[Küldetés] Shame on You!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

default [Küldetés] Shame on You!

Témanyitás by Silica on Pént. Nov. 18, 2016 4:24 pm

Shame on You!

Avagy küldetés két fő részére, Kiwinek és Yuukinak.

Este van, este van, ki ki hogyan fekszik le? Írjátok le, hogy a nap végeztével (vagy a számotokra megfelelő napszakban) miként hajtjátok nyugovóra fejeteket.

Silica
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 828

Felhasználó profiljának megtekintése

Vissza az elejére Go down

default Re: [Küldetés] Shame on You!

Témanyitás by Kiwi on Szomb. Nov. 19, 2016 12:40 pm

A napokban nem aludtam valami jól… valamint, ismét egyre kedvtelenebb és fáradtabb lettem. Nem volt hangulatom… semmihez. Sem küldetésekhez, sem könyvtárhoz, sem cukrászdákhoz, vásárolgatáshoz… egyszerűen, semmihez… még kimozdulni itthonról sem. Így a napokban, csupán ritkán futottam össze a többiekkel, bezárkóztam, de amikor találkoztam bárkivel is, igyekeztem tartani magam, valamint… ha, hívni akartak valahova, akkor is megvoltak a kifogásaim, így sikerült egy, picit visszább húzódnom, magamba… a gondolataimba. Bántottak dolgok, és időről időre… mindig felszakadnak, azok gondolatok, fájdalmak és sérelmek… amikről sikerül úgy éreznem hogy, tisztáztam magamban. Nem… Már tudom magamról, ha ilyen van, akkor vagy a tisztázás az illúzió, vagy… pedig saját magam kényszerítem bele a probléma illúziójába. Sok, esetben bármelyiket el tudom képzelni magamról…

Az ajtóm kulcsra zárva, én pedig alvásba, és fekvésbe kényszerítettem magam. Valahogy, minden inger zavart. A kinti zajok, ha a huzat egy picit megfújta a szobát, vagy ha állottnak, levegőtlennek éreztem a teret magam körül. Semmi sem volt jó. Fáradt voltam, és minnél többet pihentem, annál fáradtabbnak, és gyengébbnek éreztem magam. Vacak érzés… Ha erőt is vennék magamon, amire túl sok esélyt most nem látok… A szekrényem tetején van egy váza, amiben szerteágazódó gallyakat raktam, amikre műpókhálót szőttem, sőt, kis pókicákat, és denevéreket aggattam amikor, még kreatívnak gondoltam magam. Mármint ezt úgy, haloween körül. Nem, is értem miért nem szedtem még le, hisz lassan téliesedni, karácsonyosodni kéne… De most ez is mindegy. Elkapott a mély letargia, és ha valaki kérdezné sem tudnám megmondani… pontosan mi bajom van. Nem akarok senkit és semmit, ennyi a röpke válaszom. Figyeltem a vázában lévő ágakat, ahogy szemem hunyorogni kezdett, a fókusza is megváltozott, olyan volt mintha megmozdult volna, mintha eltolódott volna a kép egy picit. Fáradt voltam és éreztem hogy, ismét elnyom az álom… így, nem ellenkeztem. Átadtam magam az álmatagság vonzásának… hátha, frissebben ébredek….

