Riko Műhelye

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

default Riko Műhelye

Témanyitás by Rikomono on Vas. Aug. 07, 2016 3:36 pm

Nysterben, az Angelic Voice céhházában található Aincrad talán legnagyobb kínálattal rendelkező kovácsműhelye. A puritán, hideg színek jellemezte előtérben vásárolhatnak a vevők, a falakon néhány nagyobb fegyver, pajzs és vért függ, külön-külön vitrinekben a kisebb fegyverek, gyűrűk, cipők láthatóak, a sisakokat polcokon lehet megtekinteni, a köpenyek pedig pár próbababára vannak felaggatva. A helyiség hátuljában egy pult zárja el az utat a műhelybe, ahová senki sem léphet be Rikot leszámítva.

Az üzlet előtt és bent is ki vannak függesztve a fix árak:
1. Minden gyakori T3 fegyver 600 aranyba kerül, hozott alapanyagokkal 200 arany.
2. Minden ritka T3 fegyver 900 aranyba kerül, hozott alapanyagokkal 500 arany.
3. Minden gyakori T4 felszerelés 800 aranyba kerül, hozott alapanyagokkal 300 arany.
4. Minden ritka T4 felszerelés 1200 aranyba kerül, hozott alapanyagokkal 700 arany.

A vörös indikátoros játékosok Taftban adhatják le rendeléseiket, ők a teljes árból 200 arany, a kedvezményes árból 100 arany kedvezményt kapnak, feltéve, ha vállalják, hogy időnként megtesznek Rikonak egy-egy szívességet.

Kínálat

Kardforgató
Holdkő Penge (+12 erő +2 speciális képesség)
Duplaélű Szablya (+8 erő +2 fegyverkezelés +2 kitartás +2 gyorsaság +2 speciális képesség)
Arany Katana (+18 erő)

Lovag
Megerősített Kopja (+18 erő -4 gyorsaság)
Arany *Kopja/Rövid Kard/Buzogány* (+16 erő +2 kitartás)
Opálpajzs (+3 kitartás +25 páncél)
Hősi Körpajzs (+45 páncél)

Harcos
Holdkő Buzogány (+17 erő -4 gyorsaság)
Arany Fejsze (+20 erő -2 fegyverkezelés)
A Fekete Lovag Flamberge (+100 erő -18 fegyverkezelés -18 gyorsaság -18 kitartás -18 speciális képesség, felszereléséhez és megemeléséhez legalább 3-as súlyemelés kell)

Árnyharcos
Brilltőr (+6 erő +4 fegyverkezelés +3 kitartás)
Arany Stiletto (+10 erő +5 gyorsaság)
Jetinyúzó Kés (+13 erő +3 speciális képesség +2 kitartás)

Állatidomár
Aranyszálas Kesztyű (+8 irányítás +3 kitartás +3 speciális képesség)
Holdkő Bot (+2 erő +12 irányítás +1 speciális képesség)
Ősi Bot (+16 irányítás +1 élet)
Gyémánt Kesztyű (+23 irányítás, ha az állatidomár támadása nem talál, akkor a támadásának ereje hozzáadódik a következő pet támadáséhoz, maximum egyszer erősödhet egy támadás)

Íjász
Fagyott Íj (+13 irányítás +2 gyorsaság)
Topáz Számszeríj (+14 irányítás +6 kitartás -2 gyorsaság)

Harcművész
Topáz *Fegyver* (+14 erő +1 gyorsaság)
Jetivadász *Fegyver* (+18 erő)
Hóhér *Fegyver* (+25 erő, ütésenként 1/6 esély, hogy az eltalált célpont erejét levigye a játékos maximum erejének 10%-ával)

Rúnák
Tövis Rúna (+14 erő)
Dominancia Rúna (+8 irányítás +6 gyorsaság)
Lábnyom Rúna (+12 speciális képesség +4 fegyverkezelés)
Lágy Esszencia Rúna (+5 élet +7 speciális képesség)
Forrás Rúna (+11 gyorsaság +7 kitartás)

Sisak
Fekete Pikkelysisak (+3 fegyverkezelés +40 páncél)
Nagyítós Szemüveg (+18 irányítás +10 páncél)
Platinum Töménysisak (+6 speciális képesség +50 páncél -2 gyorsaság)

