Edzés Chakna vs Chariton

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

default Edzés Chakna vs Chariton

Témanyitás by Chakna on Pént. Jan. 06, 2017 10:27 pm

Chariton felajánlotta, aztán ki is hívott egy üzenet kiséretében, mely szerint szívesen edzene egy kicsit, és eszébe jutott, hogy nekem pedig közben megmutathatná hogy is működik a párbajozás.
 Mivel nem volt ellenvetésem, válaszként megírtam, hogy ott leszek, és a megbeszélt időpontban elindultam az arénához. Igen, ehhez is kellett az üzenetben írt útmutatása, mert még nem jártam arra. Messzire elkerültem... Valahogy mindig túlságosan kockázatosnak éreztem, és féltem, hogy akaratom ellenére belekerülök egy párbajba vagy csapatos küzdelembe ha arrafelé bóklászok... Most azért tettem kivételt, mert semmi komoly veszélyt nem láttam a megbeszélt edzésben.
 Beérve a küzdőtérre Chariton már várt.
- Szia. - üdvözlöm szokásos mosolyommal - Nem tudom hogy működik ez a dolog, úgyhogy rád bízom magam. - szögezem le rögtön az elején a dolgot. Tényleg fogalmam sincs, hogy miminden tartozik hozzá a párbajokhoz, úgyhogy mindent el kell magyaráznia. -  Mi az első teendő? - kérdezem, hogy minnél hamarabb túllegyünk a muszáj dolgokon, és a komoly részre is rátérhessünk.
 A fejemben eddig a következő információk tisztázódtak: Csak fél-életes küzdelembe megyek bele, de semmiképpen sem olyanba ahol veszélybe kerülhet az életünk. Nem szeretnék kockáztatni, sem az én biztonságomat, sem az övét. Nem benne nem bízom, hanem a rendszerben, legalábbis egyenlőre. Úgy tudom, hogy legalább részben rajtunk múlik a küzdőtér kialakítása is. Ebben nincs semmilyen megkötésem. Nincs olyan helyszín vagy környezet, ami előnyös lenne számomra... Még én is tudok annyit, hogy távolsági harcosként eleve hátrányban vagyok egy ilyen küzdelemben... De most teljesen mellékes a győzelem, vagy vereség, ezért is jöttem el. Ezen kívül pedig nem tudom, mit kell még az elején tisztázni, úgyhogy... Várom a felvetéseit.

Előtörténetem; AdatlapomSzínem; Beszédszínem; User

Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 145

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
15/1500  (15/1500)
Céh: -

Felhasználó profiljának megtekintése

Vissza az elejére Go down