Állatidomár

Hozzászólások száma : 577

Karakterlap
Szint: 22
Exp:
1884/1900  (1884/1900)
Céh: Jumpy Vigor

Témanyitás by Kurokawa Yuuki on Kedd. Nov. 22, 2016 9:59 am

A lassan már szokásossá vált rutin tevékenységekkel telt el az egész napom. Kora reggeli futás, reggeli, kis kazamata tisztogatás némi napi expért és aranyért, a metamorph további lehetőségeinek kutatása és felhasználásának gyakorlása, illetve harcművészként minél több fegyvertípus swordskilleinek megtanulása. Utóbbihoz tartozott a napi egy óra gyakorlás Ai-val illetve Alexel. Érdekes, hogy mióta Silver meghalt sokkal több időt töltök a céhházban és jobbára ott is alszom. Szinte mondhatni azt is, hogy visszaköltöztem. Azok után, hogy Cerysről kiderült, hogy csak fel akar használni a saját céljaira nem is nagyon voltam "otthon". Nem is nagyon vágytam sehova. Na de ha az egész napom a szokásos medrében folyt akkor ezt estére miért is változtatnám meg? Első lépés fürdés. Nem volt rá szükség hisz nem koszolódunk és sokáig ki is hagytam ezt a metódust. Mostanra teljesen más funkciója lett és csak is azért volt rá szükség, hogy relaxáljak. Nyugtató és pihentető érzés volt elnyúlni a céhház fürdőkádjában ami akkora volt, hogy legalább még két ember kényelmesen elfért volna mellettem. Meg a hideg téli estéken jó érzés volt a forró vízben ejtőzni. Ezután vacsora. Hol társaságban, hol magányosan. Ezen az estén az utóbbi történt. Igazából mióta visszaértem nem találkoztam senkivel így az egész épület kongott az ürességtől. Egy ilyen hatalmas helyen mondjuk ez nem annyira nehéz. Legalább kétszer ennyi ember kellene a céhbe, hogy mindig tele legyen élettel, de inkább fogynak mint sem szaporodnának. A vacsora után pedig szépen pizsamába öltöztem, befeküdtem a jó meleg ágyba és kicsit még lapozgattam a guide bookot majd el is aludtam.

/Bazáros 2x céh exp bónusz dobásom felhasználnám ezen a küldin/
Kurokawa Yuuki
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 599

Karakterlap
Szint: 37
Exp:
5555/5600  (5555/5600)
Céh: Justice League

Témanyitás by Silica on Kedd. Nov. 22, 2016 10:19 am

Mindketten emlékeztek arra a pillanatra, amikor elaludtatok. Talán volt már olyan álmotok, ahol tudtatok arról, hogy álmodtok, és most is ez történik. Ami azonban különös lehet, a másik feltűnése a saját álmotokban. Mivel nem ismeritek egymást, nem tudhatjátok, hogy csak álmodjátok-e a másikat... ám nem is biztos, hogy most ezzel foglalkoztok. Az álmok két tipikus jelenetét élhetitek át. Az egyik, hogy zuhantok egymással szemben, karnyújtásnyira, tehát kényelmes hallótávolságra a sötét semmiben, körülöttetek is a sötét semmi. Mindketten abban a ruhában vagytok, amiben lefeküdtetek, egymás indikátorát nem látjátok, ha menüvel, vagy bármi ilyesmivel próbálkoztok, semmi nem történik. Mintha a valóságban lennétek, miközben tudjátok, hogy álmodtok. A sors fura fintora... ahogy az is, hogy Yuukit ez a valóság talán nem is emlékezteti semmire. A levegő süvítve zúg a fületek mellett, miközben átélhetitek a másik tipikus álombéli jelentet, a fogak elveszítését, egyenként, szép lassan. Az álmok pedig gyakran tartalmaznak megérzéseket is, nektek pedig jelenleg az a megérzésetek, hogy mire elfogy az összes fogatok, addigra az időtök is, hogy kitaláljatok valamit, és ne kenődjetek szét a gödör alján.

Most pedig emberkísérlet következik, elnézést érte, hogy rajtatok próbálom ki a hatását. Érzékeltetni kívánom a nyomasztó eseménytelenséget, így nem érkezik mesélői post, amíg be nem következik az említett esemény. Ez minimum három kör legyen, ám ha tovább nyújtjátok, akkor több. Az utolsó postotok ott érjen véget, hogy elveszítitek az utolsó fogat is, és a sötétben meglátjátok közeledni a sima kőpadlót.
Silica
Moderátor
Moderátor

