Erdőség #3

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

default Erdőség #3

Témanyitás by Sinon on Kedd. Aug. 23, 2016 9:24 pm

Itt lehet vadászni.

Színem: #79BAEC (Denim Blue)
In Sanity
Legendák Taft csatornáiból
Frud a Kobold

Sinon
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 271

Karakterlap
Szint: 1
Exp:
10/10  (10/10)
Céh: -

Felhasználó profiljának megtekintése

Vissza az elejére Go down

default Re: Erdőség #3

Témanyitás by Yue on Kedd. Aug. 23, 2016 9:26 pm

//Tsujimoto Eiki//

~Ugord át!
Gyorsan ugrottam is át a boroshordót.
Röviden összefoglalva.: Yua az ártatlan kinézetem miatt megint megvédett pár férfitől, de nem ölte meg őket, nem azért mert nem akarta volna, csak gondolta eljött az idő, hogy gyakoroljak. Utálta, hogy ezt kell tennie, de sosem leehet tudni. Hogy mit is? Valószínűleg rendszerhiba miatt lett Yua a képességem, vagyis van rá esély, hogy egy nap csak úgy... eltűnik, mintha nem is létezett volna. Éppen ezért, még akkor is ha nem is akar, akarunk erre a lehetőségre gondolni, de muszáj, szóval kezdésképp menekülnöm kell a rossz arcúak elől anélkül, hogy harcoljak velük, egyúttal le kell ráznom őket, ha nem megy, Yua intézkedik. Azt is leszögezte, hogy csak annyira kell megtanulnom harcolni, hogy ne legyek védtelen annyira ha eltűnne.
Nehezen, de sikerült leráznom Őket.
~Ügyes voltál! Szépen csináltad! Wink
Lihegve válaszoltam, gondolatban.
~Köszi... Ez nehéz volt! Tényleg muszáj?
~Tényleg muszáj! Akkor most jön a következő, amit valószínűleg jobban fogsz utálni mint bármi mást.  
~M-Mi...?
~Szafarizni megyünk, vagyis vadászni, és nem emberekre, hanem állatokra.
~Jól mondtad, tényleg nem tetszik a terv! De azért, valahogy túlélem.
Elindultunk a 10. szintre. Teleportkristállyal pár pillanat alatt ott is voltunk.
Egy hatalmas erőbe kerültünk.
-Ez hatalmas! -mondtam ámuldozva.
~Az.
~Érezhető mennyire érdekel. -.-
~Örülök. ^^ Akkor vágjunk bele. Először is mássz fel egy alacsonyabb fára.
~Minek? O.o
~"Minek?" Azért mert ezt mondtam! Lássuk mi a kínálat.  
~Oké. :S
Megpróbáltam felmászni, de szépen szólva, nem ment.
~Haladjunk. Csere!
Cseréltünk Yua-val, ő volt "kint'.
Velem ellentétben, egész könnyen felmászott a fára, majd egyenesen megállt az egyik vastag ágon.
-Ezzel meg is volnánk. -mondta komoly tekintettel.
~Szépen csináltad!
~Tudom. Neked is meg kellene tanulnod.
~Igenis... T.T

Yue
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 357

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
380/1500  (380/1500)

Témanyitás by Tsujimoto Eiki on Kedd. Aug. 23, 2016 9:38 pm

Van jobb módja a pénz és item szerzésnek, mint egy kis szafari? Hát… biztosan, mindenesetre azért a jelvények miatt jobban megéri a szafari, mint a nehézkes küldetések. Viszont van egy probléma… soha életemben nem szafariztam. Főképp azért, mert mindig akadt valami dolgom, így nagy szint ellenére is eléggé… nos… kevés szabadidőm maradt a szabadidőmre, de most, hogy a fejlődés csak másodlagos és a felszerelkezés az elsődleges célom, már nem olyan vészes, sőt, most talán a nagy szintemhez mérten könnyebben is el tudom, majd kapni a vadakat, mint kis szinten. Az állatok húsát, szerintem eladom valamilyen szakácsnak, esetleg a prémét is felhasználhatom, ha olyan a loot. Ah, már látom is, hogy dőlni fog a pénz, oh igen. Persze… ez a képtelen gondolat mosolyt csalt az arcomra és hamar el is vetettem. Bár lehetséges, hogy sokan keresik ezeket a cikkeket az értékük talán még a T1-es ércek alatt lehet nagy valószínűséggel. De azért vicces volt elképzelni, hogy vajon milyen kereskedelmi ipart építhetnék rá. Viszont leszállva a fellegekből előhívom a menüm, és bár figyeltem az útra és környezetemre, de menet közben még a szafari Teljesítmény rendszerét is átpörgettem lassan.
- Hm… elég szép számmal vannak küldetések… és vannak köztük elég csinos kis jutalmak… - mormogom csak úgy az orrom alatt.
Egy darabig még néztem és tanulmányoztam a listát, majd elmosolyodok és bezárom. Egy halk taps kíséretében megdörzsöltem a kezem, s mint valami lelkes kezdő, nagy lelkesedéssel vágtam neki az útnak.
- Infók megvannak, felszerelés pipa, kiszemelt cél pipa, már csak vad kell és minden móka és kacagát lesz!