Köpeny
Kényelmetlen Vasköpeny (-2 gyorsaság -1 kitartás +55 páncél)
Fekete Sólyom Köpeny (+20 irányítás +10 páncél)
Szivárvány Köpeny (+4 fegyverkezelés +4 erő +4 irányítás +4 kitartás +4 gyorsaság +4 speciális képesség +10 páncél, egy harcban egyszer egy célpontot 3 körre megvakít, a megvakult célpont csak 4 vagy afölötti dobással találhat el, boss tulajdonságú lényeken értelemszerűen nem használható)

Vért
Orichalcum Tömény Páncél (+50 páncél)
Fényes Pikkelypáncél (+6 fegyverkezelés +45 páncél)
Nehéz Mithrilpáncél (+70 páncél -2 kitartás -2 gyorsaság)

Cipő
Rugalmas Cipő (+15 gyorsaság +2 fegyverkezelés +5 páncél)
Pehelykönnyű Bakancs (+20 gyorsaság +10 páncél)

Gyűrű
Káosz Gyűrű (+19 random stat, gyártáskor sorsolva)
Mithril Gyűrű (+14 erő +5 kitartás)
Olvasztott gyűrű (+15 speciális képesség +5 gyorsaság)
Holdkő Gyűrű (+15 fegyverkezelés +6 gyorsaság)
Pusztítás Gyűrű (+24 erő)

Rikomono
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 146

Karakterlap
Szint: 48
Exp:
9503/9700  (9503/9700)
Céh: Angelic Voice

Felhasználó profiljának megtekintése

Vissza az elejére Go down

default Re: Riko Műhelye

Témanyitás by Jun on Kedd. Nov. 08, 2016 9:06 pm

Kop Kop
*Junci belibben a boltocskába egy szép kis listával a kezében*
- Csókolom! Szeretnék vásárolni egy Tövis rúnát és egy Duplaélű szablyát. A céhbankból fogunk fizetni, ééés majd egy Ritsu nevű fiúnak szeretném ha címeznéd. Smile Köszöntem a segítséget. Oh és a csomagolás legyen olyan fiús színű.

...Madness is a place, where I live"

Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1517

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
3984/4100  (3984/4100)
Céh: Jumpy Vigor

Témanyitás by Rikomono on Szer. Nov. 09, 2016 8:50 pm

Keresztbe fontam a karjaim a mellkasom előtt. Mi a franc, kis csengőcskék meg masni nem kell? Minek néz ez engem?
- Csókold az öreganyád térde kalácsát. Kardok? Ércek? Pénz? Üdvözlőkártyával és csomagolással dupla árat számolok. Ja, meg irasshaimase~ - vágtam be egy műmosolyt. A rendes boltokban is így bánnak a vevőkkel, nem? Tiszta mintaboltos vagyok, hibátlan elrettentő példaként fogok bekerülni a marketingkönyvekbe.

Rikomono
Árnyharcos
Árnyharcos

Karakterlap
Exp:
9503/9700  (9503/9700)

Témanyitás by Jun on Szer. Nov. 09, 2016 9:44 pm

- Hát izé, akkor aztat is csókolom. Érceket tudok hozni, ha megmondod nekem mire van szükséged. :3 -az üdvözlőkártya jó ötletnek tűnt ezért mindjárt bólintottam is, boldog voltam, hogy a lány is hasonlóan gondolkodik mint én. - Juj az szupi lenne. Ilyen kis édeset akkor! Tudod azt a kihajtogathatót, amibe majd írunk valami szépet. A masni lehet sok lenne.. De a csomagolás biztos nem kerülhet olyan sokba Surprised De ha szépen lesz megcsinálva 100 aranyat szívesen ráfizetek :3

Jun
Harcművész
Harcművész

Karakterlap
Exp:
3984/4100  (3984/4100)