Témanyitás by Kiwi on Szer. Nov. 23, 2016 12:22 pm

Emlékezni arra amikor elszenderültem, ma többször is megtörtént… Az ébrenlétet és az álmokat nem köti túl sok minden össze, legalábbis ilyenkor… Egyszerűen lényegtelen, és nem akarok mást csak túl lenni magamon, azon a szakaszon amit letargiának nevezek, és amiért kivontam magam pár napra a közösségből. És ezt… alvással, kompenzálom, remélve hogy, csak jól ki kell, pihenjem magam és minden folytatódik majd tovább, ahogy annak lennie kell. Álmodtam, Azt hiszem igen… valami furcsa volt. Tartottam valahová, és az egyik öcsém a vállamon ült, vagy kapaszkodott… mindegy, valami ilyesmi. De furcsa volt, beszélgettünk, de már nem tudom miről… Valamint porcelánból volt. Éreztem a tapintásán, a súlyán… majd elbuktam valamiben, és leesett a vállamról… összetört, akárcsak egy hamuval telt urna…
Ekkor érzetem, hogy zuhanni kezdek, megszűnt a talaj a lábam alatt… egyszerűen eltűnt minden körülöttem. Még felfogni sem volt időm mindezt. Majd feltűnt egy szőke hajú lány, ugyanúgy zuhant mellettem. Szinte csak karnyújtásnyira volt. Olyasmi forma lehetett mint én, csak kislány és hosszabb szőke hajjal. Megpróbáltam kinyújtani felé a karom… hátha elérhetem… megérinthetem. Ami furcsa volt hogy nem féltem. Zaklatott voltam, de nem féltem. Inkább amolyan repülés érzése fogott el, mint zuhanásé. Pedig sikítanom kéne, félnem, fáznom… rettegnem, vagy nem is tudom. Valahogy, eszembe sem jutott, hogy megszólítsam… És? Mit mondanék neki, egyáltalán ki ő? Vajon itt van, figyel. Azt hiszem ő is észre vett… Ráharaptam a szám szélére, a belső ajkaimra, külsőleg talán nem is látni…

Állatidomár

Karakterlap
Exp:
1884/1900  (1884/1900)

Témanyitás by Kurokawa Yuuki on Csüt. Nov. 24, 2016 8:53 am

Elaludtam olvasás közben. Az utolsó emlékem, hogy a guidebookot olvasom és, hogy egyre álmosabb vagyok, most pedig itt vagyok a sötétségben. Nem ez volt az első ilyen álmom és utáltam őket. Ilyenkor mindig tehetetlen vagyok. Mozdulni szeretnék, de nem tudok sikítanék, de képtelen vagyok rá pedig tudom, hogy ez csak álom és valójában ott fekszem az ágyamon. Azonban azokkal az álmokkal szemben ez most más volt. Egyrészt most nem éreztem azt a tehetetlenséget mint akkor. Furcsa érzés ölelt át. Tudom, hogy már volt velem hasonló. Néhány pillanat kellet mire rájövök.
~ Zuhanok. ~ Suhant át az agyamon a felismerés. De ez csak az egyik különbség volt. A másik, hogy velem szemben egy lány volt. Nem ismertem, még csak nem is láttam. Bár az, hogy az álmomban szerepel azt jelenti, hogy láttam már őt. Valahol, egy rövid pillanatra csak akkor fel sem fogtam. Nem tulajdonítottam neki jelentőséget így csak a tudatalattim emlékezett rá és amit most egy álomképként mutat meg nekem. AZ ehhez hasonló álmaimban mindig egyedül vagyok. Megvan az a kellemetlen, nyugtalanító érzés, hogy valaki van még a közelemben. Tudom, hogy valaki van még rajtam kívül de látni nem látom őt soha. Viszont most itt volt és felém nyújtotta a kezét. A harmadik lényeges különbség korábbi hasonló álmaimmal szemben a fogaim kihullása. EZ se volt ismeretlen. Gyakran volt ilyen álmom is de azok olyanok voltak amikor nem voltam ennyire "éber". Rossz jel. A fogak kihullása halált jelent. Talán ez enyémet. Talán az övét. A kinyújtott karjára pillantottam. Mást nagyon nem tehetek így én is felé nyúltam. Itt jön a negyedik különbség. Tudok mozogni!
~ Akkor talán beszélni is. ~
- Szia. - Egyelőre csak ennyit tudtam kinyögni mialatt megragadtam a felém nyújtott karját. Igen, így már kétségtelen. Tudok beszélni. - Ki vagy? - Kérdeztem tőle. Sokkal nagyobb befolyásom volt magam felett mint általában az álmaimban. Álom ez egyáltalán?
Kurokawa Yuuki
Harcművész
Harcművész