Tsujimoto Eiki
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 110

Karakterlap
Szint: 39
Exp:
6164/6200  (6164/6200)
Céh: Unity

Témanyitás by Yue on Kedd. Aug. 23, 2016 10:06 pm

Yue általam csak fel jutott a fára. Aggódtam miatta. Mióta eszembe jutott a a gondolat, hogy mi lenne ha eltűnnék, mit tenne teljesen egyedül Yue. Ügyetlen és túl hiszékeny, még fára sem tud mászni! A menekülése sem volt zökkenőmentes. Tudnia kell, hogy védje meg magát és harcoljon, egy kicsit muszáj értenie hozzá. Túlzottan féltem, de teljesen jogosan. Azt szeretném, ha minden rossz és veszélyes dolog ellenére mindig maradjon ártatlan, amilyennek megismertem, ne formálja át a játék rossz irányba.
-Csere! -mondtam ki a varázsszót és megint Yue volt "kívül".
Yue csak lenézett a földre.
-Magas... pale
~Kicsit. De inkább nézelődj, ezzel is terelve a földről a figyelmedet.
Beleegyezően bólintott egyet, majd nézett körbe. Nem hittem a saját szememnek, de semmi, de a semmi alatt azt értem, hogy SEMMI(!), még egy giliszta sincs a láthatáron!
~Ano... mit is kéne akkor néznem?
~Per pillanat? Semmit. Na mindegy...
~Akkor most lemehetek és hazamegyünk? -kérdezte csillogó szemekkel.
~Még szép, hogy NEM! Várunk, és méghozzá ITT, a FÁN, ezen az ÁGON!
~Ja. Kicsit sem feltűnő egy állatnak ha felnéz, hogy egy hosszú rózsaszín hajú, egyenruhás lány ül vagy áll a fán.
~De az. De fára mászás is lesz. Amúgy pedig, hasalj le ha nem akarod, hogy meglássanak. Amúgy pedig, csak ülj le az ágra és várj.
Nagyot sóhajtva mondta.
~Rendben...
Leült az ágra, és várt, hogy jöjjön valami.

Yue
Harcművész
Harcművész

Karakterlap
Exp:
380/1500  (380/1500)

Témanyitás by Tsujimoto Eiki on Kedd. Aug. 23, 2016 10:45 pm

Azt hinné az ember, hogy négy év játék után semmin sem lepődik meg az ember. Azt hinnéd, már ennyi idő elég volt arra, hogy sok minden furcsaságot megtapasztalj. De úgy tűnik én még nem láttam eleget. Éppen az fák között keresgéltem valamiféle vad után, amikor is az észlelésem egy játékost érzékelt. Lehetséges, hogy nem szánt szándékkal bújt el, sőt az sem biztos, hogy egyáltalán el van bújva, mindenesetre az észlelésem jelzett és én akarva akaratlanul is a jelzett irány felé néztem. És itt ér a meglepetés. Volt részem pár furcsa dologban, bár azért nem olyan érdekesekben persze… Mindenesetre egy rózsaszín hajú lány a fa tetején, azért nem mindennapi látvány. Hamarosan oda is sétáltam a fa közelébe, ahol ő volt, integetve felé, bár ha nem vett észre, akkor felkiabálok.
- Héj Rózsaszín Mókuska fenn ragadtál? Jól vagy? Hahóóóó! Hallasz? – kiáltok fel.
Természetesen nem biztos, hogy jól saccoltam meg a lány magasságát, így lehet, hogy a lány nem halotta meg a kiáltásomat, és mivel az ágak is útban lehetnek az integetésemet sem biztos. Ez esetben csak sóhajtok és egy kisebb követ keresve a földet kezdem el tanulmányozni. Ha találok egyszerűen dobóállást veszek fel, majd a Súlyemelés III-as, Teherbírás III-as jártasságaimat latba vetve egy igen komolyabb dobást hajtok végre. Természetesen gondosan céloztam, hogy véletlenül se a lányt találjam el, és ha minden jól megy hamarosan a lánytól kicsit messzebb egy nagy koppanással csapódik a fába. Ezzel talán sikerült is felhívnom magamra a figyelmet, hogy integetve, kiabálva tudtára adjam, hogy itt vagyok. Bár, hogy miért akarom ennyire felhívni a figyelmét, azt egyelőre magam sem tudom igazán… talán az unalom… vagy mert régen van testi kapcsolatom lánnyal… hihihi… bár mondjuk nem bánnám mások társaságát néha napján.