Témanyitás by Rikomono on Csüt. Nov. 10, 2016 3:27 pm

Ez a csaj most komplett bolond, vagy csak poénosnak tartja, hogy kifigurázza a szavaimat?
- Aha, és mit csókolsz még? Bármit? - pillantottam rá szúrós szemmel - Tövis Rúna és Duplaélű Szablya az... tizenhárom topáz, két opál, egy Fém Kard meg egy Raikiri - soroltam fel, hogy mit kérek, csupán emlékezetből - Ha méltó csomagolást akarsz minőségi, jó tapintású és esztétikus anyagokból, az bizony igen drága mulatság. Száz aranyból legfeljebb egy kartondoboz jön ki, meg a legolcsóbb Boldog Valentin-napot kártya hozzá - reagáltam szemrebbenés nélkül. Ha te hülyének nézel, akkor én is téged, bogaram.

Rikomono
Árnyharcos
Árnyharcos

Karakterlap
Exp:
9503/9700  (9503/9700)

Témanyitás by Jun on Csüt. Nov. 10, 2016 5:09 pm

- Hát az attól függ. Razz - öltök nyelvet a csókolózódós dolgára, majd figyelem a sok mindent amit sorol. - Szóval... szóval topáz kell, meg opál és kardok. Olyan kardokat is akarok akkor venni, mert nem hiszem, hogy nekünk lenne olyasmink. Azok mennyibe kerülnek, ha szabadna esetleg megkérdeznem? - kis édesen oldalra is döntöm a fejem, mert az mindig beválik, ha kedves vagyok és cuki. Majd miközben ő esetleg folytatja a beszédét én felírom gyorsan, hogy topáz meg opál a papíromra.
- Mennyi az a drága? Én szeretek egyébként drágán mulatozni, de Ritsu nem tudom, hogy rajong e a drágáért. Azt tudom, hogy enni azt nagyon szeret, de mégsem kérhetlek meg, hogy süss is valamit neki. - közben a száz aranyra is el kellett ám gondolkodnom. Megvakargattam a fejemet a válasz előtt.
- Hááát.. a valentin napi kártya lehet akkor mégsem kellene. Úgy milyen dobozra telik?

Jun
Harcművész
Harcművész

Karakterlap
Exp:
3984/4100  (3984/4100)

Témanyitás by Rikomono on Csüt. Nov. 10, 2016 5:45 pm

- De kis rejtélyes vagy. Bár ha öreganyád térde kalácsát csókolod, akkor olyan sok minden nem lehet, amire nemet mondhatsz. A hamutálakkal hogy állsz? Rolling Eyes - forgattam a szemeimet, majd pillanatokkal később már a szemöldökömet ráncoltam - Ezt majd attól kérdezd meg, akitől megveszed. Én csak ezekkel tudok szolgálni - kocogtattam meg a kínálatot soroló táblácskát.
- Naaa, most tényleg a fiúdon akarsz spórolni? Gondolj bele, mennyire örülni fog neki, ha egy igazán csinos csomagot adsz át neki, és nem valami olyat, amit a kutya szájából rángattál ki. Az üzenet pedig nagyon fontos, a kártyát nem hagyhatod ki! Legalább 200-250 aranyat rá kell szánni a megfelelő körítésre - győzködtem a csajt.

Rikomono
Árnyharcos
Árnyharcos

Karakterlap
Exp:
9503/9700  (9503/9700)

Témanyitás by Jun on Csüt. Nov. 10, 2016 6:04 pm

- Nem te vagy az első aki ezt mondja! De mondtak már nekem olyant is, hogy "Nem tudom, ezt mégis hogy gondoltad.." meg "Te tényleg mindig meg tudsz lepni" és "totál kiszámíthatatlan ez a csaj". Szóval köszönöm. Te pedig csinos vagy. - büszkélkedtem picit, és hogy ne érezze rosszul magát azért egy bókkal is készültem, hogy ne érezze úgy, hogy csak felvágok. - Óóó, pedig annyira örülne neki, ha lenne olyanja is. Biztos nem tudsz nekem szerezni? - közben eltűnődök, hogy honnan is szerezhetnék olyanokat, ha ő nem fog tudni. - A tövises rúna mennyibe és mibe is kerül? Opál kell ugye? - érdeklődtem ismét, kicsit kezdtem kellemetlenül érezni magam, a kérdésem miatt, hiszen szeretnék jó benyomást tenni a lánynál, viszont én butus elfelejtettem felírni, hogy melyik érc mihez is kell..
- Igazad van! Biztos tökre feldobódna, ha kapna egy ilyeen nagy dobozt - közben szélesre tártam a kezeim - Habár a rúna pici, nem kell neki akkora doboz... De! Egy tök szépen csinos doboznak örülne, egy cukor kis kinyitható kártyának. De ez már a te asztalod. Nem akarom befolyásolni az alkotó vénád az én ötleteimmel. De, ha akarnám biztos illatosított rózsaszín lapra csináltatnám, éés olyan kis lyuggatóbigyóval szivecskés meg hamikás formákat vágattatnék rá. Tudod azokat amiket azokra a műtyűrökre is csinálnak. 250 aranyat megér Rits-chan boldogsága.