Karakterlap
Exp:
5555/5600  (5555/5600)

Témanyitás by Kiwi on Csüt. Nov. 24, 2016 10:45 am

Hmm…. hosszú. Amikor ilyet álmodok, mindig feltűnik, hogy csupán pár pillanat az egész… Még nem is sikerül becsapódnom, és felriadok, vagy filmszakadás. Most viszont, hosszú másodpercek teltek el. És valami, hiányérzetem van ezen felül is. Emlékek villannak be, játékokból, filmekből… azonos szitiuációkból. Mint például az is megfordult a fejemben, hogy az a lány… lehetne akár Alice is. Mármint a csodaországi. Bezzeg én nem illek bele, ilyen félképpen a képbe, de sebaj, majd lennék én a szívkirálynő. Na, azért nem. Észrevett! Most már biztos, engem néz, és viszonozza a karnyújtást. Megérintem. Megfogjuk egymást kezét. Miért? Azért mert „sorstársak” vagyunk? Azonosak? Netán egyek? Akkora hülye vagyok… elszaladnak a gondolataim… hisz, semmi közünk egymáshoz. Hallottam a hangját, köszönt. Nekem is viszonozni kéne. Nehezen nyílik a szám szóra…. Nem tudom miért, vagy csak ódzkodok, motoszkál bennem egy furcsa érzés. Nem tudom még, hogy micsoda….
- Szia. – Majd megkérdezte a nevem. Milyen kis közvetlen, na nem mintha nem én nyújtottam volna felé a kezem, bár csak tesztnek szántam… Valahogy, nem gondolom őt valódinak, mégis… úgy viselkedik.
- Klavdiya. – Hangzott tőlem a válasz. Majd nagyot pislogtam. Miért így mutatkoztam be? Nem értem, miért az eredeti nevemet használtam… Látszik rajta hogy japán. Ki kéne javítani magam, sőt menüt nyitni… Meg is próbálkozok vele, most jutottam el odáig… Megtettem, de nem sikerül. Többször is újrapróbáltam… de, semmi. Ráncoltam a szemöldököm, pár pillanatra még viszonozni is elfelejtettem a kedvességét, az ismerkedést… végül, úgy döntöttem…
- És téged? Van menüd? – Pillantok rá, és hívom fel rá a figyelmem. Ha álombeli, teljesen mindegy milyen hülyeséget kérdezek tőle… Valós… meg úgysem lehet… szóval, bármit megtehetek vele, ami csak az eszembe jutna. De, jelenleg másféle problémáim vannak. Mint, ahogy észrevettem, hogy a fogaim olyanok mint a papír, vagy… valami kréta… vagy, valami cukor, ami összetörik, elmállik… és szépen lassan kihullnak. Először csak egy, majd lassan követte a többi is. Először csak felülről, majd pár… alulról is. Volt, amit magamnak piszkáltam ki, mert zavart… A nyomasztó érzés, hogy közeleg valami… amit nem tudok megfogalmazni… az még mindig bennem motoszkált. Édes… a fogaim cukorból vannak.

Állatidomár

Karakterlap
Exp:
1884/1900  (1884/1900)