Tsujimoto Eiki
Harcos
Harcos

Karakterlap
Exp:
6164/6200  (6164/6200)

Témanyitás by Yue on Kedd. Aug. 23, 2016 11:08 pm

Már aligha nézelődtem, vagyis nézelődtem, de csak úgy ki a fejemből, nem keresve bármi állatot.
~Ne aludj!
~Nem alszom.
~De.
~De nem.
~De igen.
~Hagyjuk.
~Jó ötlet.
Mintha láttam volna egy emberre hasonlító valamit, de az ágaktól meg levelektől nem láttam jól, így letettem erről a gondolatról és ismét csak előre néztem.
Valamennyire hallottam, hogy egy ember, egy fiú, valami rózsaszín mókusnak szól. Milyen mókus az amelyik nem tud lejönni egy fáról? -.-
~Idióta.
~He-he... ^^"
A fiú megfogott egy kisebb követ, és nem sokkal, de mellém, a fának dobta. Erre rendesen meglepődtem, túl hirtelen dobta. pale
~Mi a f*sz?! Cse-!
Mondta volna Yua, de nem hagytam.
~Várj! Me-Megpróbálom én intézni.
~Rendben, de ee is kell jutnod. Csere!
Magabiztosan és könnyedén ugráltam lefelé az ágakon, ágról ágra, míg végül a földre értem.
~Yua!
~Megbizonyosodok, utána azt csinálsz amit akarsz. Rendben?
~Rendben... Mintha kicsit dühös lennél... ^^'
Piros indikátor, komoly és ijesztő tekintet.
-Szóval felénk volt a "Rózsaszín Mókuska" szöveg. -mondta karba tett kezekkel és mérges tekintettel.

Yue
Harcművész
Harcművész

Karakterlap
Exp:
380/1500  (380/1500)

Témanyitás by Tsujimoto Eiki on Kedd. Aug. 23, 2016 11:43 pm

Nem vettem észre, hogy a lány nem figyelt fel a kiáltásomra (legalábbis a célzásomra), így mivel nem volt más ötletem, így megragadtam a követ, majd ügyesen elhajítva a lány figyelmét is felhívtam, legalábbis rám nézett. Eleinte jó ötletnek tűnt, és miután elkezdett lefele mászni nagy eséllyel egy újabb partner (természetesen vadász, nem gondolok én semmi rosszra Razz) reménye csillan fel a szemembe. Férfi volnék, bevallom, egy pár felpillantást vetettem a szoknya alá, mikor úgy esett a véletlen, bár egy cicanadrág nem hagyott túl nagy teret a fantáziának… mondjuk azért… nincs rossz feneke… khm… mármint akarom mondani szóval én nem, vagyok Olyan típus, így illedelmesen másfele néztem, miközben a lány mászott lefele. Mikor végül leért barátságosan mosolyogtam rá. Hiába díszelgett fölötte a vörös indikátor, és hiába vágott ilyen goromba arcot, én mégis barátságosan viszonyultam hozzá, hisz megértem, ha most kicsit dühös rám. Épp szólalnék meg, amikor is egy igen érdekes dologra leszek figyelmes. Egy kisebb Vadmacska bújt elő a fa takarásából, az egyik ágon. Talán csak felzargattuk, vagy az is lehet, hogy most spawnolt le oda. Mindenesetre dühös arcot vágott és kész volt támadni. Így érthető, hogy kicsit meglepett voltam. Kicsit tanácstalanul nyúlok a lány felé, mintha csak a szimpla kézfogáshoz hasonló gesztuson filóznék.
- Öhm… Bocsi-bocsi. Csak tudod nem mindennap látni egy rózsaszínhajú lány a fa tetején… remélem nem haragszol… és előre is még egyszer bocsi…
Alig hagyták el a számat a szavaim a teljes sebességemmel (63 pont) a lány felé szökkenek és kezét megpróbálva ragadni felém húznám, persze miután elengedtem karomat kiteszem oldalra, hogy el ne essen véletlenül se. Ezzel egy időben ugrott a macska és dühösen sziszegve, karmait kimeresztve próbálta ránk vetni magát. Azonban gyorsabb voltam nála. Öklöm kíméletlenül csapódott a hátába, és lényegében olyan erővel taszítottam földhöz, hogy közel hasonló magasságra csapódott vissza. Fegyver nélkül is volt elegendő sebzésem, hogy pixeljeire robbanjon. Fújok egyet, majd barátságosan elmosolyodva a lányhoz fordulok.
- Remélem nem ijesztettelek meg, csak nem akartam, hogy rád támadjon. – hangom békítő és lágy – Amúgy bocsáss meg az udvariatlanságomért Tsujimoto Eiki vagyok, örülök, hogy megismerhetlek.
Szinte észre sem vettem, hogy kezem (mellyel megakadályozni próbáltam, hogy eldőljön) ez idő tájt már a csípőjét fogja, így nagy eséllyel, ha csak nem húzódik el bemutatkozásom éppen átkarolása közben történik meg.