Jun
Harcművész
Harcművész

Karakterlap
Exp:
3984/4100  (3984/4100)

Témanyitás by Rikomono on Csüt. Nov. 10, 2016 6:42 pm

- Nem te vagy az első, aki ezt mondja! De mondtak már nekem olyant is, hogy "De jó a segged!" meg "Gyere szívi, megtanítalak lovagolni" és "Meghívhatlak valamire, vagy inkább a készpénzt részesíted előnyben?". Szóval köszönöm Rolling Eyes - reagáltam rá, próbálva még a hangsúlyát is utánozni. Oké, ez a csaj hibbant.
- Bocs, a kardokról neked kell gondoskodnod, ha szablyát akarsz. A rúna az opál és topáz is, tíz meg kettő - mondtam, miközben az árlistát is megkocogtattam a megfelelő helyen, olvasni biztos tud.
- Várj-várj, az előbb még fiús csomagolást kértél, ahhoz nem illik a rózsaszín kártya meg a szívecskék - figyelmeztettem - Mondjuk egyszer karira megleptem egy haveromat egy rózsaszín balettcipővel, és azt az arcot sose fogom elfelejteni... bár te valószínűleg nem olyan arcot akarsz látni Rolling Eyes

Rikomono
Árnyharcos
Árnyharcos

Karakterlap
Exp:
9503/9700  (9503/9700)

Témanyitás by Jun on Pént. Nov. 11, 2016 2:37 pm

Opál és topáz

Előhalásztam gyorsan néhány szépséges kincset és az asztalra sorakoztattam őket.
- Hű, biztos tök jó lehet, hogy ingyen megtanítottak lovagolni. Nekem órákat kellett anno vennem, de sosem szerettem igazán a lovakat.. Van bennük valami olyan purr. De biztos érted. - legyintek. A kardokhoz ki kell majd valamit találnom, de a rúna is tök jó egyelőre. Elégedetten elé toltam a szépséges kövecskéket.
- Igazad van. A rózsaszín nem is fiús szín. De buta vagyok! - csapok a fejemhez - Ami azt illeti szeretném, ha sose felejtené el az ajándékot, szóval legyen olyan ami ilyen buuum érzést csinál. Tudod, hogy sokkolja, és meglepje, meg legyen olyan picit mufumufu érzése amikor kibontja a csomagolást. - közben a táblára néztem, hogy értekezzek az árakról. - Nos akkor, ha jól értem akkor 250 a csomagolás, és 600 arany a rúna mert az normál, és mivel hoztam érceket még 200.. az 1200 arany ugye? De még mielőtt fizetnék térjünk vissza a csomagolásra... Az a legfontosabb.. Te hogy képzeled azok alapján amiket elmondtam? Biztos már kezd körvonalazódni valami a fejedben. o3o

Jun
Harcművész
Harcművész

Karakterlap
Exp:
3984/4100  (3984/4100)