Témanyitás by Silica on Hétf. Dec. 05, 2016 7:25 am

reagkorbács
Silica
Moderátor
Moderátor

Témanyitás by Kurokawa Yuuki on Hétf. Dec. 05, 2016 9:55 am

Haladunk, haladunk. Tudok beszélni és meg is érti amit mondok így ez egy jó hír így egyrészt az aprócska siker miatt is meg amolyan nyugtatásként is elmosolyodtam.
- Yuuki. - Feleltem az első kérdésre a második kérdésről viszont előbb nekem is megkellet győződnöm ezért megkíséreltem lehívni a menüm de hiába így válaszul megráztam a fejem. Valahogy annyira valóságos az egész. Általában az álmaimban mindig van valami feltűnő ellentmondás, logikátlanság de most (sao mércéhez mérten) nincs. Vagy legalábbis még nem fedeztem fel.
- Klavdiya. Különös név. Nem Japánból származol igaz? - Ezt nem volt nehéz megállapítani hisz csak rá kell néznem. Viszont minél több részletbe megyek annál könnyebben megtudom, hogy valóban álmodok vagy ez egy jól összerakott illúzió. Hallottam történeteket a céhtársaimtól ahol egy szörny az álmainkba férkőzött vagy mi, és alvás közben akaratukon kívül elvállaltak egy küldetést. Talán most is hasonló a helyzet.
- Fogd szorosan a kezem!- Utasítom őt picivel később. -Megpróbálom kijuttatni magunkat innen. - Magyaráztam és a fejemben a céhkertet képzeltem el. Talán a képességeim még működnek és seperc alatt kijuttatom magam innen. Vagy legalább a helyszínt megváltoztatom azzal, hogy elteleportálok. Persze arra is gondolnom kellet, hogy mi van ha nem működik? Akkor tényleg csak egy rossz álom lenne? Illúzió? Valaki a bolondját járatja velem és azt gondolja, hogy ez szórakoztató? Mondjuk nem fogott el különösebben a pánik, igaz mostanában egyre kevésbé féltem bármitől is. Inkább bosszantott egy-egy helyzet, ahogy most is ez az érzés fogott el ahogy a fogaim szép lassan szilánkosra törtek és kipottyantak.
Kurokawa Yuuki
Harcművész
Harcművész

Karakterlap
Exp:
5555/5600  (5555/5600)

Témanyitás by Kiwi on Hétf. Dec. 05, 2016 4:08 pm

A mosolya kedves volt, szimpatikusnak tűnt ez a lány, bár… nekem ki nem szimpatikus, úgy első látásra mindenki… Rolling Eyes Bár ez is hangulatfüggő nálam… van amikor mindenki, van amikor meg mindenkit képes vagyok kifogásolni. Ez azt jelenti hogy, jó hangulatom van… a történtek ellenére? Vagy csak gyáva vagyok, és örülök hogy nem egyedül… zuhanok, bár… az álmaimban mindig, csupán pillanatok kérdése volt az egész, aztán vagy felébredtem… vagy, történt valami hülyeség… például vízbe zuhantam, és tudtam úszni… holott nem… vagy épp hasonlók, bár…. az esetek többségében az álmaimra sem épp emlékszem, így… nem most próbálom ezeket megfejteni. Inkább azon gondolkodtam miként juthatnánk ki. Volt egy bökkenő. Valahogy… valamiért, nem számítottam arra, hogy tudja mit is értek a dolgok alatt, hogy lenyitom a menüm. De, értette sőt, szóval ő is saos és nem csak egy álom. Vagy megálmodom a tudását… mint, amikor ismerősöket álmodok, akiket az álmomban ismerek, tudok róluk dolgokat, múltjukat, nevüket és a külsejüket… de, valójában nem is léteznek. Érdekes dolog az álom, olyan mint a képességem, képes vagyok egy világot létre hozni vele. Teremteni. Persze, ha uralmam alatt tudom tartani. És ez vonatkozik mindkettőre… Kíváncsi vagyok, őt én teremtettem-e… mert nem emlékeszem rá, nincs múltja neve… semmi. Csak amit most megtudtam róla… Zavaros… és amúgy is, miért gondolkodok én ilyen nyugodtan ilyen ostobaságokról…. amikor épp paráznom kéne, félnem, fosnom… sikítanom, beszarnom… amit mindig. Valami nem stimmel, és ez már elég ahhoz is hogy még félni is elfelejtsek? Röhej…
- Kelet Európából. – Közlöm vele, bár az országomat nem szeretném, elég lesz neki ennyi. Majd eljátszom azt amit Cear, hogy nem emlékszem, vagy …. hogy annyit költöztünk, bár… a második nem volna akkora kamu sem… Amikor megkért a kézfogásra, automatikusan rászorítottam. Bár, féltem mit talál ki… de, jobb ötletem nem volt, főleg, hogy nem is csobbanásra készülünk, hanem placssanásra… Méghozzá nem vízben… hanem kövön. Ha nem sikerül neki a terve vagy… valami, akkor én aktviálom a képességem… Lehet az gyorsabb… De… nem akarok idegent… odavinni…
- Bízok benned! – Közöltem vele, fogalmam sincs miért… talán magamat is erősíteni akartam ezzel. Hisz, máris az én opciómra készültem... Nos… azt hiszem most kezdtem felfogni a dolgokat, ahogy látom a végállomás közeledtét… Ha nem sikerült az ő képessége, még mielőtt földet érnénk igyekeztem, megpróbálkozni az enyémmel… Újra újra és újra… Mégsem bíztam benne…