// vadmacska //

Tsujimoto Eiki
Harcos
Harcos

Karakterlap
Exp:
6164/6200  (6164/6200)

Témanyitás by Yue on Szer. Aug. 24, 2016 12:34 am

Yua karba tett kézzel, mérgesen szólt a fiúhoz. Jó, nem azt mondom, hogy mézes-mázasan, mégiscsak majdnem hozzánk vágott egy követ, de azért... Mondjuk, milyen jó indok lehet, hogy Valaki Valakihez vágjon egy követ?
Megszólalt a Köves. Elején kicsit dadogott, de utána normálisan beszélt.
-"Bocsi"... "BOCSI"??? -akadt egy kicsit ki majd fogta a fejét és mondta- -Vagyis, ha valaki nem hall vagy figyel Rád, Te ahelyett, hogy felugrálnál az illetőhöz, valamit, esetünkben egy KÖVET dobálsz? Másrészt, nem Tőlem kell bocsánatot kérned, de azt majd később, amikor cserélek.
Yua nem gondolt arra, hogy a Fiú nem érti, sőt, bolondnak gondolja a beszéde miatt.
Hirtelen a Fiú közelebb jött és megragadta a kezemet és magához húzott. Másik hirtelen egy macsek jött elő a semmiből és akart ránk támadni, de a Fiú gyorsabb volt, és az öklével olyan erősen ütötte meg, hogy az miután a földre ért, visszacsapódott, majd pixeleződött el.
Ezután, barátságosan, mosolyogva fordult felém, mondott  egy sort, majd mutatkozott be. Szóval Tsujimoto Eiki.
Nem mellesleg, ez a kis jelenet úgy történt, hogy közben a csípőmet fogta és karolt át.
Yua nem szólt semmit, de a szemeivel végigmérte, felmérte a fiút, és döntést hozott.
~Előbbi történés alapján úgy ítélem meg, hogy a fiú, Eiki, a Köves, nem veszélyes egyén hanem csak egy ritka nagy idióta, szóval áldásom rátok.
~Ez gyors volt...  Embarassed
Általában mindig szokott lenni közel 30 perc mire eldönti valakiről, leginkább fiúkról, férfiakról, hogy veszélyes-e vagy sem.
Yua előredőlt és kimászott a fiú karjaiból majd egy kicsit előre ment 1-2 métert majd fordult meg.
-Ez most szép volt, Köves fiú. Mindenesetre, köszönöm, hogy megvédted. -mondta elismerően, de még mindig komoly, de kicsit "lazább" tekintettel Yua Eiki-nek- Na by, Köves fiú. Amúgy, Yua. Csere!  
Kimondva a "Csere" szót, a vörös indikátorból zöld lett. A komoly és mérges, magabiztos "ölni képes" tekintetből ártatlan, tiszta, kicsit bizonytalan, kedves és félénk lett. Kicsit az állása is változott, nem olyan "biztos" mint amilyen pár pillanattal azelőtt volt.
-Köszönöm, hogy szépen, hogy megmentettél! -mondtam kedves és lágy mosollyal köszönetet Eiki-nek. -Utólagosan, de Shiba Yue vagyok, én is örülök. ^^ -mutatkoztam be kedvesen.
A bokorból hirtelen egy csirke bukkant elő. Gyors léptekkel jött oda hozzám és kezdte a csőrével "ütlegelni" a cipőmet. Erre felnevettem egy kicsit. Lehajoltam a csirkéhez és megsimogattam, utána magától valamiért tovább állt.
~Jól van...
~Mérges vagy, amiért nem öltem meg?
~Inkább örülök ennek. Nem kell megölnöd az állatokat, majd Én.

