Északi rész

21 / 21 oldal Previous  1 ... 12 ... 19, 20, 21

Go down

default Re: Északi rész

Témanyitás by Seishin on Pént. Márc. 02, 2018 10:30 am

Ezt könnyű mondani, nem foglalkozzak. Még ha tudom is igaza van, nehéz meg tenni a dolgot. Az agyam akarja, de a lelkem visszahúz mindig, bár már sokat fejlődtem. Régebben arcom egészét egy maszk takarta szinte, ma meg már csak szem kötőt viselem. Azt is egyre gyakrabban veszem le, bár még az utcára nem merészkedtem ki sosem nélküle.
- Könnyű azt mondani, még ha akarom is és tudom, igazad van. Akkor is nehéz meg tenni. Bár már sokat fejlődtem, régebben az egész arcom egy maszk takarta és nem csak a szemem.
Meg érintem az arcom, amit mindig takargattam és elmosolyodom. Eszembe jutottak Ai szavai ott az onsenben. Ekkor el vesztettem az egyen sulyom és halk sikkantás közben Kán landoltam. Hát belőlem se lenne jó pilóta az biztos, se kötéltáncos. Nem nyúlt illetlen helyre, de az első gondolatom nem azzal foglalkozót, jaj ne nyúljon olyan helyre. Inkább a basszus, lehet agyon nyomtam?
Felugrottam és bocsánatot kértem, hevesen hajbókolva amitól hajam ide oda csapongót jól össze kócolva magam.
- Gome gome gome gome.
Felnézek, rá egyenesen az arcát fürkészem és láthatólag nem okoztam sérülést. Ja, tényleg védett területen vagyunk, nem is sérülhetett volna meg.
- Öhh izé ha nem szeretnél nem kell jönnöd, nem akarok semmit rád erőltetni. Nem fogok meg sértődni, hiszen mondtad van néhány elintézni valód.
Mondtam, amikor láttam az arcát, hallottam mit mondott. Nem akartam csak azért jöjjön, mert nem akar meg bántani egy elutasítással.

1 Szélvész Köpeny (+8 gyorsaság +5 fegyverkezelés +5 páncél, a viselője közelében erősebben fúj a szél)
1 Alkony Maszk (+5 fegyverkezelés +2 kitartás +10 páncél)
1 Kombinált Mellvért (+30 páncél)
1 Holdfény Gyűrű (+7 fegyverkezelés +2 speciális képesség)
1 Moha Gyűrű (+2 Élet; +4 Gyorsaság; +2 Fegyverkezelés)
1 Acél Taposó (+10 erő +10 páncél, vörös életcsíkú célpontokra +10 sebzés)
"Egyszerűen megfogta és pixelekre taposta a földön fekvő ellenfelét."
1 Igazság Rúnája (+4 erő +5 fegyverkezelés +5 gyorsaság, ha van a közelben piros játékos a fegyvered világítani kezd)
1 A Hentes (+16 erő -3 gyorsaság -4 kitartás, a támadás után 1/10 erőnyi vérzés egy körig)
"Az előző használójáról azt állítják, hogy nem volt százas. Alapított egy céhet és az óriási céhházat dugig tömte vaddisznó fejekkel. Azóta nem nyitotta ki senki sem az ajtaját."

Seishin
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 217

Karakterlap
Szint: 19
Exp:
1384/1400  (1384/1400)
Céh: Unity

Felhasználó profiljának megtekintése

Vissza az elejére Go down

default Seishin

Témanyitás by K1 on Vas. Márc. 04, 2018 1:38 pm

Azt mondta, hogy sokat fejlődött és régebben az egész arcát egy maszk takarta most már csak egy szemkötője van. Még mindig nem értettem mi célt szolgálhat, de nem ittam eleget ahhoz, hogy megkérdezzem. Arra gondoltam alapos indoka lehetett hozzá, és ha azt akarja, tudjak, róla akkor majd elmondja.
-Nagy veszteség ez a világ számára. Maszk mögé rejteni egy ilyen angyali arcot.
Fogalmam sincs miért mondtam ezt, bizonyára az a korsó tehetett róla, vagy ami még valószínűbb a tartalma. Valami oknál fogva közölte vele azt, ami a lelkem mélyén rejtőzködött, amit valójában gondoltam róla.

Ezután megtörtént a balesett és én képtelen voltam megtartani őt. Már másodszor történt ez meg velem mióta beléptem a játékba ám annyi pozitívuma volt a dolognak, hogy mindkét esetben csinos lányok alatt találtam magam. Persze a való világban is volt hasonlóban részem, a buszon, mikor a sofőr hírtelen fékezett. Akkor viszont morcos képű férfiak estek rám vagy olyan hölgyek, akik akár az édesanyám is lehettek volna. Ott viszont léptem nyomon valódi szépség királynőkbe botlottam és ezt vehetitek szó szerint. Az utóbbival ellentétben a félszemű nem akart végezni velem, talán azért mert nem tettem kínos megjegyzést a súlyára. Szegényke úgy pattant fel rólam mintha tüskebokorra ült volna és nem győzött bocsánatot kérni. Miközben hajbókolt előttem, amitől a haja ide-oda csapkolodott és ettől még ellenállhatatlanabbnak látszott.
-Nem történt semmi. És mutasd az utat. Veled tartok. –mondtam határozottan.
Nem akartam megbántani meg ezek után tartoztam neki annyival, hogy megpróbálok kicsikét a kedvében járni.
-Szóval te már jártál ott. Mesélnél valamit, amíg oda nem érünk, vagy maradjon titok? – kérdeztem.
/Bocsánat a késésrt./
K1
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 102

