.
Látszólag pedig egyedül se vagyunk. Láttam erre haladni egy-két embert, de azok mind leszakadtam egy idő után, mob bezzeg semerre. Lehet, azért fordultak vissza, mert ez a terület már ki lett írtva? Mostanság rengeteg játékos kúszott feljebb és döntött úgy, hogy mégis farmolásra adja a fejét, nem tudom, ez a rész vajon újratermelődik-e, és ha igen, mennyi idő után... >.>
Jobb lesz, ha megkérdezem. Ott egy hölgy, köpenyben, már csak ő maradt itt jóformán. Igyekszem megközelíteni egy kissé, majd nem messze tőle nagy karlendítésekkel integetni kezdek.
-Hahóó, helló! Nem tudod, vannak még itt szörnyek egyáltalán? O.o

Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.

Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2389

Karakterlap
Szint: 34
Exp:
4474/4700  (4474/4700)
Céh: Unity

Témanyitás by Noxy on Hétf. Ápr. 18, 2016 8:38 pm

Éppen alig becsöppentem ide, hogy valami hatalmas nagy szörnyet levadásszam, amiről annyit pletykáltak itt, már majdnem besüppedtem a mocsárba. Csak ki tudtam kecmeregni, utána leejteni egy ízes áldást annak az illetőnek az anyjáról, aki kitalálta ide ezt a saras koszfészket. Nem mintha bajom lenne vele, csak ne legyen ennyire tele... tegnap félrészeg voltam pár erősebb üveg pia után, hogy egy igen kellemetlen dolgot felejtsek, ami velem történt délelőtt. Azt hiszem a Szöszivel kapcsolatos... de nem tudom, kiütöttem egy kssé a memóriámat.
Képzelődöm én vagy ezek a fények nem magától a természetes virtuális napból származnak?
- Let's dance - mondtan magamnak angolul, majd előkaptam a Nodachit, majd egyszer a bűvészkedés tehetségemmel kicsit zsonglőrködtem is vele, mielőtt tényleg komolyra váltva a témát megindultam előre.
Már öt perce, hogy itt voltam, mikor egyszer csak valaki odafutott hozzám és megszólított. Már a nyelvemen is volt a kissé bosszús válasz (mert én se találtam még itt semmit), mikor először azt hittem, a Macskát látom nem messze tőlem. Aztán eszembe jutott, hogy indulás előtt hallottam azokat a fura hangokat az ők szobájuk irányából, tehát Macska nem itt van, hanem rajta Rózsavezéren. Tehát ő is tud férfi lenni, ha akar.
Másfelől, ha már a Macska egy férfinemű egyén, ez a példány itt előttem egy nőstény. Ha jól megnézem, valami hibbant okostóni lehet.
~ Azt hittem, több furcsaságot már nem fogok látni ~ gondolkoztam, vakartam a fejemet végigmérve a csajt. ~ Vagy talán a másnaposságom miatt látok furcsákat... ez meg honnan pottyantál ide? Egy dolog, hogy a céhvezérem pasija egy buzira hasonló macskapofa festett bajusszal, de... ez nem túl öreg már ahhoz, hogy azt a vackot viselje a fején? Vagy hány éves egyáltalán?
Nem hinném, hogy az én koromat rúgja, legalábbis az arca nekem arról árulkodik... idősebb lehet nálam. Pet van vele, tehát állatidomár. De én mindig is tudtam: az állatidomárok mind nem normális népség, és én ezt nagyon is jól tudom. De nem ítélek senkit elsőre... bár mégis itt ez a hibbant kiabálós csaj azzal az idétlen macskafüles pánttal. Válaszom a kérdésére nem maradt el.
- Ha így sipítasz, persze, hogy nincsenek itt, mert megrémültek tőled. De amint látod - Színpadiasan végigmutattam a mocsáron. - , sehol semmi. Én is keresek itt bestiákat. Például azt a nagy rémes szörnyeteget, amiről hallottam pletykákat eme szint városában. Le akarom vadászni. Ha akarsz, társulhatsz hozzám, hármasban könnyebb találni bármit is. Csak kérlek... ne kiabálj, nem vadász-szokás.