//csirke...//

Yue
Harcművész
Harcművész

Karakterlap
Exp:
380/1500  (380/1500)

Témanyitás by Tsujimoto Eiki on Szer. Aug. 24, 2016 1:10 pm

A lány látszólag teljesen máshogy értette a szavaimat, mint kellett volna, és eléggé agresszíven „támadt rám”. Kezeimet feltartva próbálom mutatva tudtára adni, hogy nem vagyok ellenség, de végül mivel nem maradt időm cselekednem kellett. Hamarosan el is rántottam és el is kaptam a lányt a veszély elől, amelyet rögtön el is pixeleztem. Nos… így kell ezt! Azonban látszólag a lány nem igen díjazta a kedvességem. Vagy csak zavarba jött? Fú, hát fogalmam sincs… Mindenesetre a szavai miatt egy kicsit furcsán néztem, bár továbbra is barátságosan. Bár lehet, hogy a megvédés alatt csak megbotlott a nyelve, de az elköszönése egy kicsikét tényleg furcsa volt, pláne, hogy nem ment sehova. Ez hagyján, de utána, még az indikátora és a kibocsájtott aurája is megváltozott. Most…. akkor… mi???
- Öhm… nincs… öhm… nincs mit… - felelem kicsit összezavarodva – Öhm.. Szia Yu….e? Yue.
Nem tudtam, hogy a lány most direkt szórakozik-e vagy csak tényleg ilyen mindig. Az indikátor változás szerintem valamilyen képesség lehet de mi… hasadt személyiség? Az elég érdekes… nem tudtam, hogy a rendszer képes ezt érzékelni. Hm… vagy lehet, érzékeli? Az mondjuk, akkor megmagyarázná, ha az a képessége, hogy az uralkodó jellem természete vagy tette szerint változna az indikátora… de mondjuk ez így tényleg nagyon érdekes. Egy ideig kíváncsian néztem a lányt, aki most egy csirkét állított meg, hogy megsimogassa. Öhm… fura… Nos… mindegy. Azért érdekes egy jellem meg kell hagyni. Kicsit meg is csóválom a fejem, hogy kirázzam magamból a zavart, majd ismét barátságosan megközelítem a lányt és kezemet nyújtom felé, hogy felsegítsem, ha esetleg nem állt még fel.
- Mond csak nincs kedved hozzám jönni? Mármint velem… na… szóval egy csapatba… na… vagyis…. meh… - vakarom meg fejemet kicsit kínosan, majd megpróbálom még egyszer – Nem szeretnél velem tartani a vadászatom során?

Tsujimoto Eiki
Harcos
Harcos

Karakterlap
Exp:
6164/6200  (6164/6200)

Témanyitás by Yue on Szer. Aug. 24, 2016 8:40 pm

A csirke elment. Csak egy kérdésem van. Hogy kerül az erdőbe egy CSIRKE?!
Yua kicsit megnyugodott attól, hogy nem akartam megölni. Eldöntöttem, hogy vadászni fogok. Állatok, de vadak, és végül is, nem "igaziak"...
Eiki reakciójából azt vettem ki, hogy nem igazán érti, hogy mi volt ez az előbbi jelenet, sőt, lehet, hogy bolondnak hisz. Közelebb jött, és felém nyújtotta a kezét, mivel még mindig nem álltam fel.
Elfogadtam, megfogtam a kezét majd fel álltam.
-Köszönöm.  Embarassed -mondtam kicsit zavarban, ugyanis nem mindennapi, hogy egy fiú udvarias, legalább is velem. Oké, Sakuya más tészta, de rajta kívül tényleg ritka mint a fehér holló.
-Mivel látom, hogy nem érted, hogy mi zajlott le az előbb, talán még bolondnak is nézel emiatt, ezért elárulom, hogy az előbbi lány, Yua, a társam, egyben a képességem. Mint azt láthattad, nem a legjobb a természete, főleg az idegenekkel amíg fel nem méri, hogy veszélyt jelent-e.  ^^'
~Ezt most bóknak veszem.
~Valamennyire az is volt.
Az első mondata után megkövültem és pirultam el mint egy rák, azon sem csodálkoznék ha gőz jönne ki a fejemből, de láthatóan nem dühömben, hanem zavaromban.  
Kicsit kínos volt, de végül csak sikerült megfogalmaznia és elmondania.
Elmosolyodva válaszoltam a kérdésre, nem bírtam ki, nevetni nem nevettem, bár azt is tudtam volna egy kicsit.
-Persze, szívesen. Smile

Yue
Harcművész
Harcművész

Karakterlap
Exp:
380/1500  (380/1500)