Karakterlap
Szint: 5
Exp:
246/250  (246/250)
Céh: -

Témanyitás by Seishin on Hétf. Márc. 05, 2018 7:30 pm

Egy szem szemem elkerekedett, mi jól hallottam? Igen mert bár az agyam nem reagált elég gyorsan, de a lelkem és szívem az igen. Elpirultam aztán le eset fázis késéses agyamnak is. No, csak lehet lagolok?
Tündér és angyal, meg cukiság furcsa pedig egyiknek sem hiszem vagy gondolom magamat. Úgy hiszem ezektől én elég távol állok, inkább csak egy lány és kész egy bazi nagy kardal.
-Kö...kö ..köszönöm.
Csak ennyit tudtam ki nyögni és olyan gyorsan fordultam el, hogy majd bele szédültem. Inkább mentem előre a teleport felé, ami már láthatáron volt.
- Ez esetben az útirány előre.
Kezemmel mutattam, és mosolyogtam még mindig elpirulva. Ezt a mondatot szeretem volna kimondani mindig is. Rengeteget játszottam és filmeztem a négy fal közt. Egy nagyon régi filmben mondta a kapitány néha ezt.
- Nem titok és mondani is akartam, mert lehet, ha oda érnénk, vissza fordulnál.
A hely habár egy falu nem a földön van, hanem magasan fent a fák tetején. Az egyik különlegesége a sok közül ez. A másik ilyen, hogy nem védett terület. Nagyon ritkán előfordul, fel jut egy két mob. Egyébként még sose történt játékos halál ott se más komoly dolog.

Kicsit be várom mellém érjen majd csípömmel finoman meg lökőm Kát. Mikor már szinte ott álunk a teleport elött.
- Egyébként nem félek, tudom, ha baj történne meg védenél. Ahogy a kazamatában is viselkedtél látszik nem csak a kasztod lovag.
Ezt már mosolyogva mondtam kicsit nyakam is behúzva igazi cuki módon előadva.

1 Szélvész Köpeny (+8 gyorsaság +5 fegyverkezelés +5 páncél, a viselője közelében erősebben fúj a szél)
1 Igazság Rúnája (+4 erő +5 fegyverkezelés +5 gyorsaság, ha van a közelben piros játékos a fegyvered világítani kezd)
1 A Hentes (+16 erő -3 gyorsaság -4 kitartás, a támadás után 1/10 erőnyi vérzés egy körig)
"Az előző használójáról azt állítják, hogy nem volt százas. Alapított egy céhet és az óriási céhházat dugig tömte vaddisznó fejekkel. Azóta nem nyitotta ki senki sem az ajtaját."

Seishin
Harcos
Harcos

Karakterlap
Exp:
1384/1400  (1384/1400)

Témanyitás by K1 on Vas. Márc. 11, 2018 1:06 pm

Mintha egy kicsikét zavarba jött volna ugyanis eléggé dadogósan kezdett beszélni, ám meglehet, hogy tévedtem. Általában én szoktam lenne ama személy, aki zavarba jön másoktól, főleg ha az a valaki ennyire csinos, mint ő. Majd hírtelen megfordult és kijelölte az útirányt, ami nem volt más, mint előre.
-Úgy legyen. – mondtam és követtem.
Abban a pillanatban teljesen úgy tűnt, mint egy kalóz kapitány, aki a legénységnek oszt ki parancsokat. Nem tudom mitől gondolhattam ezt talán a mozdulatai miatt vagy az a fránya szemkötő miatt. Elmesélte nekem, hogy a hely ahova készültünk egy rendkívül különleges falú, ami a fák tetején helyezkedett el. Ilyenről nem is halottam azelőtt ráadásul ott nincs védett zóna bár ritkán törtét szörnytámadás. Ezután finoman meglökött a csípőjével pont, úgy ahogyan a barátok szokták egymás lökögetni.