Állatidomár

Karakterlap
Exp:
1884/1900  (1884/1900)

Témanyitás by Silica on Hétf. Dec. 05, 2016 4:33 pm

Semmilyen kizárólag a SAO világához köthető lépés nem működik. Se menü, se képesség, se jártasság, se semmi.
Silica
Moderátor
Moderátor

Témanyitás by Silica on Kedd. Dec. 20, 2016 12:04 pm

A becsapódást szerencsére egyikőtöknek sem kell átélnie, ugyanis elveszítitek az eszméleteteket pontosan azelőtt, mielőtt földet érnétek.
-Nem is tudjátok, hogy milyen közel fogtok kerülni egymáshoz, és mennyire fontos lesz a bizalom. Ne aggódjatok, nem fogtok érezni semmit.
Talán a hangnak a zuhanás közben kellett volna megszólalnia, ám kicsit elkésett, és ezzel ébreszt benneteket. Sötét van, és ti valamilyen puha, ágyra emlékeztető valamin fekszetek, de talán se nem a hang, se nem a környezet az, amit legelőször észrevesztek, hanem az, hogy nagyon közel vagytok egymáshoz. Nagyon közel. Testeteket valamilyen enyv szerű anyaggal ragasztották egymáshoz olyan módon, mint amikor az egyikőtök a hátára veszi a másikat. Kiwi lábai Yuuki dereka köré fonódnak elmozdíthatatlanul, míg Yuuki kezei kissé hátracsavarva tartják a hátán a lányt, amire egyébként semmi szükség, hiszen az enyv a testetek között is erősen tart titeket. Kiwi kezei Yuuki hóna alatt vannak átbújtatva, szintén rögzítve oda, ám egyébként szabadon, így elkezdhet tapogatózni, ha szeretne. Ami még érdekes lehet, hogy mindketten érzékelitek magatokon azt a hatást, amit a bénító kristályoknál szoktatok érezni, ám csak lokálisan, mindegyikőtöknél azon testrészekre hatóan, amelyeket amúgy is igyekeztek kivonni a forgalomból. Ezek mellett még gyorsan észrevehetitek, hogy Kiwi nem tudja kinyitni a szemét, míg Yuukinak a nyelve és az ajkai váltak teljesen érzéketlenné, mintha a fogorvosnál a maximálisan adható érzéstelenítő kétszeresét kapta volna. Körülöttetek egyelőre sötét van, teljes sötétség, mindössze a hangot hallhatjátok. Fájdalmat továbbra sem éreztek, képességeitek, jártasságaitok, menütök továbbra sem működik.
-Szép reggelt napsugaraim! Üdvözöllek titeket a Tesztben! A mai nap a bizalomjátékról és az együttműködésről fog szólni. Maradjatok életben és jussatok ki! Sok sikert!

Yuuki 500 szóval pótolhat.
Silica
Moderátor
Moderátor

Témanyitás by Silica on Szer. Jan. 04, 2017 1:22 pm

kanosnyuszi
Silica
Moderátor
Moderátor

Témanyitás by Silica on Hétf. Jan. 16, 2017 5:25 pm

A mesét lezárom.

Mindketten felébredtek a saját ágyatokban. Talán csak egy rossz álom volt.
Silica
Moderátor
Moderátor

Témanyitás by Sponsored content

Sponsored content

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére

- Similar topics