Témanyitás by Tsujimoto Eiki on Szer. Aug. 24, 2016 10:02 pm

Yue hálásan fogadta a segítő kezemet, és én fejemet csóválva mosolyogtam.
- Ugyan kérlek. Nem kell megköszönnöd. De azért nincs mit.
Végül a lány elmagyarázta az előző kissé furcsa, vagyis inkább szokatlan köszönhetése mögött rejlő valóságot. Figyelmesen hallgattam, néha-néha bólintva egyet, amikor felfogtam a dolgokat, majd végezetül lehunyva a szemem-próbáltam összerakni a dolgokat.
- Azt, hiszen felfogtam nagyjából. – válaszolom végül – Nos, mindegy, de azért, ha nem venném észre néha-néha az indikátorváltást, akkor bocsika, ha netalántán összekevernélek titeket. – kérek előre is elnézést a lánytól.
Nagy valószínűség szerint meg fogom érezni a lány személyiségváltását még azelőtt, hogy baj lenne, de azért jobb, ha erről nem tud. Bár nincsenek előítéleteim a vörösökkel szemben, azért nem árt egy némi elővigyázatosság is, főleg nekem, akinek csak ennyi hp-ja van. Hát igen, de én választottam ezt az utat. Mindenesetre azért lehet nem kéne felfednem még ezt a lány előtt. Azért… biztos, ami biztos. Ezután jött az én kis… khm… „produkcióm” és nagy eséllyel sikerült is egy kicsit beégetnem magam a lánynál, így egy kicsit zavart mosollyal nézek a lányra, aki szintén mosolygott.
- Hát… akkor üdv a csapatban. – nyújtom a kezem, hogy jelképesen is üdvözöljem – Mellesleg remélem nem gond, hogy ez az első vadászatom… igen elég gáz tudom… Harminckilences szint… és itt lófrálok nyulakra vadászva... hehe... hát na, valamiből nekem is megkel élnem. – nevetek fel jelezve, hogy csak viccelődök, majd egy kicsit elkomolyodok, miközben elindulok egy vadcsapáson – Amúgy Yue, ha lehet, feléd egy komolyabb, személyes kérdésem… - várok a visszajelzésére, majd ha reagált folytatom – Ugye az előbbiek szerint úgy értelmezem, hogy Yua a játékbeli részed… ezek szerint te gondolom, nem tervezed kijátszani a játékot… igaz?
Tudom, hogy lehet, hogy udvariatlan dolog rákérdezni ilyen hamar, de szeretném tisztázni a lánnyal a szándékaimat a kijutást illetően, amihez jó lenne tudni, hogy ő hogyan áll ehhez hozzá.

Tsujimoto Eiki
Harcos
Harcos

Karakterlap
Exp:
6164/6200  (6164/6200)

Témanyitás by Yue on Vas. Nov. 27, 2016 10:29 pm

Yue regényhosszú magyarázata után Eiki felfogta nagyjából miről is hadovált. Gyakorolnia kell a beszélgetést, na de mire való Yua többek között ha nem erre?
-Biztos vagyok benne, hogy észre fogod venni. Ha sátáni kisugárzást éreznél akkor Yua az. - Hogy miért is sátáni azt csak Yua tudja megmondani, de igaz. Eiki tett fel egy nem házassági kérdést. Igent felelt, a fiú nagy örömére. Egy biztos, amikor tényleg házassági ajánlatot tesz az igen érdekes lesz.
Üdvözölte Yue-t a most már kemény 2 (+Yua) fővel rendelkező csapatban. Odanyújtja kezét a lány felé, viszonozza, ő is odanyújtja a kezét majd a kézfogás után elengedi.  
A fiú hozzájuk hasonlóan első vadászaton van, vagyis együtt végigszerencsétlenkedhetik a dolgot.
-Egyáltalán nem gáz szerintem. Ha nem vadásztál akkor mást csináltál, nem loptad a napot.   - Megnyugtatva válaszolt a fiúnak. -Amúgy nekem is az első vadászatom, eddig enyhén szólva nem megy valami sikeresen, ^^' szóval sorstársak vagyunk.
Elindultak.
-Igen, persze. - Válaszolja a fiúnak.
Érdekes kérdést tett fel.
-Annak, hogy Yua a részem, nincs köze ahhoz, hogy kiszeretnék-e jutni vagy sem. Valamikor azt hiszem, de előtte szeretnék megerősödni, és ezt nem úgy értem, hogy mindenkinél hatalmasabb akarok lenni. Amikor kijutok, egyedül leszek, és minden megváltozik majd. - A hangjában volt komolyság, szomorúság és határozottság vegyesen. Amikor kijut, nem engedi, hogy csúfolják, beszóljanak neki, hogy bántsák. Azt fogja tenni amit szeretne.