Meglepett, hogy ennyi idő után képes a barátjaként gondolni rám, hisz még alig ismert. Együtt voltunk egy küldetésen utána meg közösen iszogattunk mást nem történt. Az is lehet, hogy csak a bolondját járatta velem, hogy az oromnál fogva vezessen, de én nem tudtam ilyet feltételezni róla. Az ő lelke oly ártatlan és tiszta akár a frissen esett hó. Azt mondta nekem, hogy tudja, ha bármi gond lesz akkor én meg fogom védeni hisz a kazamatában is lovagiasan viselkedtem. Úgy tűnt szegény lány emlékezetvesztésben szenvedett ugyanis nekem egészen máshogy rémlettek az akkori dolgok.
- Még szép. Ennyivel tartozom a meghívásért. Bár szerintem nincs rá szükség, amint meglátnak téged visítva elmenekülnek.
Ezt bóknak szántam ugyanis tudtam, hogy mennyire erős ráadásul még a fegyverét is úgy forgatja akár egy vérbeli harcos.
K1
Lovag
Lovag

Karakterlap
Exp:
246/250  (246/250)

Témanyitás by Seishin on Kedd Márc. 20, 2018 9:12 pm

- Úgy is lesz. Legutóbb tudod még Aial voltunk ott mig a fiúk elmentek szórakozni. Mi ott szórakoztunk vagy is izé szórakoztattuk egymást. Elég régen volt már, azóta párszor jártam már ott.
Régi szép emlékek, ma, már ha vissza emlékszek nem kerülget a sírás nem ragadnak el az érzelmek. Igyekszem a boldog emlékeket felidézni nevetést az együtt töltőt időt. Tudom egyszer majd Chaknára, Niára és többiekre is ugyan igy fogok vissza emlékezni. Az a nap már odakint lesz, kinti céljaim egyike felkutatni evilági barátaim lesz.
- Ohh azt gondolod, hogy olyan illesztő vagyok? Ejnye Ká mit gondolsz te rólam?
Vissza vágtam egy korábbi kérdése miatt. Nem tudom, hogy le esik-e neki mi miatt is mondtam.
- Nem vagyok én egy szemű szörnyeteg. Ha...hiszed...ha... nem... két....szemem...van.
Lassan Szavánként ejteni ajkaimon a mondatot és kezemet felemelve ujjaimmal kettest mutatok.
- Egy számomra kedves lány szerint über menö. Nővérem szerint is az, de én még is szégyellem.
Na tessék elmondom ezt is neki, teljesen bolond vagyok. Teljesen kifordulok önmagamból és ez mind miattatok van. Ejnye, mit műveltetek velem, már magamra se ismernék, ha vissza utaznék a múltba.
- Nem tartozol semmivel sem. Örülök, hogy velem jössz. Kicsit kíváncsivá tettél és a macska veszte is a kíváncsiság lett. Nehogy ennek a macskának is az legyen.
Mutattam magamra mi közben felléptem az első lépcsőfokra.

Seishin
Harcos
Harcos

Karakterlap
Exp:
1384/1400  (1384/1400)

Témanyitás by K1 on Szer. Márc. 21, 2018 10:48 pm

Elmesélte, hogy valami Aial volt ott utoljára, míg a srácok elvoltak szórakozni én meg helyeslően bólogattam. Igaz fogalmam sem volt róla, hogy kik is azok a fiúk, de ő nem adott több információt én pedig nem kérdeztem. A való életben jártam egyszer úgy, hogy az egyik ismerősöm meg volt róla győződve mivel, hogy ő ismerte xy-t így én is ismerem. Egyszóval örültem, hogy egy kellemes helyre megyünk és, hogy nem lett dühös, azért mert alája kerültem. Az örömöm sajnos nem tartott, sokáig mert megint kinyitottam azt a nagy lepcses számat. Én arra gondoltam, hogy rendkívül erős azonban ez kétértelműre sikeredett. Először azt kérdezte tényleg olyan ronda-e majd azt, hogy mit képzelek én róla. Lefagytam mind a Windows, ha nem bánjátok, hogy egy ezer éves mondással éllek. Köpni, nyelni nem tudtam az ostobaságom miatt csak néztem magam elé kidülledt szemmel. Egyáltalán nem tartottam rondának, sőt éppen ellenkezőleg. Eme sokknak köszönthetően az ital maradék hatása is kiszállt a testemből és most verejtékeztem. Nem vagyok benne biztos, hogy tényleg csorgott az izzadság az arcomon vagy csak én képzeltem. Amíg én a partra vetett hal szerepében tetszelegtem ő arról mesélt, hogy nem egyszemű szörnyeteg és akár hiszem akár nem két szeme van. A végét talán a drámai hatás kedvéért tagolva mondta.

-Nem, nem, nem, persze, hogy nem, te egyszerűen csodálatos vagy akár egy földre szállt angyal. A hozzád hasonlóra szokták mondani a mosolyáért érdemes meghalni. Reggel csakis érted kell fel a nap, hogy láthasson. Csak arra, arra gondoltam olyan voltál abban a barlangban tudod mikor a farkasok pukkantak körülötted, mint egy természeti csapás. Akar mondani egy félisten, egy harcos amazon, egy emberi testbe bújt természet haragja.

Bizonyára csodálkoztak miért ázott el a valódi testem alatt a lepedő, mert meg vagyok róla győződve, hogy úsztam a verítékben. Fel sem fogtam, hogy valójában miről beszélek csak egymás után rakosgattam a szavakat hol gyorsan beszéltem máskor meg csak makogtam. Megkönnyebbültem mikor végre másra terelődött a téma pontosabban a nővérére és egy bizonyos macskára.
-Nincs mitől tartanod, legalábbis tőlem nincs.
K1
Lovag
Lovag

Karakterlap
Exp:
246/250  (246/250)