Témanyitás by Rikomono on Pént. Nov. 11, 2016 5:43 pm

- Nem tudok lovagolni, lepattintottam a csávót. Nem volt elég udvarias Rolling Eyes - mondtam egyre kevesebb lelkesedéssel. Oké, eddig se volt lelkesedésem, de most még annyi sincs. Gyűlölöm, ha hülyének néznek, a hülye embereket meg még jobban, és ez a nő az egyik kategória volt a kettőből.
- Tök jó, hogy ilyen önkritikus vagy, gyakorolhatnád még - jegyeztem meg nem kevés éllel a hangomban - Például visszamehetnél az oskolába, mert se olvasni, se számolni nem tudsz. Öccázér' megkapod a cuccot csomagolással meg kártyával együtt - közöltem. Ezerkétszáz, höhö, azért ennyire nem voltam pofátlan. Csak kicsit, mert megérdemli a csaj, hogy lehúzzam.
- Ja, már megvan a fejemben, mi lesz, de legyen meglepetés. Olyan lesz, hogy te se nézheted meg, úgy lesz élmény - mondtam, ilyen elnagyolt hangsúllyal, de honnan fogok én valami értelmes csomagolást keríteni? Mármint, nyilván nem olyat fog kapni, amit elképzel, de azért meg kéne trollkodni Rolling Eyes

Rikomono
Árnyharcos
Árnyharcos

Karakterlap
Exp:
9503/9700  (9503/9700)

Témanyitás by Jun on Pént. Nov. 11, 2016 5:52 pm

- De kár. - kanyarodtam vissza a lovaglós témához. Valahogy pedig ez a lány olyannak tűnt aki szereti az állatokat, biztos ő is bánja már, hogy pacigolni nem tanult meg. De ami késő az nem múlik nem? - Oh igazából nekem ez nagyon megy, de az apukám azt mondta, hogy az élet pozitív dolgait kell mindig nézni, és olyan dolgokat kell csinálni amihez nagyon értünk. Oh szóval ötszáz! Én buta. Elszámoltam magam egy picurkát. Máris adom! - közben előkotortam még egy kis pénzt és elécsúsztattam.
- Ötszáz arany a csodálatos csomagolásra, és a tövises kristályra. Esetleg még meg tudnád oldani, hogy ne legyen annyira hegyes az a tövis? Nem szeretném, hogy Rits-chan megvagdossa meg döfködölje magát miközben berakja.. Nagyon szépen köszönöm a segítséget! Mindenkinek ajánlani foglak mert ennnnyire elégedett vagyok már most. - szélesre nyújtom mindkét kezem, hogy demostráljam az elégedettségem, és kifelé menet még el is botlok az ajtóban.

Jun
Harcművész
Harcművész

Karakterlap
Exp:
3984/4100  (3984/4100)

Témanyitás by Rikomono on Pént. Nov. 11, 2016 6:09 pm

- Nagyszerű! - csaptam össze a tenyerem - Pár perc és elkészítem - tájékoztattam a kedves vevőt, majd az ércekkel hátramentem a műhelybe, és összeraktam a rúnát. Egy darab tövis nem volt rajta, amúgy is kilyukasztaná a dobozt. Feltúrtam pár halom szemetet, mire találtam egy olyan kis fekete bársonydobozt, amibe belefért a rúna, bekötöttem egy kék szalaggal, majd firkantottam egy házassági évfordulós kártyára egy "Ritsukonak. Imádlak <3" feliratot, és mindezt beletettem egy papírdobozba.
- Tessék, elkészült! A valódi csomagolás ebben a dobozban van, majd akkor bontsd ki, amikor átadod neki. Így mindkettőtöknek meglepetés lesz Rolling Eyes - adtam át végül az elkészült művet. A rúna maga hibátlan, az a lényeg.
- Köszönöm, hogy nálam vásároltál! Várlak vissza! - búcsúztam el egy meghajlással, majd amint kibucskázott az ajtón, halkan magam elé morogtam, hogy lehetőleg éjjel, amikor senki sincs itt.

Rikomono
Árnyharcos
Árnyharcos

Karakterlap
Exp:
9503/9700  (9503/9700)

Témanyitás by Jun on Pént. Nov. 11, 2016 10:08 pm

Gyorsan megköszöntem a csomagot, hatalmas vigyorral az arcomon, majd bólintással egybekötve válaszoltam a lánynak.
- Úgy lesz! - örömmel szökdécseltem haza a csomagommal, Rits-chan boldogságos lesz, ebben egészen biztos vagyok!

Jun
Harcművész
Harcművész

Karakterlap
Exp:
3984/4100  (3984/4100)