//Kövi posztomban már megint csirke...//

Yue
Harcművész
Harcművész

Karakterlap
Exp:
380/1500  (380/1500)

Témanyitás by Tsujimoto Eiki on Vas. Nov. 27, 2016 11:04 pm

- Aham biztosan. – mondom nagy meggyőződéssel, meggyőző mosollyal a lánynak.
Az biztos, hogy a lány kissé „tikk”, de hát mit van mit tenni, nekem is vannak furcsa szokásaim, az a lényeg, hogy látszólag teljesen úgy reagálok, mintha teljesen át lennék szellemülve a témától. Bár kissé valóban furcsa volt, igazából nem zavart, sőt valamilyen szinten érdekes volt a hölgyikével beszélgetni, bár azért még megtartottam óvatos mivoltom. Viszont bármennyire is próbáltam, közvetlen jellemem nem tudtam levetkőzni. Hamar baráti kezet adok a lánynak, és felajánlom, hogy tartson velem vadászatomon, amit hamarosan el is fogadott. Nyah… remek. A rózsaszín, személyiségzavaros vadóc ezennel hivatalosan is vadásztársnőm lett. Milyen romantikus, mindjárt elalélok. Hehe. Kérdésemre persze a lány is válaszolt, viszont meglepett, hogy ilyen közvetlenül kezeli a kérdést. Igazából, ahogy elmagyarázta egy dolgokat, csak egy tompa hm-öt leszámítva nem tudtam mit kéne feleljek. Tényleg nem tudtam mit hozzászólni, s ha csak nem hoz fel valamit, olybá tűnik, hogy egy ideig némán fogunk sétálgatni. Hát igen, erről sajnos nem tehetek, végül azért megpróbálok valamit felhozni témafolytatás részéről.
- Tudod igazából én csak azért akarom kivinni a SAO-t, mert ez az életem. Mármint… játékok kijátszása. Igazából nem igazán tud feszélyeztetni, hogy itt az életem a tét. Épp csak érdekesebbé teszi a dolgot. Hm… viszont, ha célról van szó az természetesen az nekem is van. – mosolyodok el – A célom, hogy egyetlen ütéssel képes legyek majd leütni a főbosst. heh. Tudom furcsa, de igazából mindig is különc voltam. És miért ne álmodhatnák nagyokat. Én akarok a legtöbbet sebző harcos lenni. – mosolygok rá – Persze csak, hogy megvédhessem a számomra fontos dolgokat, személyeket. – kacsintok a lányra.

// Fehér Holló //

Tsujimoto Eiki
Harcos
Harcos

Karakterlap
Exp:
6164/6200  (6164/6200)