Erő: 25 (+37)
Kitartás: 15 (+3)
Gyorsaság: 34 (+7)
Speciális képesség: 15 (+9)
Páncél: +60
Jártasságok:
Elsődleges jártasságok:
Akrobatika (3. szint)
Keresés (2. szint)
Lopakodás (1. szint)
Észlelés (1. szint)
Spec: Céhbazár március [A céhbónuszod arany része egy általad választott küldetésben a kétszeresére nő. (Mesélőnek jelezni kell!) - Bújj-bújj szellem, Ai küldetése]

Noxy
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1050

Karakterlap
Szint: 25
Exp:
2457/2500  (2457/2500)
Céh: White Rose

Témanyitás by Klein on Vas. Ápr. 24, 2016 7:58 pm

Valami tényleg lehet a terület lefarmolásával, mert csak két büdös gaz esik az utatokba, ha megismerkedéseteket követően nekivágtok a vadonnak.

Chancery (Sebzés: 7, Pet sebzés 81, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
Noxy (Sebzés: 63, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia.)
2 Rothadó Zöldség

Chancery (32. szint): 180/180 HP, 60 páncél, 200/200 CSP
Noxy (25. szint): 105/105 HP, 60 páncél, 90/90 CSP

Klein
Moderátor
Moderátor

Karakterlap
Exp:
0/0  (0/0)

Témanyitás by Chancery on Kedd. Ápr. 26, 2016 4:18 pm

Hát, egy újabb emberke, aki első pillantásra úgy néz rám, mint valami koszos leprásra. Ebből általában egyenesen következik az, hogy az illető egy nagyképű gyászhuszár, aki azt hiszi, hogy ő tud mindent jobban, egyébként is ő a legszebb, a legaranyosabb, a legártatlanabb, és a többi. És ha van embertípus, amit nem szeretek, akkor az ilyenek. Normális esetben nem zavarna, de legalább ezt a nagyzoló pillantást moderálhatnák.
Jobb híján én is kissé elhúzom a szám, ennyit a mosolygásról. Jobb előbb megismerni, hogy egyáltalán érdemel-e bármit is, vagy valóban egy olyanba botlottam, amit az imént magyaráztam el fejben. Nincs most se kedvem, se türelmem egy ilyen nőszemélyhez, és nem egy ember figyelmeztetett már, hogy jobb messziről is kerülni az ilyeneket.
Megvan a maguk társasága nekik is.
-A jelek szerint a te halk osonásod sem vezetett még eredményre. -fonom keresztbe a karjaimat és végül csak megengedek egy kis mosolyt. -Ha pedig a Mókusra gondolsz, kétlem, hogy olyan nagy lenne, de majd meglátjuk.
Rossz első benyomás ide vagy oda, a csapatba szerveződés végül csak megtörtént, meglepetésemre az ő kezdeményezése után. Bár nem soroltam be rögtön mellé. Szeretném tartani a biztos távolságot azok után, amiket Kurokototól tanultam. Álomkelő viszont az egyik biztosabb ponton ücsörögve egy jó nagyot ásít, majd megszólal, mikor már beállt köztünk a csend.
~Az információgyűjtés viszont már vadász-szokás. Más kérdés, hogy ti, emberek, ezt másképp csináljátok.~

Mikor előbukkan a két zöldség, kicsit megforgatom a szemem, aztán megigazítom a kesztyűm. Reméltem, hogy kicsit többen lesznek, hogy kipróbálhassam a vértem képességét végre, de úgy tűnik, ezt később lesz alkalmam megejteni majd, esetleg ellátogathatok a Kígyótoronyba is, ott állandóan egy féltucat dög jött velünk szembe.
-Úgy látom, egy neked, egy nekem. -vigyorodom el, azzal megragadom az egyik növényt, és Álom felé dobva hagyom, hogy bevihesse a támadását. Nem tudom, mennyi életpontjuk van, de remélem, sikerül gyorsan túl lennünk a dolgon.

//Szimpla támadás, első kocka én, második Álom

Álom egy tipikus macska, mint a mi igazi drágánk... :/ Inkább ő szeret cserkészni.//

A hozzászólást Chancery összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd. Ápr. 26, 2016 4:18 pm-kor.

Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.

Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2389

Karakterlap
Szint: 34
Exp:
4474/4700  (4474/4700)
Céh: Unity

Témanyitás by Kayaba Akihiko on Kedd. Ápr. 26, 2016 4:18 pm

The member 'Chancery' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :

Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 14249

Témanyitás by Noxy on Vas. Máj. 01, 2016 6:37 pm

//Tudom, Judyként megismertelek már, mint a rossz pénzt Smile //

Talán a macskafejpántos egyénnek sem tetszettem, viszonzásul, hogy jól megnéztem a furcsa megjelenését. Ezek után válaszra se méltattam. Naivitás a csúcson: attól, hogy ha netán a főboss, akit keresek, csak egy mókus, de attól még nem is kéne alábecsülni. Boss az boss. Ha nagy, nyilván nagyon erős. Ha kicsi, akkor meg annál szemetebb. Szóval egy okostónival van dolgom... mindig is utáltam az okostónikat, főleg, ha azok meg a maguk rossz szokását a másikra hárítják. De majd meglátjuk, hogy fogunk egymással bírni, ha már ide vetett mindkettőnket a sors, egy azonos cél érdekében. Jövő zenéje.
Egy jó ideig baktattunk a mocsárban szótlanul (ha első egymásra hatott benyomás nem sikerült egyik féltől sem valami jól, nem biztos, hogy egyhamar kialakulna valami ismerkedési téma), mikor egyszer csak végre történik valami, azaz találunk egy igazi kihívást.
Igazi kihívás jellemzés, na jó, kicsit túlzott volt, csak két gaz... vagy nem csak gazok vagy gyökerek? Mint múltkor azok a rohadt fák, amikkel már volt dolgom abban a sivító barlangban,vagy minekhívjákban, ezek átlagos helyi növényzetnek tűnnek, de mégis útba kerültek. Ha már itt vannak ezek a gazok, akkor adjunk meg nekik a kegyeletet, ha már nem szívesen akarnak elkotródni az utunkból.
A macskafüles talán megengedheti magának, hogy csak úgy dobálgassa az egyik gyökeret a petjének, ebből a szemszögből nézve túl magabiztos a dolgában, de alábecsül bizonyos dolgokat. Én úgy vagyok vele, én óvatosabban kezelem a helyzetet. Itt van a Lángoló Nodachim, majd azzal odacsapok a nekem jutott kövérebbik példánynak. Végül is az ellenfeleink is csak olyan biológiai vegyületből összeálló darabok (SAO esetében virtuálisan), melyek gyengéi a tűz.
- Mekkora egy gyökér vagy - mondtam a gaznak, aztán lecsaptam rá.

//Támadás Lángoló Nodachival, első kockával sikerért, a másodikkal sikeres támadás esetén tűzsebzésért)

Erő: 25 (+37)
Kitartás: 15 (+3)
Gyorsaság: 34 (+7)
Speciális képesség: 15 (+9)
Páncél: +60
Jártasságok:
Elsődleges jártasságok:
Akrobatika (3. szint)
Keresés (2. szint)
Lopakodás (1. szint)
Észlelés (1. szint)
Spec: Céhbazár március [A céhbónuszod arany része egy általad választott küldetésben a kétszeresére nő. (Mesélőnek jelezni kell!) - Bújj-bújj szellem, Ai küldetése]

Noxy
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1050

Karakterlap
Szint: 25
Exp:
2457/2500  (2457/2500)
Céh: White Rose

Témanyitás by Kayaba Akihiko on Vas. Máj. 01, 2016 6:37 pm

The member 'Noxy' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :

Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 14249

Témanyitás by Klein on Vas. Máj. 15, 2016 12:27 pm

Puff, egynek máris annyi, a másik viszont megmarad és bűzbombával támad.

Noxy 9 sebzést szenved el.

Rothadó Zöldség #2 elpusztult.
Rothadó Zöldség #1 - 43/50 HP

Chancery (32. szint): 180/180 HP, 60 páncél, 168/200 CSP
Noxy (25. szint): 105/105 HP, 51 páncél, 65/90 CSP

Klein
Moderátor
Moderátor

Karakterlap
Exp:
0/0  (0/0)

Témanyitás by Klein on Csüt. Júl. 07, 2016 8:14 pm

Inaktivitás miatt lezárom a kazamatát, jutalmatok 6 exp.

Klein
Moderátor
Moderátor

Karakterlap
Exp:
0/0  (0/0)