Témanyitás by Yue on Kedd. Nov. 29, 2016 8:06 pm

Elővehette a legszebb mosolyát, akkor sem hitte el, vagyis úgy hitték, hogy bolondnak tartja a lányt. Sokan így gondolták, ezért jó szimata szokott lenni általában.
-Mondhatod a leghihetőbben, de tudom, hogy bolondnak nézel Yua miatt. - Sóhajtott egyet majd megnyitotta a menüjét, előkereste a képessége leírását majd a fiú elé tette, miután elolvasta kinyomott mindent. -Nem bolond vagyok, csak rendszerhiba miatti életmentő képességem van.
Nemhivatalosan vadásztársak lettek, hogy mi fog kisülni ebből azt senki nem tudja megmondani. Mindketten kezdők, de nem hülyék, és egy kis szerencsével jó élmény lesz.
A fiú megint kérdezett. Könnyen szívfájdalom nélkül válaszolt neki. Sokaknak fájdalmas téma, Yue megértette mindkét oldalt, bár ő neki inkább a miért kínos erről beszélni állt közelebb.
Eiki nem szólt semmit, várt valami, bármilyen választ de az nem jött. Már gondolta felhoz valami témát, éppen mondta volna de megelőzte a szőke herceg. Figyelmesen és érdeklődően hallgatta végig vadásztársa szavait.
-Értem. - Mondta mosolyogva majd folytatta. -Szerintem nem furcsa, sőt, nagyon jó, hogy van álmod. Nehezen, de biztos sikerülhet! - Mondta mosolyogva egyben lelkesen Yue. -Amúgy lehet, hogy pár év múlva a nagy semmiből, talán a lehető legrosszabbkor pottyan az öledbe egy még nagyobb cél, vagy a megvalósításhoz egy (kis) segítség véletlen a rendszertől, sosem lehet tudni. - Mondta biztatóan. Visszaemlékezett az első találkozására Yua-val, már ha lehet annak nevezni.
A nagy semmiből hirtelen, az egyik bokorból előjött, már megint egy csirke. Megállt a két ember előtt és csak nézet mint egy szobor, egyenesen Yue szemeibe. Majdnem karjaiba kapta a csirkét de eszébe jutott, hogy megölnie kell, nem ölelgetnie.
-Megpróbálom... megölni. -Sóhajtott egy nagyot majd közelebb lépett a csirkéhez aki továbbra is félelem nélkül ártatlan csirkeszemekkel nézte a közeledő lányt. Elővette a konyhakését, megölte volna, de nem tudta. ~Nem nekem való a vadászat...
~Ez így igaz. Viszont. Nagy francokat! Csere! - A zöld indikátor hirtelen vérvörössé vált. Az ártatlan angyali kisugárzás helyett sátáni jött. Az eddig nyugodt csirke elkezdett Yua elől futni Eiki irányába.
-Komolyan, túl könnyű. - Fagyos, komoly tekintettel könnyedén dobta a kését, pont bele a csirke hátának a közepébe. Ha gyorsabban futott volna, talán megúszta volna, de nem kell árnyékharcosnak lenni ahhoz, hogy valaki eltalálja, kis ügyesség kell.
Szegény csirke elpixeleződött. -Szőkeség, ha már úgy is vadásztársak vagytok, mondj már valamit Yue-nak amitől nem lesz lelkiismeret furdalása mert megöl egy állatot, csak mert nem vadászat az, hogy mindent én végzek el. - Mondta fagyosan Eiki-re nézve. Felvette a kését. -Csere. - Ezt kimondva újra ártatlan zöld színű lett az indikátor és megint angyali, vagyis ártatlan kisugárzása lett a lánynak.

Yue
Harcművész
Harcművész

Karakterlap
Exp:
380/1500  (380/1500)

Témanyitás by Tsujimoto Eiki on Szer. Nov. 30, 2016 11:05 pm

A lány kissé elszomorodott, s hamarosan szabadkozni akart és a képességét mutatta volna meg, mikor azt hitte, hogy bolondnak tartom. Igaz, hogy egy kicsit zizz, de azért nem teljesen bolond. Így mikor mutatni akarta, finoman jeleztem, hogy hagyja csak, hiszek neki. Igazából nem nagyon volt kedvem, most olvasgatni, s nem az a típus vagyok, aki mindenki szavát meghazudtolja. Hiszek a lánynak, még ha nem is mutatom ki teljesen. Igazából mindig úgy voltam vele, hogyha nem fog bosszantani a dolog, akkor nem érdekel, ki mit gondol, s akkor lesz minden: boldogság, szerelem, happy end. Jó mondjuk szerelem nem biztos, de a többi talán stimm. A lány szavai jól estek és akaratlanul is mosolyt csal az arcomra. Érdekes volt a lány optimizmusa, bár elég furcsán adja elő a gondolatait, de betudtam annak, hogy ő ilyen. Igazából nem tudtam mit feleljek rá, de végül maradtam csak egy mosolynál. A barátságosabbik fajtánál. Viszont úgy tűnik, igazából nem is lenne nagyon időm trécselni, ugyanis a lány megpillant egy csirkét. És most leállt sóhajtozni, hogy meg kell ölnie. Furcsa. De nem szóltam semmit. Mindenesetre nem kerülte el a figyelmemet az indikátorváltás, s nem szóltam semmit a kis „produkció” alatt sem. Viszont mikor Yua (mert azért figyelek!) hozzám szólt, akaratlanul is elhúzom a számat.
- Neked is üdv Pinky Pee. Ahm üdv ismét köreimbe Yue. Igazából nincs mit mondanom. Ezek lényegében csak virtuális állatok. Nincsenek valós érzelmeik, amik vannak, azokat a rendszer állítja elő. Hiába tűnik úgy, hogy gondolkoznak és öntudatuk van, lényegében az egész egy bonyolult programozás során jött lére. Amúgy ha nem akarod megölni csak, kapd el. Ha szafarizás céljából vadászol elég csak elkapnod az állatot, hogy a rendszer érzékelje, és máris jóváírja az archiwe-nél a dolgokat. Bár sajnos többször elkapni ugyanazt nem lehet, csak több idő után… vagy nem tudom… szóval ha még mindig nem akarod elpixelezni őket, csak fogd meg és kész. – mosolygok rá.

Tsujimoto Eiki
Harcos
Harcos

Karakterlap
Exp:
6164/6200  (6164/6200)